"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2012 жылғы 23 қарашадағы № 419 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 желтоқсанда № 3474 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 429 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 28.12.2013 № 429 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңының 9-1-бабының 4-тармағына, «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 27-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1108 «Ауыл шаруашылығы саласында мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы және «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысымен бекітілген «Облыстың жергілікті атқарушы органдардың жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы» мемлекеттік қызмет Стандартына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған «Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы» мемлекеттік қызметтер регламенті бекітілсін.
2. «Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы» мемлекеттік мекемесі (Ә.Е.Үсенғалиев) мемлекеттік қызметтің регламентін басқарманың ғаламтор-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.Қ. Кемаловаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                               А.Мұхамбетов
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2012 жылғы 23 қарашадағы
№ 419 қаулысымен бекітілген
«Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы» мемлекеттік қызмет регламенті

Об утверждении регламента государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства"
Постановление акимата Актюбинской области от 23 ноября 2012 года № 419. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 декабря 2012 года № 3474. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 28 декабря 2013 года № 429
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 28.12.2013 № 429.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах»,пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и Стандартом государственной услуги «Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства», утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1108 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области сельского хозяйства и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам», акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги «Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства».
2. Государственному учреждению «Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области» (Усенгалиев А.Е.) обеспечить размещение настоящего регламента государственной услуги на интернет-ресурсе управления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Кемалову Р.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней co дня его первого официального опубликования.
Аким области                              А.Мухамбетов
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 23 ноября 2012 года № 419
Регламент государственной услуги «Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства»

1. Негізгі ұғымдар
1. Осы "Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет көрсету регламентінде (бұдан әрі – Регламент) мынадай түсініктер пайдаланылады:
1) ЖАО – жергілікті атқарушы орган;
2) балықтың қырылу қаупі бар су айдыны және (немесе) учаскесі – балық шаруашылығының балық әлсін-әлсін қырылуға ұшырайтын су айдыны және (немесе) учаскесі;
3) сервитут – аңшылық және балық шаруашылықтарының мұқтаждары үшін бөгде біреудің жер учаскесі мен су объектісін, оның ішінде бекітіліп берілген балық шаруашылығы су айдынын және (немесе) учаскесін шектеулі түрде мақсатты пайдалану құқығы;
4) ҚФБ - мемлекеттік қызметті көрсетуге қатысатын құрылымдық функционалдық бірлік.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент (бұдан әрі – регламент) Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңының 9-1 бабы 4-тармағына сәйкес әзірленген.
3. «Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы» мемлекеттік қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) – жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) аң аулау алқаптарды және жергілікті маңызы бар балық шаруашылық су айдындарын және /немесе/ учаскелерін жеке және заңды тұлғаларға бекіту қызметі.
4.пМемлекеттік қызмет облыстың жергілікті атқарушы органымен ұсынылады.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет түрі: автоматтандырылмаған.
6. Мемлекеттік қызмет:
1) «Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10-бабының 2-тармағы 4) тармақшасының және 40-бабының;
2) «Аң аулайтын алқаптарды бекітіп беру жөнінде конкурс өткізу ережесін және конкурсқа қатысушыларға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы № 40 қаулысының;
3) «Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру бойынша конкурс өткізу ережесін және конкурсқа қатысушыларға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 ақпандағы № 102 қаулысының;
4) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1108 қаулысымен бекітілген «Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы» мемлекеттік қызмет  Стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.

1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте оказания государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства" (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) МИО – местный исполнительный орган;
2) замороопасный водоем и (или) участок – рыбохозяйственный водоем и (или) участок, подверженный периодическим заморам;
3) сервитут – право ограниченного целевого пользования чужим земельным участком и водным объектом, в том числе закрепленным рыбохозяйственным водоемом и (или) участком для нужд охотничьего и рыбного хозяйств;
4) СФЕ – структурно-функциональные единицы, участвующие в процессе оказания государственной услуги.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент (далее – Регламент) разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9–1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3.дГосударственная услуга «Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства» (далее – государственная услуга) – деятельность по закреплению за физическими и юридическими лицами (далее – получатель государственной услуги) охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и /или/ участков местного значения.
4. Государственная услуга предоставляется местным исполнительным органом области.
5.ъФорма предоставляемой государственной услуги: не автоматизированная.
6.б Государственная услуга предоставляется на основании:
1) подпункта 4) пункта 2 статьи 10 и статьи 40 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира»;
2) постановления  Правительства Республики Казахстан от 21 января 2005 года № 40 «Об утверждении Правил проведения конкурса по закреплению охотничьих угодий и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса»;
3) постановления Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2005 года № 102 «Об утверждении Правил проведения конкурса по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса»;
4) Стандарта государственной услуги «Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий за физическими и юридическими лицами», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1108 (далее – Стандарт).

7. Ақтөбе облысы әкімдігінің аңшылық алқаптарды немесе балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін мемлекеттік қызмет алушыларға бекітіп беру туралы қағаз тасығыштағы қаулысы (бұдан әрі – қаулы) не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауабы көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесі болып табылады.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдерісіне қатысады:
1) конкурс өткізу кезінде:
Аңшылық алқаптарды бекіту кезінде - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы Министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің мемлекеттік инспекция Комитетінің аймақтық инспекциясы (бұдан әрі – инспекция), қатысу дәрежесі – конкурс ұйымдастыру;
Балық шаруашылық су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру кезінде - «Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу» ММ (жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы айдындары және (немесе) учаскелері бойынша) қатысу дәрежесі – конкурс ұйымдастыру.
2) жекеменшік иелігінде немесе мемлекеттік қызмет алушылардың жерді пайдаланған уақытында аң аулау алқаптарын жер телімдеріне бекіту кезінде; Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы Министрлігінің орман және аңшылық шаруашылығындағы Комитеттің аймақтық инспекциясы (бұдан әрі – Инспекция), қатысу дәрежесі – Қазақстан Республикасының заңнамасымен бекітілген біліктілік талаптарына мемлекеттік қызмет алушының сәйкестігі немесе сәйкессіздігі туралы жергілікті атқарушы органның ұсынысын дайындау;
3) мемлекеттік қызмет алушылар аңшылық алқаптарын қайта бекіту кезінде, бекіту мерзімі өткен кезде: Инспекцияның қатысу дәрежесі- Қазақстан Республикасының заңнамасымен бекітілген біліктілік талаптарына мемлекеттік қызмет алушының сәйкестігі немесе сәйкессіздігі туралы жергілікті атқарушы органның ұсынысын дайындау және аң аулау шаруашылығын жүргізу келісімі бойынша келісілген міндеттердің мемлекеттік қызмет алушымен орындалуы туралы.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
9. Мемлекеттік қызмет стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген мекенжай бойынша, сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, жұмыс күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліспен 13.00-ден 14.00-ге дейін ұсынылады. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетілусіз, жүзеге асырылады.
10. Мемлекеттік қызмет ұсыну, сондай-ақ мемлекеттік қызмет ұсынудың жолдары туралы сұрақтарға ақпаратты Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекциядан (Ақтөбе қаласы, Набережная көшесі 11, тел.: 8 (7132) 21–01–09, 21–01–09; электрондық поштасы: aktobe.otiloh@mail.ru) және жергілікті атқарушы органнан (Ақтөбе облысының әкімдігі, Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы 40, тел.: 8 (7132) 55-09-30, 54-07-83; электрондық поштасы: nedra2004@inbox.ru) көрсетілген мекенжай және байланыс мәліметтері бойынша алуға болады.

7. Результатом оказываемой государственной услуги являются постановления Акимата Актюбинской области о закреплении охотничьих угодий или рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за получателем государственной услуги (далее – постановление) на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
8. В процессе оказания государственной услуги участвуют:
1) при проведении конкурса:
при закреплении охотничьих угодий – территориальные инспекции Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – инспекции), степень участия – организация конкурса;
при закреплении рыбохозяйственных водоемов и (или) участков – ГУ «Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области» (по рыбохозяйственным водоемам и (или) участкам местного значения), степень участия – организация конкурса.
2) при закреплении охотничьих угодий на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании получателей государственной услуги: территориальные инспекции Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - Инспекция) степень участия – подготовка представления в местный исполнительный орган о соответствии или не соответствии получателя государственной услуги установленным законодательством Республики Казахстан квалификационным требованиям;
3) при перезакреплении охотничьих угодий получателей государственной услуги, срок закрепления по которым истек: степень участия инспекции – подготовка представления в местный исполнительный орган о соответствии или не соответствии получателя государственной услуги установленным законодательством Республики Казахстан квалификационным требованиям и о выполнении получателем государственной услуги договорных обязательств по договору на ведение охотничьего хозяйства.
3.Требования к порядку оказания государственной услуги
9. Государственная услуга предоставляется по адресам, указанным в приложении 1 к Стандарту, в рабочие дни с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, выходные дни: суббота и воскресенье. Прием осуществляется без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги, можно получить в местном исполнительном органе (Акимат Актюбинской области, город Актобе, проспект Абулхайыр хана 40, тел.:8 (7132) 55-09-30, 54-07-83; электронная почта: nedra2004@inbox.ru) и в территориальной инспекции Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (город Актобе, улица Набережная 11, тел.: 8(7132) 21-01-09; 21-01-09, электронная почта: aktobe.otiloh@mail.ru).

11. Мүдделі органның бөліміндегі әкімшілік процедурасы:
Инспекция Конкурс өткізу жөнінде ақпарат жариялайды, конкурстың іс жосығын өткізеді, конкурстың қорытындысын өткізеді, өткізілген конкурстың қорытындысымен жергілікті атқарушы органды хабарландырады.
Жертелімдеріне аң аулау алқаптарын бекіткен кезінде, жекеменшік иелігінде немесе уақытша жерді пайдаланған уақытында немесе аңшылық алқаптарын қайта бекіту кезінде, бекіту мерзімі өткен кезде: Қазақстан Республикасының заңнамасымен бекітілген біліктілік талаптарына мемлекеттік қызмет алушының сәйкестігі немесе сәйкессіздігі туралы Инспекция ұсыныс және ЖАО-ға келісім міндеттемелерінің орындалуын дайындайды.
12. Мемлекеттік қызмет ұсыну кезіндегі шектеулі уақыттың мерзімі:
1) конкурс өткізу кезінде:
өткізілген конкурстың қорытындылары бойынша хаттама жасау – конкурстың өтінімі бар конверттерді ашқан күннен бастап он жұмыс күні ішінде;
тиісті инспекцияның конкурстың қорытындылары туралы хаттаманы жергілікті атқарушы органға жолдауы – конкурстың қорытындыларын шығару күнінен бастап үш жұмыс күні ішінде;
жергілікті атқарушы органның «Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы» ММ аңшылық алқаптарды немесе балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін мемлекеттік қызмет алушыларға бекітіп беру туралы шешім қабылдауы – конкурс қорытындылары туралы хаттаманы алған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде;
2) мемлекеттік қызмет алушыларға осы тұлғалардың жеке меншігіндегі немесе уақытша жер пайдалануындағы жер учаскелеріндегі аңшылық алқаптарын бекітіп беру кезінде, сондай-ақ олар бойынша бекітіп беру мерзімі аяқталған аңшылық алқаптарын қайта бекітіп беру кезінде – мемлекеттік қызмет алушы осы регламенттің 17-тармағының 2) және 3)- тармақшаларында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап жиырма күннен артық емес;
3) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезекте күтудің жол берілетін ең ұзақ уақыты – отыз минуттан аспау керек;
4) мемлекеттік қызмет нәтижесін алу кезіндегі кезекте күтудің жол берілетін ең ұзақ уақыты – отыз минуттан аспау керек;
5) мемлекеттік қызмет алушы осы регламенттің 17 тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап ұсынылған құжаттардың толық болуын тексеру мерзімі – екі жұмыс күні ішінде.
Осы тармақтың 2)-тармақшасында белгіленген мерзімдерде қаулы берілмеген немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап ұсынылмаған жағдайда қаулы берілген деп есептеледі және екі жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызмет алушыға берілуге жатады.

11. Административные процедуры в разрезе заинтересованных органов:
Инспекции публикуют информацию о проведении конкурса, проводят процедуру конкурса, подводят итоги конкурса, информируют местные исполнительные органы о результатах проведения конкурса.
При закреплении охотничьих угодий на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании или перезакреплении охотничьих угодий, срок закрепления по которым истек: Инспекции подготавливают представление о соответствии или не соответствии получателя государственной услуги установленным законодательством Республики Казахстан квалификационным требованиям и выполнения договорных обязательств в МИО.
12. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) при проведении конкурса:
составление протокола по итогам проведенного конкурса – в течение десяти рабочих дней со дня вскрытия конвертов с конкурсной заявкой;
направление соответствующей инспекцией протокола об итогах конкурса в местный исполнительный орган – в течение трех рабочих дней со дня подведения итогов конкурса;
принятие решения местным исполнительным органом ГУ «Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области» о закреплении охотничьих угодий или рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за получателем государственной услуги – в течение пяти рабочих дней со дня получения протокола об итогах конкурса;
2) при закреплении охотничьих угодий за получателями государственной услуги на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании данных лиц, а также при перезакреплении охотничьих угодий, срок закрепления по которым истек – не более двадцати рабочих дней с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в подпунктах 2) и 3) пункта 17 настоящего Регламента;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов – не более тридцати минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении результата государственной услуги – не более тридцати минут;
5) срок проверки полноты представленных документов с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 17 настоящего Регламента – в течение двух рабочих дней.
В случае невыдачи постановления или непредставления мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги в сроки, установленные в подпункте 2) настоящего пункта, постановление считается выданным и подлежит передаче получателю государственной услуги в течение двух рабочих дней.

13. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға мыналар негіз болып табылады:
1) конкурс өткізу кезінде – мемлекеттік қызмет алушының конкурстық тапсырысының конкурс шартына сәйкессіздігін мойындау;
2) аңшылық алқаптарын жертелімдерін мемлекеттік қызмет алушыларға бекіту кезінде, жекеменшік иелігінде немесе осы тұлғалардың жерді уақытша пайдаланған – стандарттың 2-қосымшасында көрсетілген, біліктілік талаптарына сәйкессіздігі және (немесе) шаруааралық аң аулау құрылғылары материалдарының болмауы.
3) аңшылық алқаптарын қайта бекіту кезіндегі мерзім өткен кезде – Стандарттың 2 қосымшасында көрсетілген біліктілік талаптарға сәйкессіздігі және (немесе) келісім бойынша аң аулау шаруашылығын жүргізуге келісім міндеттемесін орындамағанда.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
конкурс өткізу кезінде:
1) конкурсқа өтініш – мемлекеттік қызмет алушы құжаттарын конкурс комиссиясының хатшысымен қабылданады және тіркеледі;
2) конкурс өтініштерін қарау және конкурс жеңімпаздарын анықтау;
3) ЖАО-ға және конкурсқа қатысушыларға конкурстың қорытындысы туралы конкурс комиссиясының хаттамасын хатшысымен жолдау;
4) мемлекеттік қызмет алушыға аң аулау алқаптарын бекіту туралы ЖАО-ның шешімін қабылдау – конкурс жеңімпаздарына, осы шешімді мемлекеттік қызмет алушыға ЖАО-ның кеңсе мамандарымен беріледі;
жертелімдеріне аң аулау алқаптары бекітілген кезде, жекеменшік иелігінде немесе мемлекеттік қызмет алушының жерді уақытша пайдалануында, сондай-ақ аң аулау алқаптарын қайта бекіту кезінде, мерзімінің өткен кезінде:
1) мемлекеттік қызмет алушының құжаттары Инспекция кеңсесінің мамандарымен қабылданады және тіркеледі;
2) мемлекеттік қызмет алушының құжаттарын Инспекцияның кеңсе маманы Инспекцияның басшысына қарар қондыру үшін келесі Инспекцияның жауапты атқарушыларына жіберіледі;
3) Инспекцияның жауапты атқарушылары құжаттарды қарастырады және Қазақстан Республикасының заңнамасымен бекітілген біліктілік талаптарына мемлекеттік қызмет алушының сәйкестігі немесе сәйкессіздігі туралы ұсынысты дайындайды, (аңшылық алқаптарын қайта бекіту кезінде, мерзімі өткен кезінде, сондай-ақ келісім міндеттемелерін орындау туралы), тапсырысты Инспекцияның басшысына қол қоюға және одан әрі ЖАО-ға жолдауға жібереді;
4) мемлекеттік қызмет алушыға аң аулау алқаптарын бекіту туралы ЖАО-ның шешімін қабылдау – жер телімдерінің меншік иелеріне, мемлекеттік қызмет алушыға осы шешімді ЖАО-ның кеңсе мамандарымен беріледі немесе мемлекеттік қызмет алушыға мемлекеттік қызмет беруден бас тарту жөнінде дәлелді нысан Инспекциямен беріледі.

13. Основанием для отказа в оказании государственной услуги является:
1) при проведении конкурса – признание конкурсной заявки получателя государственной услуги не соответствующей условиям конкурса;
2) при закреплении охотничьих угодий за получателем государственной услуги на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании данных лиц, – несоответствие квалификационным требованиям, указанным в приложении 2 к настоящему Регламенту, и (или) отсутствие материалов межхозяйственного охотоустройства;
3) при перезакреплении охотничьих угодий, срок по которым истек, – не соответствие квалификационным требованиям, указанным в приложении 2 к настоящему Регламенту, и (или) невыполнение обязательств по договору на ведение охотничьего хозяйства.
14. Этапы оказания государственной услуги:
при проведении конкурса:
1) прием и регистрация секретарем конкурсной комиссии документов получателя государственной услуги – конкурсных заявок;
2) рассмотрение конкурсных заявок и определение победителя конкурса;
3) направление секретарем конкурсной комиссии протокола об итогах конкурса участникам конкурса и в МИО;
4) принятие МИО решения о закреплении охотничьего угодья за получателем государственной услуги – победителем конкурса, выдача специалистом канцелярии МИО данного решения получателю государственной услуги.
при закреплении охотничьих угодий на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании получателей государственной услуги, а также при перезакреплениии охотничьих угодий, срок по которым истек:
1)дприем и регистрация специалистом канцелярии Инспекции документов получателя государственной услуги;
2) специалист канцелярии Инспекции передает документы получателя государственной услуги руководителю Инспекции для последующей передачи с резолюцией ответственному исполнителю Инспекции;
3) ответственный исполнитель Инспекции рассматривает документы и подготавливает представление о соответствии или не соответствии получателя государственной услуги установленным законодательством Республики Казахстан квалификационным требованиям (а при перезакреплении охотничьих угодий, срок по которым истек, также о выполнении договорных обязательств), передает представление руководителю Инспекции для подписания и дальнейшего направления в МИО;
4) принятие МИО решения о закреплении охотничьего угодья за получателем государственной услуги – собственником земельного участка, выдача специалистом канцелярии МИО данного решения получателю государственной услуги либо выдача Инспекцией получателю государственной услуги мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги.

15. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін мемлекеттік қызмет алушының құжаттарын алу ЖАО-ның жұмыс кестесінің негізінде жұмыс күндері бір маманмен жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет ұсыну үдерісіндегі әрекет (бірлесіп әрекет қылу) тәртібінің сипаттамасы
16. Мемлекеттік қызметті алу үшін, өтінімдер және құжаттар келесіге тапсырылады:
конкурс өткізу барысында - конкурс өткізу жөнінде хабарландыруда көрсетілген мекен жайдағы конкурстық комиссиясының хатшысына;
жеке меншікте және уақытша пайдалануда орналасқан аң аулау алқаптарды бекіту – инспекцияның мекен жайына Ақтөбе қаласы, Набережная көшесі 11, кеңсе маманына;
мерзімі өтіп кеткен аң аулау алқаптарды қайта бекіту - инспекцияның мекен жайына Ақтөбе қаласы, Набережная көшесі 11, кеңсе маманына;
17. Мемлекеттік қызмет алу үшін мемлекеттік қызмет алушы ұсынады:
1) конкурс өткізу кезінде:
осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген нысана бойынша аң аулау алқаптарын бекіту туралы конкурсіне қатысуына өтініш;
осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген біліктілік талаптарына сәйкестігін дәлелдейтін құжаттар (түпнұсқасы немесе нотариалды куәландырылған көшірмесі).
заңды тұлға үшін – жарғының және өтініш берушінің заңды тұлға ретінде мемлекеттік тіркелгені туралы куәліктің (салыстырып тексеру үшін түпнұсқалары берілмеген жағдайда нотариат куәландырған) көшірмелері;
жеке тұлға үшін – кәсіпкерлік қызметін жүзеге асыру құқығы бекітілген құжаттың, сондай-ақ жеке куәлік көшірмесі, салық төлеушінің куәлік (салыстырып тексеру үшін түпнұсқалары берілмеген жағдайда нотариат куәландырған) көшірмелері;
конкурсқа қатысушылармен ұсынылған өтініштері тігіліп, парақтары нөмірленіп, соңғы парағы олардың қол қоюымен расталады;
2) жекеменшік иелігінде немесе мемлекеттік қызмет алушылардың жерді пайдаланған уақытында аң аулау алқаптарын жер телімдеріне бекітуі:
еркін түрдегі өтініш;
осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген біліктілік талаптарының сәйкестігін дәлелдейтін құжаттар (нотариалды куәландырылған көшірмелер немесе түпнұсқа);
жертелімдеріне құқықтарын дәлелдейтін, сәйкестендіру құжаттарының көшірмесі;
3) аңшылық алқаптарын қайта бекіту кезінде, мерзім өткен кезде:
еркін түрдегі өтініш;
осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген біліктілік талаптарының сәйкестігін дәлелдейтін құжаттар (нотариалды куәландырылған көшірмелер немесе түпнұсқа);
келісім бойынша аңшылық шаруашылығын жүргізу міндеттемелерін сақтауды дәлелдейтін құжаттар.

15. Прием документов получателя государственной услуги для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом в течение рабочего дня на основании графика работы МИО.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
16. Заявление и документы, необходимые для получения государственной услуги сдаются:
при проведении конкурса – секретарю конкурсной комиссии, находящегося по адресу указанному объявлении о проведении конкурса;
при закреплении охотничьих угодий на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании получателей государственной услуги – специалисту канцелярии Инспекции находящемуся по адресу: город Актобе, улица Набережная 11;
при перезакреплении охотничьих угодий, срок по которым истек – специалисту канцелярии Инспекций, находящемуся по адресу: город Актобе, улица Набережная 11.
17. Для получения государственной услуги при закреплении охотничьих угодий получатели государственной услуги представляют:
1) при проведении конкурса:
заявление на участие в конкурсе по закреплению охотничьих угодий по форме согласно приложению 1 к настоящему Регламенту;
документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям, указанным в приложении 2 к настоящему Регламенту (подлинники или нотариально засвидетельствованные копии);
копии устава и свидетельства о государственной регистрации получателя государственной услуги в качестве юридического лица, свидетельства налогоплательщика (нотариально засвидетельствованные в случае непредставления оригиналов для сверки) – для юридических лиц;
копии документа, подтверждающего право на осуществление предпринимательской деятельности, а также копию удостоверения личности или паспорта, свидетельства налогоплательщика (нотариально засвидетельствованные в случае непредставления оригиналов для сверки) – для физических лиц.
Конкурсная заявка представляется участниками конкурса в прошитом виде с пронумерованными страницами, последняя страница заверяется их подписями;
2) при закреплении охотничьих угодий за получателями государственной услуги на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании данных лиц:
заявление в произвольной форме;
документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям, указанным в приложении 2 к настоящему Регламенту (подлинники или нотариально засвидетельствованные копии);
копии идентификационных документов на земельный участок, подтверждающих соответствующие права;
3) при перезакреплении охотничьих угодий, срок по которым истек:
заявление в произвольной форме;
документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям, указанным в приложении 2 к настоящему Регламенту (подлинники или нотариально засвидетельствованные копии);
документы, подтверждающие соблюдение обязательств по договору на ведение охотничьего хозяйства.

18. Балық шаруашылық су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекіту бойынша мемлекеттік қызметті алу үшін, мемлекеттік қызмет алушылар келесіні ұсынады:
1) осы регламенттің 3 қосымшасына сәйкес конкурсқа қатысу үшін өтінім;
2) осы регламенттің 4-қосымшасында көрсетілген біліктілік талаптарына сәйкестігін дәлелдейтін құжаттар (түпнұсқасы немесе нотариалды куәландырылған көшірмесі).
заңды тұлға үшін – жарғының және өтініш берушінің заңды тұлға ретінде мемлекеттік тіркелгені туралы куәліктің (салыстырып тексеру үшін түпнұсқалары берілмеген жағдайда нотариат куәландырған) көшірмелері;
жеке тұлға үшін – кәсіпкерлік қызметін жүзеге асыру құқығы бекітілген құжаттың, сондай-ақ жеке куәлік көшірмесі, Қазақстан Республикасының азаматтығы жөнінде куәлігі, салық төлеушінің куәлік (салыстырып тексеру үшін түпнұсқалары берілмеген жағдайда нотариат куәландырған) көшірмелері;
мемлекеттік қызметті алатын меңгерушісімен бекітілген әр су айдыны бойынша және (немесе) учаскесіне бөлек белгіленген формадағы балық шаруашылығының дамуының жоспарын (түпнұсқасы);
балық шаруашылығын су айдындары және (немесе) учаскелері бұрын бекітіп берілген жеке және заңды тұлғалар үшін - өткен жылы балық өсімін молайту және балық қорғау іс – шараларына қаржы салғандығын және бөлінген квоталардың игерілгендігін растайтын және аумақтық бөлімшемен келісілген ақпаратты тапсыру (түпнұсқасы);
салық берешегінің, зейнетақының міндетті жарналары және әлеуметтік аударымдардың ағымдағы (алдыңғы қаржы) жылдың 1 қаңтарына берешегінің болмауы (болуы) туралы салық органының анықтамасы;
бірінші басшының қолы қойылған төмендегідей қызметтерге көмектесу туралы:
бақылау үшін аулауды – Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитетіне және (немесе) инспекцияға;
ғылыми-зерттеу үшін аулауды – жеке және заңды тұлғаларға, әуесқойлық (спорттық) балық аулауды – жеке тұлғаларға сервитут ұсыну туралы жазбалай міндеттемелер орындалу үшін.
балық қорларын және басқа да сулы жануарларды өндеу жөнінде және қайта өндеу жөнінде технологиялық жабдықтар, материалды-техникалық негізгі қаражаттары жөнінде анықтаманы, сонымен бірге уәкілетті орган белгілеген нысанға сәйкес суландыруды өткізудің техника жөнінде және балық шабақтарды құтқару жөнінде анықтамасы;
көліктік флотты, оның ішінде шағын көлемдегісінің тіркелгендігі туралы аумақтық көлікті бақылау органының анықтамасы.
3) қырылу қаупі бар су айдындары және (немесе) учаскелері үшін – уәкілетті орган белгілеген үлгі бойынша балық шаруашылығы мелиоративтік жұмыстар жүргізу үшін негізгі құралдардың болуы туралы анықтама тапсыру;

18. Для получения государственной услуги при закреплении рыбохозяйственных водоемов и (или) участков получатели государственной услуги представляют:
1) заявление на участие в конкурсе по форме согласно приложению 3 к настоящему Регламенту;
2) документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям, указанным в приложении 4 к настоящему Регламенту (подлинники или нотариально заверенные копии):
учредительный документ, свидетельство о государственной регистрации, свидетельство налогоплательщика (нотариально заверенные копии) – для юридических лиц;
удостоверение личности гражданина Республики Казахстан или паспорт, свидетельство налогоплательщика (нотариально заверенные копии), документы, предоставляющие право на осуществление предпринимательской деятельности без образования юридического лица, – для физических лиц;
утвержденный руководителем получателя государственной услуги план развития, рыбного хозяйства установленной формы по каждому водоему и (или) участку отдельно (подлинник);
для физических и юридических лиц, за которыми ранее закреплялись рыбохозяйственные водоемы и (или) участки – информацию, подтверждающую вложение средств на воспроизводственные и рыбоохранные мероприятия и освоение выделенных квот в истекшем году и согласованную с инспекцией (подлинник);
справку налогового органа об отсутствии (наличии) налоговой задолженности, задолженности по обязательным пенсионным взносам и социальным отчислениям на 1 января текущего (предыдущего финансового) года;
письменное обязательство за подписью руководителя получателя государственной услуги о предоставлении сервитута для осуществления:
контрольного лова – Комитету рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и (или) инспекции;
научно-исследовательского лова - физическим и юридическим лицам;
любительского (спортивного) рыболовства - физическим лицам (подлинник);
справку о наличии основных средств, технологического оборудования и других материально-технических средств по добыче и переработке рыбных ресурсов и других водных животных, а также технических средств для проведения текущей мелиорации и спасения молоди по форме, установленной уполномоченным органом;
справку территориального органа транспортного контроля о регистрации добывающего и транспортного флота, в том числе маломерного;
3) для замороопасных водоемов и (или) участков местного значения - справку о наличии основных средств для проведения рыбохозяйственных мелиоративных работ по форме, установленной уполномоченным органом;

4) салина артемиясы цисталарын аулау үшін болашағы бар ащы-тұзды балық шаруашылығы су айдындары және (немесе) учаскелері үшін - уәкілетті орган белгілеген нысан бойынша салина артемиясы цисталарын жинау үшін құралдардың, жинау, сақтау және өңдеу бойынша технологиялық жабдықтар мен басқа да материалдық-техникалық құралдар, шикізатты сапалы талдау үшін зертхананың болуы туралы анықтама;
5) басқа балық шаруашылығы су айдындары және (немесе) учаскелері үшін:
аулаушы және көліктік флотты, оның ішінде шағын көлемдісін тіркеу туралы аумақтық көліктік бақылау органының анықтамасы (жүзу құралдары бар болса);
Балық шаруашылығын дамыту жоспарында тиісті іс-шаралар көрсетілген өтінім берушінің басшысының қолы қойылған аквакультураны жүргізу туралы жазбаша міндеттеме (аквакультурамен айналысуды жоспарлаған адамдарға) қоса беріледі.
19. Конкурс комиссиясының хатшысы немесе осы Инспекцияның кеңсе маманы мемлекеттік қызмет алушыдан құжаттарды қабылдайды, құжаттардың толықтылығын тексереді, кіріс хабарлары журналында тіркейді, мемлекеттік қызмет алушыға қажетті құжаттарды қабылдағандығын көрсете отырып қолхат береді:
1) құжаттарды қабылдау күні мен нөмірі;
2) сұралатын мемлекеттік қызмет түрі;
3) ұсынылатын құжаттардың атауы мен саны;
4) мемлекеттік қызмет алатын (уақыты) күн және құжаттарды беретін орын;
5) құжатты қабылдаушы жауапты тұлғаның аты-жөні, тегі;
6) мемлекеттік қызмет алушының (жеке тұлға үшін) аты-жөні, тегі немесе (заңды тұлға үшін) атауы, байланыс мәліметтері;
20. Ақппараттың қауіпсіздігіне талап қойылмаған.
21. Мемлекеттік қызмет ұсыну үрдісіне келесі функционалды-құрылым бірлігі (бұдан әрі – ФҚБ) қатыстырылады:
1) конкурс өткізу кезінде:
конкурс комиссиясының хатшысы;
конкурс комиссиясы;
ЖАО кеңсе мамандары;
ЖАО-ның жауапты атқарушысы;
ЖАО-ның басшысы.
2) жертелімдеріне аң аулау алқаптарын бекіту кезінде, жекеменшік иелігінде немесе мемлекеттік қызмет алушылардың жерді уақытша пайдаланғанда, сондай-ақ аң аулау алқаптарын қайта бекіту кезінде, мерзім өткен кезде:
Инспекция кеңсе маманы;
Инспекцияның жауапты атқарушысы;
Инспекция басшысы;
ЖАО кеңсе мамандары;
ЖАО-ның жауапты атқарушысы;
ЖАО-ның басшысы.
22. Мәтіннің кесте түріндегі жазылуының жалғасы және әрбір ФҚБ-нің әкімшілік әрекетпен (процедура) бірлесіп әрекет қылуы әрбір әкімшілік әрекеттің (процедура) орындалу мерзімі осы Регламенттің 5-қосымшасында көрсетілген.
23. Мемлекеттік қызмет ұсыну үдерісінде әкімшілік іс-әрекеттің өзара қисынды байланысу жүйелігін көрсететін сызба және ФҚБ осы Регламенттің 6-қосымшасында берілген.

4) для горько-соленых рыбохозяйственных водоемов и (или) участков, перспективных для добывания цист артемии салина, - справку о наличии орудий для сбора, технологического оборудования и других материально-технических средств по сбору, хранению и переработке цист артемии салина;
5) для прочих рыбохозяйственных водоемов и (или) участков:
справку территориального органа транспортного контроля о регистрации добывающего и транспортного флота, в том числе маломерного (при наличии плавательных средств);
письменное обязательство о ведении аквакультуры за подписью руководителя заявителя с отражением соответствующих мероприятий в Плане развития рыбного хозяйства (для лиц, предполагающих заниматься аквакультурой).
19. Секретарь конкурсной комиссии или специалист канцелярии соответствующей Инспекции принимает от получателя государственной услуги документы, проверяет комплектность документов, регистрирует в журнале входящей корреспонденции, выдает получателю государственной услуги расписку о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема документов;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (времени) получения государственной услуги и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества ответственного лица, принявшего документы;
6) фамилии, имени, отчества (для физических лиц) или наименования (для юридических лиц), контактных данных получателя государственной услуги.
20. Требования к информационной безопасности отсутствуют.
21. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно–функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) при проведении конкурса:
секретарь конкурсной комиссии;
конкурсная комиссия;
специалист канцелярии МИО;
ответственный исполнитель МИО;
руководитель МИО.
2) при закреплении охотничьих угодий на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании получателей государственной услуги, а также при перезакреплениии охотничьих угодий, срок по которым истек:
специалист канцелярии Инспекции;
ответственный исполнитель Инспекции;
руководитель Инспекции;
специалист канцелярии МИО;
ответственный исполнитель МИО;
руководитель МИО.
22. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 5 к настоящему Регламенту.
23. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведены в приложении 6 к настоящему Регламенту.

5. Мемлекеттiк қызмет көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі.
24. Мемлекеттік қызметті көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін, лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының Заңнамасына сәйкес жауапқа тартылады.
«Облыстың жергілікті атқарушы органдарының
жануарлар дүниесін пайдаланушыларға
аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы
су айдындарын және (немесе) учаскелерін
бекітіп беру мен аңшылық және балық
шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін
сервитуттарды белгілеу жөнінде
шешімдер қабылдауы»
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
____________________________________________________________
(конкурсты ұйымдастырушының толық атауы)
____________________________________________________________
(өтініш беруші заңды тұлғаның толық атауы немесе жеке тұлғаның Т.А.Ә.)
Аңшылық алқаптарын бекітіп беру жөніндегі конкурсқа қатысуға өтініш
__________________________        20 жылғы "___"____________
(елді мекен)
___ ________________ облысының ___________________ ауданында аңшылық алқаптарын бекітіп беру жөніндегі конкурсқа қатысуға конкурстық өтінімді қабылдауды сұраймын.
Өтініш беруші туралы мәліметтер:
1. Меншік нысаны ___________________________________________
2. Құрылған жылы ___________________________________________
3. Тіркеу туралы куәлік ____________________________________
____________________________________________________________
(№, кім және қашан берді)
4. Заңды мекенжайы (мекенжайы) _____________________________
____________________________________________________________
(индекс, қала, аудан, облыс, көше, үй №-і, телефон, факс)
5. Есеп шоты _______________________________________________
____________________________________________________________
(шот №-і, банктің атауы және орналасқан жері)
6. Филиалдар және өкiлдiктер _______________________________
(орналасқан жері және деректемелері)
7. Қоса берілген құжаттар: _________________________________
____________________________________________________________
____________________________________________________________
8. Мен конкурстық өтінімде берілген ақпарат үшін жауапты боламын, менің конкурстық өтінімім жеңімпаз болып таңылған жағдайда аңшылық шаруашылығын жүргізуге шарт жасасуға міндеттенемін.
Жеке/заңды тұлғ ________________ _________________________
(қолы)               (Т.А.Ә.)
М.О.
______________________
«Облыстың жергілікті атқарушы органдарының
жануарлар дүниесін пайдаланушыларға
аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы
су айдындарын және (немесе) учаскелерін
бекітіп беру мен аңшылық және балық
шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін
сервитуттарды белгілеу жөнінде
шешімдер қабылдауы»
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Конкурсқа қатысушыларға қойылатын біліктілік талаптары
Аңшылық алқаптарын бекітіп беру жөніндегі конкурсқа қатысушыларға мынадай біліктілік талаптары қойылады:

5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги
24. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Принятие местными исполнительными органами
области решения по закреплению охотничьих угодий
и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков
за пользователями животным миром и
установлению сервитутов для нужд
охотничьего и рыбного хозяйства»
В___________________________________________________________
(полное наименование организатора конкурса)
от _________________________________________________________
(полное наименование юридического лица или Ф.И.О. физического лица-заявителя)
Заявление на участие в конкурсе по закреплению охотничьих угодий
________________________          «___»____________20 ___ г.
(населенный пункт)
Прошу принять конкурсную заявку на участие в конкурсе по закреплению охотничьих угодий в ______________________ районе _____________ ____________ области;
Сведения о заявителе:
1. Форма собственности: ______________________________
2. Год создания: _____________________________________
3. Свидетельство о регистрации: ______________________
(№, кем и когда выдано)
4. Юридический адрес (адрес): ________________________
____________________________________________________________
(индекс, город, район, область, улица, № дома, телефон, факс)
5. Расчетный счет: ___________________________________
(№ счета, наименование и местонахождение банка)
6. Филиалы и представительства: ______________________
____________________________________________________________
(местонахождение и реквизиты)
7. Прилагаемые документы: ____________________________
____________________________________________________________
8. Я несу ответственность за представленную в конкурсной заявке информацию, обязуюсь в случае признания моей конкурсной заявки выигравшей, заключить договор на ведение охотничьего хозяйства.
Физическое/юридическое лицо ____________ _____________
(подпись)      (Ф.И.О.)
М.П.
_________________________________
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Принятие местными исполнительными органами
области решения по закреплению охотничьих угодий
и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков
за пользователями животным миром и
установлению сервитутов для нужд
охотничьего и рыбного хозяйства»
Квалификационные требования, предъявляемые к участникам конкурса
К участникам конкурса по закреплению охотничьих угодий предъявляются следующие квалификационные требования:

1) аңшылық шаруашылығын оның санатына қарай жүргізу үшін материалдық-техникалық базаның болуы;
2) қаржыландыру көздері мен көлемін көрсете отырып, үш жылға арналған аңшылық шаруашылығы ұйымын дамыту жоспары (қорғау, өсімін молайту және биотехникалық іс-шараларды күшейтуді, жануарлар санының оңтайлы тығыздығын қамтамасыз етуді, ішкі шаруашылық аңшылық ісін ұйымдастыруды, аңшылық шаруашылығын абаттандыруды өткізу мерзімін қоса алғанда);
3) аңшылық шаруашылығының санатына сәйкес келетін және Аңшылық шаруашылығы ұйымдарының қорықшылық қызметі туралы үлгілік ереженің талаптарына сәйкес қорықшылық қызметтің (не оны құру туралы жазбаша міндеттеменің) болуы;
4) конкурсқа қатысушының қаржылық әлеуетін растайтын құжаттар:
анықтама берілген күннің алдындағы үш айдан астам уақытқа созылған конкурсқа қатысушы міндеттемелерінің барлық түрі бойынша банк немесе банк филиалы алдында мерзімі өтіп кеткен берешектің жоқ екені туралы конкурсқа қатысушыға қызмет көрсетілетін банктің немесе банк филиалының қол қойылған және мөр басылған анықтамасының түпнұсқасы (егер конкурсқа қатысушы екінші деңгейдегі бірнеше банктің немесе филиалдардың, сондай-ақ шетелдік банктің клиенті болған жағдайда, бұл анықтама осындай банктердің әрқайсысынан беріледі). Анықтама конкурстық өтінімдер салынған конверттер ашылатын күннің алдындағы отыз күнтізбелік күннің ішінде берілу тиіс;
соңғы қаржы жылы үшін бірінші басшы немесе оны алмастыратын тұлға қол қойған бухгалтерлік теңгерімнің түпнұсқасы;
5) міндетті төлемдер бойынша бюджетке берешектің болмауы:
тиісті салық органының үш айдан астам салық берешегінің және міндетті зейнетақылық жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша берешегінің жоқ болуы не конкурстық өтінімдер салынған конверттерді ашу күнінің алдындағы отыз күнтізбелік күннен кешіктірмей берілген бір теңгеден кем салық берешегінің және міндетті зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша берешегінің бар екендігі туралы анықтамасының түпнұсқасы;
6) білімін және еңбек өтілін көрсете отырып, жоғары немесе арнайы орта білімі бар (аңшылық тану, аң шаруашылығы, аңшылық танушы биолог, биология, ветеринариялық дәрігер, зоотехник, зооинженер мамандықтары бойынша) немесе жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласында 1 жылдан кем емес жұмыс тәжірибесі бар мамандарының болуы (не конкурста жеңімпаз болған жағдайда, осындай мамандарды жұмысқа қабылдауы туралы жазбаша міндеттемесі).
«Облыстың жергілікті атқарушы органдарының
жануарлар дүниесін пайдаланушыларға
аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы
су айдындарын және (немесе) учаскелерін
бекітіп беру мен аңшылық және балық
шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін
сервитуттарды белгілеу жөнінде
шешімдер қабылдауы»
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін
бекітіп беру жөніндегі конкурсқа қатысуға
өтініш
_________________________________________________________________________________________________бойынша балық шаруашылығы
(су айдындары, учаскелері)
су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру жөніндегі конкурсқа қатысуға рұқсат етуді және қажетті конкурстық құжаттаманы беруді сұраймын.

1) наличие материально-технической базы для ведения охотничьего хозяйства в зависимости от его категорий;
2) план развития охотохозяйственной организации на три года с указанием источников и объемов финансирования (включая усиление охранных, воспроизводственных и биотехнических мероприятий, обеспечение оптимальной плотности численности животных, сроки проведения внутрихозяйственного охотоустройства, благоустройства охотничьего хозяйства);
3) наличие егерской службы в соответствии с категорией охотничьего хозяйства и отвечающей требованиям Типового положения о егерской службе охотохозяйственных организаций (либо письменное обязательство об ее создании);
4) документы, подтверждающие финансовую состоятельность участника конкурса:
оригинал справки банка или филиала банка с подписью и печатью, в котором обслуживается участник конкурса, об отсутствии просроченной задолженности по всем видам обязательств участника конкурса, длящейся более трех месяцев, предшествующих дате выдачи справки, перед банком или филиалом банка (в случае, если участник конкурса является клиентом нескольких банков второго уровня или филиалов, а также иностранного банка, данная справка представляется от каждого из таких банков). Справка должна быть выдана в течение тридцати календарных дней, предшествующих дате вскрытия конвертов с конкурсными заявками;
оригинал бухгалтерского баланса за последний финансовый год, подписанного первым руководителем или лицом, его замещающим;
5) отсутствие задолженности в бюджет по обязательным платежам:
оригинал справки соответствующего налогового органа об отсутствии налоговой задолженности и задолженности по обязательным пенсионным взносам и социальным отчислениям более, чем за три месяца либо о наличии налоговой задолженности и задолженности по обязательным пенсионным взносам и социальным отчислениям менее одного тенге, выданной не ранее тридцати календарных дней, предшествующих дате вскрытия конвертов с конкурсными заявками;
6) наличие специалистов имеющих высшее или среднее специальное образование (по специальности охотоведение, звероводство, биолог-охотовед, биология, ветеринарный врач, зоотехник, зооинженер) или имеющих опыт и стаж работы не менее одного года в области охраны, воспроизводства и использования животного мира, с указанием образования и стажа работы (либо письменное обязательство о принятии на работу таких специалистов в случае победы в конкурсе).
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Принятие местными исполнительными органами
области решения по закреплению охотничьих угодий
и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков
за пользователями животным миром и
установлению сервитутов для нужд
охотничьего и рыбного хозяйства»
Заявление
на участие в конкурсе по закреплению рыбохозяйственных водоемов
и (или) участков
Прошу допустить для участия в конкурсе по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков по ______________
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
(водоемы, участки)
и выдать необходимую конкурсную документацию.

1. Өтініш беруші туралы мәліметтер (заңды тұлғаның атауы, ведомстволық тиістігі (болған кезде), жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты, деректемелері, мекенжайы)
____________________________________________________________
____________________________________________________________
2. _________________ облысы әкімдігінің 20_жылғы «____»___________ № ___________________________________ қаулысына және __________________ __________________________ аумақтық бөлімшесімен жасалған 20__жылғы "__" _________ № ______ шартқа сәйкес бұрын бекітіліп берілген су айдыны және (немесе) учаске
____________________________________________________________
3. Өтініш берілетін балық шаруашылығы су айдыны және (немесе) учаскесі ___________________________________________________
Өтініш берілген балық шаруашылығы су айдынын және (немесе) учаскесін бекітіп беру мерзімі _______________________________________
________________________________________________________жыл.
4. Конкурстық құжаттамамен танысқанымды және жалған ақпарат ұсынғаным үшін жауапкершілік туралы хабардар етілгендігімді растаймын.
Берілген күні 20__ жылғы « __ » ____________
Өтініш беруші ________________________________________
(Т.А.Ә. немесе ұйымның атауы)
МО
қолы __________________
«Облыстың жергілікті атқарушы органдарының
жануарлар дүниесін пайдаланушыларға
аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы
су айдындарын және (немесе) учаскелерін
бекітіп беру мен аңшылық және балық
шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін
сервитуттарды белгілеу жөнінде
шешімдер қабылдауы»
мемлекеттік қызмет регламентіне
4-қосымша
Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін
бекітіп беру жөніндегі конкурсқа қатысушыларға қойылатын
біліктілік талаптары
Балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру жөніндегі конкурсқа қатысушыларға мынадай біліктілік талаптары қойылады:
1) жұмыстар тізбесі мен көлемін, оларды орындау мерзімдерін және қаржыландыру көздерін көрсете отырып, жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласындағы уәкілетті орган (бұдан әрі - уәкілетті орган) белгілеген үлгілік нысан бойынша жасалған мемлекеттік қызмет алушының басшысы бекіткен Балық шаруашылығын дамыту жоспарының болуы;
2) ағымдағы (алдыңғы қаржылық) жылғы 1 қаңтарға салық берешегінің, міндетті зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша берешегінің болмауы;
3) мемлекеттік қызмет алушының бірінші басшысының қолы қойылған жазбаша міндеттемемен расталған уәкілетті органның ведомствосына және оның аумақтық бөлімшелеріне бақылаулы аулауды, жеке және заңды тұлғаларға ғылыми-зерттеулік аулауды, жеке тұлғаларға әуесқойлық (спорттық) балық аулауды жүзеге асыру үшін сервитутты ұсыну;

1. Сведения о заявителе (наименование юридического лица, ведомственная принадлежность (при наличии), фамилия, имя, отчество
физического лица, реквизиты, адрес) _________________
_____________________________________________________________
2. Ранее закрепленный рыбохозяйственный водоем и (или)
участок _____________________________________________________
согласно постановлению акимата ______________________________
области от «__» _______ 20__ г. № ___ и договора на ведение рыбного
хозяйства № ____ от «__» ______ 20__ г., заключенного с
территориальным подразделением ______________________________
3. Заявляемый рыбохозяйственный водоем и (или) участок _____________________________________________________________
_____________________________________________________________
Заявляемый срок закрепления рыбохозяйственного водоема и (или)
участка _____________________________________________лет.
4. Подтверждаю, что ознакомлен с конкурсной документацией и
осведомлен об ответственности за представление недостоверных
сведений.
Дата подачи: «___» _________ 20__ г.
Заявитель ___________________________________________
(Ф.И.О. или наименование организации)
М.П. подпись ___________________
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Принятие местными исполнительными органами
области решения по закреплению охотничьих угодий
и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков
за пользователями животным миром и
установлению сервитутов для нужд
охотничьего и рыбного хозяйства»
Квалификационные требования, предъявляемые к участникам конкурса по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков
К участникам конкурса по закреплению рыбохозяйственных водоемов и (или) участков предъявляются следующие квалификационные требования:
1) наличие плана развития рыбного хозяйства, составляемого по типовой форме, установленной уполномоченным органом в области охраны, воспроизводства и использования животного мира (далее – уполномоченный орган), с указанием перечня и объема работ, сроков их выполнения и источников финансирования, утвержденного руководителем получателя государственной услуги;
2) отсутствие налоговой задолженности, задолженности по обязательным пенсионным взносам и социальным отчислениям на 1 января текущего (предыдущего финансового) года на 1 января текущего (предыдущего финансового) года;
3) предоставление сервитута для осуществления контрольного лова ведомству уполномоченного органа и его территориальным подразделениям, научно-исследовательского лова физическим и юридическим лицам, любительского (спортивного) рыболовства физическим лицам, подтвержденное письменным обязательством за подписью руководителя получателя государственной услуги;

4) жергілікті маңызы бар балық қырылу қаупі бар су айдындары және (немесе) учаскелері үшін – аулау құралдарының, ағымдағы мелиорациялық жұмыстарды жүргізу үшін жүзу құралдары мен материалдық-техникалық базасының болуы;
5) салина артемиясы цисталарын аулау перспективасы бар ащы-тұзды балық шаруашылығы су айдындары және (немесе) учаскелері үшін:
салина артемиясы цисталарын жинауға және бастапқы өңдеуге арналған құралдарының болуы;
түпкі өңдеу (жуу және кептіру жабдығы), сақтау (тоңазытқыш жабдығы) үшін жабдықтарының болуы;
өндірілетін шикізатты сапалы талдау үшін зертхананың болуы;
6) басқа да балық шаруашылығы су айдындары және (немесе) учаскелері үшін - жүзу құралдары мен аулау құралдарының болуы.
«Облыстың жергілікті атқарушы органдарының
жануарлар дүниесін пайдаланушыларға
аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы
су айдындарын және (немесе) учаскелерін
бекітіп беру мен аңшылық және балық
шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін
сервитуттарды белгілеу жөнінде
шешімдер қабылдауы»
мемлекеттік қызмет регламентіне
5-қосымша

4) для замороопасных водоемов и (или) участков местного значения - наличие орудий лова, плавательных средств и материально-технической базы для проведения текущих мелиоративных работ;
5) для горько-соленых рыбохозяйственных водоемов и (или) участков, перспективных для добывания цист артемии салина:
наличие орудий для сбора и первичной переработки цист артемии салина;
наличие оборудования для конечной переработки (промывочное и сушильное оборудование), хранения (холодильное оборудование);
наличие лаборатории для качественного анализа добываемого сырья;
6) для прочих рыбохозяйственных водоемов и (или) участков – наличие плавательных средств и орудий лова.
Приложение 5
к регламенту государственной услуги
«Принятие местными исполнительными органами
области решения по закреплению охотничьих угодий
и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков
за пользователями животным миром и
установлению сервитутов для нужд
охотничьего и рыбного хозяйства»

Кесте 1.1. Конкурс өткізу кезінде-ФҚБ-нің іс-әрекетіне сипаттама.
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жұмыс ағымы, барысы)
1
№ 1 іс-әрекет (жұмысоағымы, барысы)
1
2
3
2
ФҚБ атауы
Конкурс комиссиясының хатшысы
Конкурстық комиссия
Конкурс комиссиясының хатшысы
3
Іс-әрекеттің атауы (үдерістің, іс жосығы, операциялар) және олардың сипаттамасы
Конкурс тапсырыстарын қабылдау және тіркеу
Конкурс тапсырыстарын қарастыру және жеңімпазын анықтау
Конкурстың қорытындысы туралы конкурсқа қатысушыларға және ЖАО-ға хаттаманы жіберу
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру- тарату шешімі)
Конкурс комиссиясының қаралуына конкурс тапсырыстарын ұсыну
Конкурстың қорытындысы туралы хаттама
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспай.
Конкурстық тапсырыс салынған конвертты ашқан күннен бастап 10 жұмыс күн ішінде.
Конкурстың қорытындысын өткізген күннен бастап 3 жұмыс күні ішінде.
6
Келесі іс әрек- еттің нөмірі
2
3
4
кестенің жалғасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жұмыс ағымы, барысы)
4
5
6
7
8
ЖАО кеңсе маманы
ЖАО басшысы
ЖАО-ның жауапты атқарушысы
ЖАОҒ-ның жетекшісі
ЖАО кеңсе маманы
Конкурстың қорытындысы туралы хаттаманы қабылдау және тіркеу
Конкурстың қорытындысы туралы хаттамамен танысу, жауапты атқарушыны анықтау.
Аңшылық алқаптарды мемлекеттік қызмет алушы - конкурс жеңімпазына бекіту туралы ЖАОҒ-ның шешімін дайындау.
Аңшылық алқаптарды мемлекеттік қызмет алушы - конкурс жеңімпазына бекіту туралы ЖАОҒ-ның шешіміне қол қоюы.
ЖАОҒ-ның шешімін мемлекеттік қызмет алушыға беру.
Конкурстың қорытындысы туралы хаттаманы ЖАО-ның басшысына жіберу
Қарарды қондыру, конкурс өткізудің кортындысы туралы хаттаманы жауапты атқарушыға жіберу.
ЖАОҒ-ның шешімі.
ЖАОҒ-ның шешімі
.
Шығыс хабарлары журналында белгілеу.
30 минуттан аспай.
1 сағаттан аспай.
5 жұмыс күн ішінде.
1 сағаттан аспай.
30 минуттан аспай.
5
6
7
8
-
Кесте 1.2. Мемлекеттік қызмет алушы уақытша пайдаланатын немесе жекеменшік иелігінде болып табылатын жерлерін, аңаулау алқаптарына жер телімдерін бекіту кезінде, сондай-ақ аңшылық алқаптарын қайта бекіту кезінде, мерзімі өткен кезде – ФҚБ-нің іс-әрекетіне сипаттама
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жұмыс ағымы, барысы)
1
№ 1 іс әрекет (жұмысдағымы, арысы)
1
3
2
ФҚБ атауы
Инспекцияның кеңсе маманы
Инспекция басшысы
Инспекцияның жауапты атқарушысы
3
Іс-әрекеттің атауы (үдерістің, іс жосығы,операциялар) және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау және тіркеу.
Құжаттармен танысу, жауапты атқарушыны анықтау.
Құжаттарды қарайды және мемлекеттік қызмет алушының біліктілік талаптарға сәйкестігі туралы қортынды дайындайды (аң аулау алқаптарын қайта бекіту кезінде, мерзімі өткенде, сондай-ақ келісім міндеттемелерінің орындалуы).
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-тарату шешімі
Қарарды қондыру үшін Инспепция басшысына құжаттарды жіберу.
Қарарды қондыру, жауапты атқарушыға құжаттарды жіберу.
Қорытынды, қол қою үшін қортындыны Инспекция басшысына жіберу.
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспай
1 сағаттан аспай
10 жұмыс күн ішінде
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
кестенің жалғасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жұмыс ағымы, барысы)
4
5
6
7
8
Инспекция басшысы
Комитеттің кеңсе маманы
Комитет басшысы
Комитеттің жауапты атқарушысы
Комитет басшысы
Қортындыға қол қою.
Инспекция қортындысын қабылдау және тіркеу.
Қортындымен танысу, жауапты атқарушыны анықтау.
Ұсынысты дайындау.
Ұсынысқа кол қою.
Қорытынды.
Қарарды қондыру үшін Комитет басшысына құжаттарды жіберу.
Қарарды қондыру, жауапты атқарушыға құжаттарды жіберу
Ұсыныс
Ұсыныс
1 сағаттан аспай
30 минуттан аспай
1 сағат
5 жұмыс күн ішінде
1 сағаттан аспай
5
6
7
8
9
кестенің жалғасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жұмыс ағымы, барысы)
9
10
11
12
13
ЖАОҒ-ның кеңсе маманы
ЖАОҒ-ның басшысы
ЖАОҒ-ның жауапты атқарушысы
ЖАОҒ-ның басшысы
ЖАОҒ-ның кеңсе маманы
Комитеттің ұсынысын қабылдау және тіркеу.
Ұсыныспен танысу, жауапты атқарушыны анықтау.
Аңшылық алқаптарды мемлекеттік қызмет алушыларға - жер телімдерінің иелеріне бекіту туралы ЖАОҒ-ның шешімін дайындау.
Аңшылық алқаптарды мемлекеттік қызмет алушыларға - жер телімдерінің иелеріне бекіту туралы ЖАОҒ-ның шешіміне қол қою.
Мемлекеттік қызмет алушыға ЖАОҒ-ның шешімін беру.
Қарарды қондыру үшін ЖАОҒ-ның басшысына ұсынысты жіберу.
Қарарды қондыру, жауапты атқарушыға құжаттарды жіберу
ЖАОҒ-ның шешімі.
ЖАОҒ-ның шешімі.
Шығыс хабарлары журналында белгілеу.
30 минуттан аспай
1 сағаттан аспай
5 жұмыс күн ішінде
1 сағаттан аспай
30 минуттан аспай
10
11
12
13
-
Кесте 2.1. Пайдалану нұсқасы. Конкурс өткізу кезінде – негізгі үдеріс.
Негізгі үдеріс (жұмыс ағымы, барысы)
Конкурс комиссия хатшысы
Конкурс комиссиясы
ЖАОҒ-ның кеңсе маманы
ЖАОҒ-ның басшысы
ЖАОҒ-ның жауапты атқарушысы
№ 1 іс-әрекет
Конкурс тапсырыстарын қабылдау және тіркеу (30 минуттан аспай).
№ 2 іс-әрекет
Конкурс тапсырыстарын қарастыру және жеңімпазын анықтау (конкурстық тапсырыс салынған конвертты ашқан күннен бастап 10 жұмыс күн ішінде).
№ 4 іс-әрекет
Конкурстың қорытындысы туралы хаттаманы қабылдау және тіркеу (30 минуттан аспай).
№ 5 іс-әрекет
Конкурстың қорытындысы туралы хаттамамен танысу, жауапты атқарушыны анықтау (1 сағаттан аспай).
№ 6 іс-әрекет
Аңшылық алқаптарды мемлекеттік қызмет алушы - конкурс жеңімпазына бекіту туралы ЖАОҒ-ның шешімін дайындау (5 жұмыс күн ішінде).
№ 3 іс-әрекет
Конкурстың қорытындысы туралы конкурсқа қатысушыларға және ЖАО-ға хаттаманы жіберу (конкурстың қорытындысын өткізген күннен бастап 3 жұмыс күні ішінде).
№ 8 іс-әрекет
ЖАОҒ-ның шешімін мемлекеттік қызмет алушыға беру (30 минуттан аспай).
№ 7 іс-әрекет
Аңшылық алқаптарды мемлекеттік қызмет алушы - конкурс жеңімпазына бекіту туралы ЖАОҒ-ның шешіміне қол қоюы (1 сағаттан аспай).

Таблица 1.1. Описание действий СФЕ – при проведении конкурса.
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Секретарь конкурсной комиссии
Конкурсная комиссия
Секретарь конкурсной комиссии
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание.
Прием и регистрация конкурсной заявки.
Рассмотрение конкурсных заявок и определение победителя конкурса.
Направление протокола об итогах конкурса участникам конкурса и в МИО.
4
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Представление конкурсной заявки на рассмотрение конкурсной комиссии.
Протокол об итогах конкурса.
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
10 рабочих дней со дня вскрытия конвертов с конкурсной. заявкой.
3 рабочих дня со дня подведения итогов конкурса.
6
Номер следующего действия
2
3
4
продолжение таблицы
Действия основного процесса (хода, потока работ)
4
5
6
7
8
Специалист МИО
Руководитель МИО
Ответственный исполнитель МИО
Руководитель МИО
Специалист МИО
Прием и регистрации протокола об итогах конкурса.
Ознакомление с протоколом об итогах конкурса, определение ответственного исполнителя.
Подготовка решения МИО о закреплении охотничьего угодья за получателем государственной услуги – победителем конкурса.
Подписание решения МИО о закреплении охотничьего угодья за получателем государственной услуги – победителем конкурса.
Выдача решения МИО получателю государственной услуги.
Передача протокола об итогах конкурса руководителю МИО.
Наложение резолюции, отправка протокола об итогах проведения конкурса  ответственному исполнителю.
Решение МИО.
Решение МИО.
Отметка в журнале исходящей корреспонденции.
Не более 30 минут.
Не более 1 часа.
5 рабочих дней.
Не более 1 часа.
Не более 30 минут.
5
6
7
8
-
Таблица 1.2. Описание действий СФЕ – при закреплении охотничьих угодий на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании получателей государственной услуги, а также при перезакреплениии охотничьих угодий, срок по которым истек.
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Специалист канцелярии Инспекции 1
Руководитель Инспекции 1
Ответственный исполнитель Инспекции 1
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание.
Прием и регистрация документов.
Ознакомление с документами, определение ответственного исполнителя.
Рассматривает документы и подготавливает заключение о соответствии получателя государственной услуги квалификационным требованиям (а при перезакреплениии охотничьих угодий, срок по которым истек, также о выполнении договорных обязательств).
4
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Направление документов руководителю Инспекции для наложения резолюции.
Наложение резолюции, отправка документов ответственному исполнителю.
Заключение, передача заключения руководителю Инспекции для подписания.
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
Не более 1 часа
10 рабочих дней
6
Номер следующего действия
2
3
4
продолжение таблицы
Действия основного процесса (хода, потока работ)
4
5
6
7
8
Руководитель Инспекции 1
Специалист канцелярии Комитета
Руководитель Комитета
Ответственный исполнитель Комитета
Руководитель Комитета
Подписание заключения.
Прием и регистрация заключения Инспекции.
Ознакомление с заключением, определение ответственного исполнителя.
Подготовка представления.
Подписание представления.
Заключение.
Направление документов руководителю Комитета для наложения резолюции.
Наложение резолюции, отправка документов ответственному исполнителю.
Представление.
Представление.
Не более 1 часа
Не более 30 минут
Не более 1 часа
5 рабочих дней
Не более 1 часа
5
6
7
8
9
продолжение таблицы
Действия основного процесса (хода, потока работ)
9
10
11
12
13
Специалист МИО
Руководитель МИО
Ответственный исполнитель МИО
Руководитель МИО
Специалист МИО
Прием и регистрация представления Комитета.
Ознакомление с представлением, определение ответственного исполнителя.
Подготовка решения МИО о закреплении охотничьего угодья за получателем государственной услуги – собственником земельного участка.
Подписание решения МИО о закреплении охотничьего угодья за получателем государственной услуги – собственником земельного участка.
Выдача решения МИО получателю государственной услуги.
Направление представления руководителю МИО для наложения резолюции.
Наложение резолюции, отправка документов ответственному исполнителю.
Решение МИО.
Решение МИО.
Отметка в журнале исходящей корреспонденции.
Не более 30 минут
Не более 1 часа
5 рабочих дней
Не более 1 часа
Не более 30 минут
10
11
12
13
-
Таблица 2.1. Варианты использования. Основной процесс – при проведении конкурса.
Основной процесс (ход, поток работ)
Секретарь конкурсной комиссии
Конкурсная комиссия
Специалист МИО
Руководитель МИО
Ответственный исполнитель МИО
Действие № 1
Прием и регистрация конкурсной заявки (не более 30 минут).
Действие № 2
Рассмотрение конкурсных заявок и определение победителя конкурса (10 рабочих дней со дня вскрытия конвертов с конкурсной заявкой).
Действие № 4
Прием и регистрации протокола об итогах конкурса (не более 30 минут).
Действие № 5
Ознакомление с протоколом об итогах конкурса, определение ответственного исполнителя (не более 1 часа).
Действие № 6
Подготовка решения МИО о закреплении охотничьего угодья за получателем государственной услуги– победителем конкурса (5 рабочих дней).
Действие № 3
Направление протокола об итогах конкурса участникам конкурса и в МИО (3 рабочих дня со дня подведения итогов конкурса).
Действие № 8
Выдача решения МИО получателю государственной услуги (не более 30 минут).
Действие № 7
Подписание решения МИО о закреплении охотничьего угодья за получателем государственной услуги – победителем конкурса (не более 1 часа).

Кесте 2.2. Пайдалану нұсқасы. Мемлекеттік қызмет алушы уақытша пайдаланатын немесе жекеменшік иелігінде болып табылатын жерлерін, аң аулау алқаптарына жер телімдерін бекіту кезінде, сондай-ақ аңшылық алқаптарын қайта бекіту, мерзім өткен кезе – негізгі үдеріс.
Негізгі үдеріс (жұмыс ағымы, барысы)
Инспекцияның кеңсе маманы
Инспекция басшысы
Инспекцияның жауапты атқарушысы
Комитеттің кеңсе маманы
№ 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау және тіркеу (30 минуттан аспай).
№ 2 іс-әрекет
Құжаттармен танысу, жауапты атқарушыны анықтау
(1 сағаттан аспай).
№ 4 іс-әрекет
Қортындыға қол қою (1 сағаттан аспай).
№ 3 іс-әрекет
Құжаттарды қарайды және мемлекеттік қызмет алушының біліктілік талаптарға сәйкестігі туралы қортынды дайындайды(аң аулау алқаптарын қайта бекіту, мерзім өткен кезде, сондай-ақ келісім міндеттемелерінің орындалуы) (10 жұмыс күн ішінде).
№ 5 іс-әрекет
Инспекция қортындысын қабылдау және тіркеу (30 минуттан аспай).
кестенің жалғасы
Негізгі үдеріс (жұмыс ағымы, барысы)
Комитет басшысы
Комитеттің жауапты атқарушысы
ЖАОҒ-ның кеңсе маманы
ЖАОҒ-ның басшысы
ЖАОҒ-ның жауапты атқарушысы
№ 6 іс-әрекет
Қортындымен танысу, жауапты атқарушыны анықтау
(1 сағаттан аспай).
№ 8 іс-әрекет
Ұсынысқа кол қою (1 сағаттан аспай).
№ 7 іс-әрекет
Ұсынысты дайындау (5 жұмыс күн ішінде).
№ 9 іс-әрекет
Комитеттің ұсынысын қабылдау және тіркеу (30 минуттан аспай).
№ 13 іс-әрекет
Мемлекеттік қызмет алушыға ЖАОҒ-ның шешімін беру (30 минуттан аспай).
№ 10 іс-әрекет
Ұсыныспен танысу, жауапты атқарушыны анықтау
(1 сағаттан аспай).
№ 12 іс-әрекет
Аңшылық алқаптарды мемлекеттік қызмет алушыға - жер телімдерінің иелеріне бекіту туралы ЖАОҒ-ның шешіміне қол қою (1 сағаттан аспай).
№ 11 іс-әрекет
Аңшылың алқаптарды мемлекеттік қызмет алушыға - жер телімдерінің иелеріне бекіту туралы ЖАОҒ-ның шешімін дайындау (5 жұмыс күн ішінде).
Кесте 3.1. Пайдалану нұсқасы. Конкурс өткізу кезінде (конкурстың болмауын мойындау) – балама үдерісі
Негізгі үдеріс (жұмыс ағымы, барысы)
Конкурс комиссиясының хатшысы
Конкурс комиссиясы
№ 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау және тіркеу (30 минуттан аспай).
№ 2 іс-әрекет
Конкурс тапсырыстарын қарастыру және жеңімпазын анықтау (конкурстық тапсырыс салынған конвертті ашқан күннен бастап 10 жұмыс күн ішінде).
№ 3 іс-әрекет
Конкурстың қорытындысы туралы конкурсқа қатысушыларға және ЖАО-ға хаттаманы жіберу (конкурстың қорытындысын өткізген күннен бастап 3 жұмыс күні ішінде).

Таблица 2.2. Варианты использования. Основной процесс – при закреплении охотничьих угодий на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании получателей государственной услуги, а также при перезакреплениии охотничьих угодий, срок по которым истек.
Основной процесс (ход, поток работ)
Специалист канцелярии Инспекции 1
Руководитель Инспекции 1
Ответственный исполнитель Инспекции 1
Специалист канцелярии Комитета
Руководитель Комитета
Действие № 1
Прием и регистрация документов (не более 30 минут).
Действие № 2
Ознакомление с документами, определение ответственного исполнителя (не более 1 часа).
Действие № 3
Рассматривает документы и подготавливает заключение о соответствии получателя государственной услуги квалификационным требованиям (а при перезакреплениии охотничьих угодий, срок по которым истек, также о выполнении договорных обязательств) (10 рабочих дней).
Действие № 5
Прием и регистрация заключения Инспекции (не более 30 минут).
Действие № 6
Ознакомление с заключением, определение ответственного исполнителя (не более 1 час).
Действие № 4
Подписание заключения (не более 1 часа).
Действие № 8
Подписание представления (не более 1 часа).
продолжение таблицы
Основной процесс (ход, поток работ)
Ответственный исполнитель Комитета
Специалист МИО
Руководитель МИО
Ответственный исполнитель МИО
Действие № 7
Подготовка представления (5 рабочих дней).
Действие № 9
Прием и регистрация представления Комитета (не более 30 минут).
Действие № 10
Ознакомление с представлением, определение ответственного исполнителя (не более 1 часа).
Действие № 11
Подготовка решения МИО о закреплении охотничьего угодья за получателем государственной услуги – собственником земельного участка (5 рабочих дней).
Действие № 13
Выдача решения МИО получателю государственной услуги (не более 30 минут).
Действие № 12
Подписание решения МИО о закреплении охотничьего угодья за получателем государственной услуги – собственником земельного участка (не более 1 часа).
Таблица 3.1. Варианты использования. Альтернативный процесс - при проведении конкурса (признание конкурса несостоявшимся).
Основной процесс (ход, поток работ)
Секретарь конкурсной комиссии
Конкурсная комиссия
Действие № 1
Прием и регистрация конкурсной заявки (не более 30 минут).
Действие № 2
Рассмотрение конкурсных заявок и определение конкурсных заявок всех участников не соответствующими условиям конкурса (10 рабочих дней со дня вскрытия конвертов с конкурсной заявкой).
Действие № 3
Направление протокола об итогах конкурса участникам конкурса и в МИО (3 рабочих дня со дня подведения итогов конкурса).

Кесте 3.2. Пайдалану нұсқасы. Мемлекеттік қызмет алушы уақытша пайдаланатын немесе жекеменшік иелігінде болып табылатын жерлерін, аң аулау алқаптарына жер телімдерін бекіту кезінде, сондай-ақ аңшылық алқаптарын қайта бекіту, мерзімі өткен кезде – балама үдерісі.
Негізгі үдеріс (жұмыс ағымы, барысы)
Инспекцияның кеңсе маманы
Инспекция басшысы
Инспекцияның жауапты атқарушысы
Комитеттің кеңсе маманы
Комитет басшысы
Комитеттің жауапты атқарушысы
№ 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау және тіркеу (30 минуттан аспай).
№ 9 іс-әрекет
Мемлекеттік қызмет алушыға мемлекеттік қызмет ұсынудан дәлелді түрде бас тарту туралы жауап береді (30 минуттан аспай).
№ 2 іс-әрекет
Құжаттармен танысу, жауапты атқарушыны анықтау (1 сағаттан аспай).
№ 4 іс-әрекет
Қортындыға қол қою (1 сағаттан аспай).
№ 3 іс-әрекет
Құжаттарды қарайды және мемлекеттік қызмет алушының біліктілік талаптарға сәйкестігі туралы қортынды дайындайды (аң аулау алқаптарын қайта бекіткен кезде, сондай-ақ келісім міндеттемелерінің орындалуы) (10 жұмыс күн ішінде).
№ 5 іс-әрекет
Инспекция қортындысын қабылдау және тіркеу (30 минуттан аспай).
№ 6 іс-әрекет
Қортындымен танысу жауапты атқарушыны анықтау
(1 сағаттан аспай).
№ 8 іс-әрекет
Мемлекеттік қызмет ұсынудан дәлелді түрде бас тарту туралы жауап беруге қол қою (1 сағаттан аспай).
№ 7 іс-әрекет
Мемлекеттік қызмет ұсынудан дәлелді түрде бас тарту туралы жауап беруді дайындау (5 жұмыс күн ішінде).
«Облыстың жергілікті атқарушы органдарының
жануарлар дүниесін пайдаланушыларға
аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы
су айдындарын және (немесе) учаскелерін
бекітіп беру мен аңшылық және балық
шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін
сервитуттарды белгілеу жөнінде
шешімдер қабылдауы»
мемлекеттік қызмет регламентіне
6-қосымша
Конкурс өткізу кезінде әкімшілік іс-әрекетінің өзара қисынды байланысу жүйелігін көрсететін сызба
Тұтынушы уақытша пайдаланатын немесе жекеменшік иелігінде болып табылатын жерлерін, аңаулау алқаптарына жер телімдерін бекіту кезінде, сондай-ақ аңшылық алқаптарын қайта бекіту, мерзімі өткен кезде- әкімшілік іс-әрекетінің өзара қисынды байланысу жүйелігін көрсететін сызба

Таблица 3.2. Варианты использования. Альтернативный процесс – при закреплении охотничьих угодий на земельных участках, находящихся в астной собственности или во временном землепользовании получателей государственной услуги, а также при перезакреплениии охотничьих угодий, срок по которым истек.
Основной процесс (ход, поток работ)
Специалист канцелярии Инспекции
Руководитель Инспекции 1
Ответственный исп-ь Инспекции
Действие № 1
Прием и регистрация документов (не более 30 минут).
Действие № 2
Ознакомление с документами, определение ответственного исполнителя (не более 1 часа).
Действие № 3
Рассматривает документы и подготавливает заключение о не соответствии получателя государственной услуги квалификационным требованиям (а при перезакреплении охотничьих угодий, срок по которым истек, также о выполнении договорных обязательств) (10 рабочих дней).
Действие № 9
Выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги получателю государственной услуги (не более 30 минут)
Действие № 4
Подписание заключения (не более 1 часа).
продолжение таблицы
Основной процесс (ход, поток работ)
Специалист Комитета
Руководитель Комитета
Ответственный исполнитель Комитета
Действие № 5
Прием и регистрация заключения Инспекции (не более 30 минут).
Действие № 6
Ознакомление с заключением, определение ответственного исполнителя (не более 1 часа).
Действие № 7
Подготовка мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги (5 рабочих дней).
Действие № 8
Подписание мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги (не более 1 часа).
Приложение 6
к регламенту государственной услуги
«Принятие местными исполнительными органами
области решения по закреплению охотничьих угодий
и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков
за пользователями животным миром и
установлению сервитутов для нужд
охотничьего и рыбного хозяйства»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий – при проведении конкурса.
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий – при закреплении охотничьих угодий на земельных участках, находящихся в частной собственности или во временном землепользовании получателей государственной услуги, а также при перезакреплениии охотничьих угодий, срок по которым истек.