"2012-2014 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 415 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 10 тамыздағы № 48 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 тамызда № 3-1-175 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 114 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013.01.24 № 114 Шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы», Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 9106 баптарына сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012 - 2014 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 415 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 12 қаңтардағы № 3-1-164 санымен тіркелген, 2012 жылғы 24 қаңтардағы № 13 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер «36 447 890» сандары «38 107 537 » сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдері «13 685 906» сандары «13 735 906» сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдері «160 000» сандары «402 000» сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері «22 519 857» сандары «23 887 504» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар «42 348 027,9» сандары «44 294 674,9» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо «394 000» сандары «107 000» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу «394 000» сандары «107 000» сандарымен ауыстырылсын;
2) 6 тармақтағы:
11 азат жол бөлігінде:
«192 751» сандары «192 251» сандарымен ауыстырылсын;
13 азат жол бөлігінде:
«28 944» сандары «28 444» сандарымен ауыстырылсын;
3) 8 тармақтағы:
2 азат жол бөлігінде:
«258 834» сандары «294 548» сандарымен ауыстырылсын;
5 азат жол бөлігінде:
«1 592 179» сандары «1 634 929» сандарымен ауыстырылсын;
7 азат жол бөлігінде:
«991 083» сандары «1 142 144» сандарымен ауыстырылсын;
8 азат жол бөлігінде:
«1 288 674» сандары «1 282 674» сандарымен ауыстырылсын;
11 азат жол бөлігінде:
«346 515» сандары «340 213» сандарымен ауыстырылсын;
12 азат жол бөлігінде:
«167 194» сандары «213 465» сандарымен ауыстырылсын;
13 азат жол бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 20 декабря 2011 года № 415 "О бюджете города Актобе на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 10 августа 2012 года № 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 августа 2012 года № 3-1-175. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24 января 2013 года № 114
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24.01.2013 № 114.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе «О бюджете города Актобе на 2012 - 2014 годы» от 20 декабря 2011 года № 415 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 января 2012 года за № 3-1-164, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 24 января 2012 года № 13) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «36 447 890» заменить цифрами «38 107 537», в том числе по:
налоговым поступлениям цифры «13 685 906» заменить цифрами «13 735 906»;
поступлениям от продажи основного капитала цифры «160 000» заменить цифрами «402 000»;
поступлениям трансфертов цифры «22 519 857» заменить цифрами «23 887 504»;
в подпункте 2):
затраты цифры «42 348 027,9» заменить цифрами « 44 294 674,9»;
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифру «394 000» заменить цифрами «107 000», в том числе:
приобретение финансовых активов цифру «394 000» заменить цифрами «107 000»;
2) в пункте 6:
в части абзаца 11:
цифры «192 751» заменить цифрами «192 251» в том числе:
в части абзаца 13:
цифры «28 944» заменить цифрами «28 444»;
3) в пункте 8:
в части абзаца 2:
цифры «258 834» заменить цифрами «294 548»;
в части абзаца 5:
цифры «1 592 179» заменить цифрами «1 634 929»;
в части абзаца 7:
цифры «991 083» заменить цифрами «1 142 144»;
в части абзаца 8:
цифры «1 288 674» заменить цифрами «1 282 674»;
в части абзаца 11:
цифры «346 515» заменить цифрами «340 213»;
в части абзаца 12:
цифры «167 194» заменить цифрами «213 465»;
в части абзаца 13:

5) Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық               Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы      мәслихатының хатшысы
Қ. Рамазанов                 С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2012 жылғы 10 тамыздағы
№ 48 шешіміне 1 ҚОСЫМША
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 415 шешіміне 1 ҚОСЫМША
2012 жылға арналған Ақтөбе қаласының нақтыланған бюджеті
Санаты
Мөлшері (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кірістер атаулары
1 2 3 4 5
I. КІРІСТЕР

5) Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии               Секретарь маслихата
маслихата города Актобе               города Актобе
К.Рамазанов                      С. Шинтасова
Приложение 1
к решению маслихата города Актобе
от 10 августа 2012 года № 48
Приложение 1
к решению маслихата города Актобе
от 20 декабря 2011 года № 415
Уточненный бюджет города Актобе на 2012 год
Категория
2012
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1 2 3 5 6
ДОХОДЫ

6752901,0
006
Балаларға қосымша білім беру
498181,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
7838,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
147327,0
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
3525260,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1099419,9
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38515,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
44410,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
29070,9
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
310,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
95170,0
020
Республикалық бюдеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10400,0
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдардың күрделі шығыстары
881544,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2425841,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2425841,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
1452413,7
2
Әлеуметтік көмек
1380839,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1380839,7
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
211700,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4800,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
149387,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
747938,7
008
Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
7020,0
009
1999 жылғы 26 шілдеде «Отан», «Даңқ» ордендерімен марапатталған, «Халық Қаһарманы» атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
166,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1577,0

6752901,0
006
Дополнительное образование для детей
498181,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
7838,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
147327,0
9
Прочие услуги в области образования
3525260,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
1099419,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
38515,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
44410,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
29070,9
012
Капитальные расходы государственного органа
310,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
95170,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10400,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
881544,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2425841,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2425841,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1452413,7
2
Социальная помощь
1380839,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1380839,7
002
Программа занятости
211700,0
005
Государственная адресная социальная помощь
4800,0
006
Оказание жилищной помощи
149387,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
747938,7
008
Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
7020,0
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами «Отан», «Данк», удостоенных высокого звания «Халық Қаһарманы», почетных званий республики
166,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1577,0