Жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 6 ақпандағы № 481 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 ақпанда № 3-1-167 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 4 маусымдағы № 1670 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2012.06.04 № 1670 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 3137 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабына, 7 бабының 5-7 тармақшасына және 18-2 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын беретін жұмыс берушілердің ұсынылған тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Меншік түрлеріне қарамастан жұмыс берушілерге 6 айға дейінгі мерзімге 26000 теңге көлемінде жалақыны субсидиялай отырып, жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыруға «Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту орталығы» мемлекеттік мекемесімен келісім-шартқа отыру ұсынылсын.
3. «Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту орталығы» мемлекеттік мекемесі (Н. Аблакимова) уәкілетті органда жұмыссыз ретінде тіркелген 29 жасқа дейінгі түлектерді бағыттасын.
4. 451-002-103 «Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансфеттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындары және жастар практикасы бағдарламасын кеңейту» бюджеттік бағдарламасының қаржыландыру көзі анықталсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Арынғазиеваға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді және 2012 жылдың 1 ақпанынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Қала әкімі                                  Н.Әбдібеков
Қала әкімдігінің

Об организации молодежной практики
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 6 февраля 2012 года № 481. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 февраля 2012 года № 3-1-167. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 4 июня 2012 года № 1670
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 04.06.2012 № 1670.
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьей 5, подпунктом 5-7 статьи 7 и статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень работодателей, представляющих рабочие места для прохождения молодежной практики, согласно приложению.
2. Рекомендовать работодателям, независимо от их форм собственности, заключать договора с государственным учреждением «Центр занятости г.Актобе» на организацию рабочих мест для прохождения молодежной практики сроком до 6 месяцев с субсидированием заработной платы в размере 26000 тенге.
3. Государственному учреждению «Центр занятости г.Актобе» (Аблакимова Н.М.) направлять выпускников, зарегистрированных в уполномоченном органе в качестве безработных в возрасте не старше 29 лет.
4. Определить источником финансирования бюджетную программу 451-002-103 «Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета».
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города А. Арынгазиеву.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 февраля 2012 года.
Аким города                                Н.Абдибеков
Приложение
к постановлению акимата города