Ақтөбе қаласы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 6 ақпандағы № 482 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 ақпанда № 3-1-168 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 13 қаңтардағы № 91 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 13.01.2014 № 91 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 3137 баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5 тармағына және 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыссыздарды уақытша жұмыспен қамтуды ұйымдастыру үшін қоғамдық жұмыстың көлемі, түрлері және нақты шарттары қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Н.Х. Бөртебаева) осы қаулының жүзеге асырылуын қамтамасыз етсін.
3. 451-002-100 «Қоғамдық жұмыстар» бюджеттік бағдарламасы бойынша қаржыландыру көзі анықталсын.
4. Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 18 сәуірдегі № 1040 «Ақтөбе қаласы бойынша қоғамдық жұмыстар түрлерін, көлемін бекіту және оларды ұйымдастыру туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылдың 4 мамырында № 3-1-91 болып тіркелінген, 2008 жылы 13 мамырда № 56-57 «Ақтөбе», «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған), Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 5 сәуірдегі № 800 «Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 18 сәуірдегі № 1040 «Ақтөбе қаласы бойынша қоғамдық жұмыстар түрлерін, көлемін бекіту және оларды ұйымдастыру туралы» қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылдың 21 сәуірінде № 3-1-131 болып тіркелінген, 2010 жылы 6 мамырда № 57-58 «Ақтөбе», «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.А. Арынғазиеваға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Н.Әбдібеков
Қала әкімдігінің

Об организации общественных работ по городу Актобе
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 6 февраля 2012 года № 482. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 февраля 2012 года № 3-1-168. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 13 января 2014 года № 91
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 13.01.2014 № 91.
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5 статьи 7 и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ для организации временной занятости безработных, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Городской отдел занятости и социальных программ" (Буртибаева Н.Х.) обеспечить реализацию настоящего постановления.
3. Определить источником финансирования бюджетную программу 451-002-100 "Общественные работы".
4. Признать утратившими силу постановление акимата города Актобе от 18 апреля 2008 года № 1040 «Об утверждении видов, объемов общественных работ и их организации по городу Актобе» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4 мая 2008 года за № 3-1-91, опубликовано в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 13 мая 2008 года в № 56-57), постановление акимата города Актобе от 5 апреля 2010 года № 800 «О внесении изменений в постановление акимата города Актобе от 18 апреля 2008 года № 1040 «Об утверждении видов, объемов общественных работ и их организации по городу Актобе» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 апреля 2010 года за № 3-1-131, опубликовано в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 6 мая 2010 года в № 57-58).
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актобе Габидуллина А. М.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого его официального опубликования.
Аким города                                Н.Абдибеков
Приложение
к постановлению акимата города

2012 жылғы 6 ақпандағы
№ 482 қаулысына
қосымша
Уақытша жұмыспен қамтуды ұйымдастыру үшін, қоғамдық жұмыстың көлемі мен түрлері, қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі
Мекемелер атауы
Жұмыс және қызмет түрлері
Орындал
атын жұмыс және қызмет көлемі табиғи көрсетк
іштері
Беріл
ген сұраныс
Бекіт
ілді
Еңбекке қатысушының еңбек ақысының көлемі
Жұмыс орнының саны
Жұмыс орнын
ың саны
1
Қарғалы селолық округінің әкімдігі
Қарғалы селосы, Ақжар ауылы, Ясный селосы, Мағаджан ауылдарының көше бойын, қоқыс жәшіктерінің маңайын жинауға көмек көрсету, ағаштарды кесу, жиектастарды ақтау, қоқыстарды жинап, тазалауға көмек көрсету.
Тұрғындардың мекен-жайын анықтауға көмектесу.
42,5 шақырым
68 көше
3734 аула
15
15
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
2
Қурайлы селолық округінің әкімдігі
«Ақтөбе-Мәртөк» тас жолы аумағын жинау.
Қурайлы, Георгиевка, Елек, Россовхоз селосы, 39 разъезд елді мекендерін тазалауға көмектесу.
32000 шаршы метр
78200 шаршы метр
28
15
3
Благодар селолық округінің әкімдігі
А. К. Нокин, Пригородный, Садовое елді мекен аумағын жинастыру, қоқысты қолдап тиеп шығару.
505700 шаршы метр
70
25
4
Сазды селолық округінің әкімдігі
Село көшелерін тазалау.
15 шақырым
15
10
5
Новый селолық округінің әкімдігі
Новый, Кұршасай елді мекендерінің көшелерін тазалау.
Округ бойынша аз қамтылған отбасыларды анықтау, халық және мал санағын жүргізу.
«Ауыл шаруашылығы жұмыстары» - малды егу, қолдан ұрықтандыру және бірдейлендіруді компьютерлік базаға енгізу жұмыстарына көмектесу.
24900 шаршы метр
1735 отбасы
Ірі қара 2660,
Ұсақ мал 5623
22
12
6
«Ақтөбе қалалық әділет басқармасы» ММ
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу,
архивтік жұмыс
19780 дана
2300 дана
25
16
7
«Қалалық әлеуметтік жәрдем орталығы» ММ
Ғимаратты тазалауға көмектесу

от 6 февраля 2012 года
№ 482
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды и объемы общественных работ для организации временной занятости безработных
Наименование организаций
Виды работ и услуг
Объем выполняе
мых работ и услуг в натураль
ных показате
лях
Заявлен
ная потребн
ость
Утвержд
ено
Размер оплаты участников труда
количес
тво рабочих мест
Количес
тво рабочих мест
1
Акимат Каргалинского сельского округа
Уборка улиц п.Каргала, п.Акжар, п.Ясный, п.Магаджан
Текущее содержание контейнерных площадок, обрезка, окультуривание деревьев, побелка. Уборка территории вдоль трассы. Побелка бордюров, уход за газонной травой.
Перепись населения
2,5 километ
ров
68 улиц
3734 дворов
15
15
Минимальная заработная плата, установленная законодательст
вом Республики Казахстан
2
Акимат Курайлинского сельского округа
Уборка территории вдоль трассы «Актобе- Мартук».
Помощь в уборке территории в п.Курайлы, Георгиевка, Елек, Россовхоз, 39 разъезд
32000 квадрат
ных метров
78200 квадрат
ных метров
28
15
3
Акимат Благодарного сельского округа
Уборка улиц, вывоз мусора, погрузка мусора вручную:
п.К.Нокина, с.Садовое, с. Пригородное
505700 квадрат
ных метров
70
25
4
Акимат Саздинского сельского округа
Уборка улиц села.
15-30 километ
ров
15
10
5
Акимат Нового сельского округа
Уборка улиц: п.Новый, Куршасай,
Помощь в переписи населения и скота, составлении социальных карт малообеспеч
енных семей.
Помощь в организации работ по идентификац
ии сельскохозяйственных животных и оказание помощи ветеринарны
м работникам
в обследовани
и скота.
24900 квадрат
ных метров
1735 семей
КРС- 2660 голов
МРС- 5623 голов
22
12
6
ГУ «Управление юстиции города Актобе»
Техническая работа: помощь в обработке документов.
Работа в архиве.
19780 штук
2300 штук
25
16
7
ГУ «Городской центр социальной помощи»
Помощь в уборке помещения