Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 49 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 тамыздағы № 45 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 тамызда № 3-3-145 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 64 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2012.12.21 № 64 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және  4 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 23 желтоқсандағы «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-135 тіркелген, аудандық «Жұлдыз-Звезда» газетінің 2012 жылғы 20 қаңтарда № 5-6 және 7 ақпандағы № 9 сандарында жарияланған) № 49 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1- тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
«3 883 953» сандары «3 884 776» сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша -
«17 869» сандары «29 369» сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
«2 896 418» сандары «2 885 741» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
«3 916 377,7» сандары «3 917 200,7» сандарымен ауыстырылсын;
3) 9 – тармақта:
1 - азат жолдың бөлігінде:
«91 200» сандары «88 476» сандарымен ауыстырылсын;
2- азат жолдың бөлігінде:
«332 800» сандары «332 048» сандарымен ауыстырылсын;
4) 10 – тармақта:
3 - азат жол мынадай редакцияда жазылсын:
«жалпы білім беруге - 4800,0 мың теңге»;
4 - азат жолдың бөлігінде:
«118 000» сандары «110 800» сандарымен ауыстырылсын;
9 - азат жолдың бөлігінде:
«121» сандары «120» сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2011 года № 49 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 16 августа 2012 года № 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 августа 2012 года № 3-3-145. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 21 декабря 2012 года № 64
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 21.12.2012 № 64.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и с пунктом 2 статьи 9,  подпункта 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2011 года № 49 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-3-135, опубликованное в районной газете «Жулдыз-Звезда» от 20 января 2012 года № 5-6 и 7 февраля 2012 года № 9) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы -
цифры «3 883 953» заменить цифрами «3 884 776»;
в том числе:
по неналоговым поступлениям
цифры «17 869» заменить цифрами «29 369»;
по поступлениям трансфертов
цифры «2 896 418» заменить цифрами «2 885 741»;
в подпункте 2)
затраты -
цифры «3 916 377,7» заменить цифрами «3 917 200,7»;
2) в пункте 9:
в части абзаца 1:
цифры «91 200» заменить цифрами «88 476»;
в части абзаца 2:
цифры «332 800» заменить цифрами «332 048»;
3) в пункта 10:
абзац 3 изложить в следующей редакции:
«на общеобразовательное обучение - 4800,0 тыс тенге»;
в части абзаца 4:
цифры «118 000» заменить цифрами «110 800»;
в части абзаца 9:
цифры «121» заменить цифрами «120»

471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1768100,3
4
Жалпы білім беру
1657311,3
5
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
86791
63
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1766
64
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім мекемелерінің: мектептер, мектеп интернаттары (жалпы үлгідегі арнайы(түзету) дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалармен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін, мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
22232
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
132826
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
111000
37
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
111000
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
21826
9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
8500
10
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
750
20
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10126
23
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2450
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
238983
2
Әлеуметтік көмек
223010
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11763
3
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11763
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
211247
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
63357
4
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6812
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1392
6
Тұрғын үй көмегі
19500
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
65284
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
42488
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1768100,3
4
Общеобразовательное обучение
1657311,3
5
Дополнительное образование для детей и юношества
86791
63
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1766
64
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организации начального основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: ( общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одоренных детей, организаций образования для детей сирот и детей, оставшихся без попечения родителей), за счет трансфертов из республиканского бюджета
22232
9
Прочие услуги в области образования
132826
466
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
111000
37
Строительство и реконструкция объектов образования
111000
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
21826
9
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8500
10
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
750
20
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10126
23
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2450
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
238983
2
Социальная помощь
223010
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села),аульного (сельского) округа
11763
3
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11763
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
211247
2
Программа занятости
63357
4
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6812
5
Государственная адресная социальная помощь
1392
6
Оказание жилищной помощи
19500
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
65284
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
42488
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

8315
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8315
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8315
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзгеде қызметтер
25709
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
25709
13
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
25709
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13384
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13384
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
13384
1
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8134
13
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын,аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың,кенттердің және өзгеде ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5000
15
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
12
Көлік және коммуникация
19478
1
Автомобиль көлігі
19478
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), аудандық (селолық) округ әкімінің аппараты
19478
13
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
19478
13
Өзгелер
188220,7
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
1000
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
1000
5
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1000
9
Өзгелер
187220,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), аудандық (селолық) округ әкімінің аппараты
3264
40
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларда іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
3264
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
2000
12
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
2000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7163
1
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

8315
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8315
1
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8315
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
25709
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
25709
13
Проведение противоэпизоотических мероприятий
25709
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13384
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13384
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
13384
1
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8134
13
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
5000
15
Капитальные расходы государственного органа
250
12
Транспорт и коммуникации
19478
1
Автомобильный транспорт
19478
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка аула (села), аульного (сельского) округа
19478
13
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
19478
13
Прочие
188220,7
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1000
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства (города областного значения)
1000
5
Поддержка предпринимательской деятельности
1000
9
Прочие
187221
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка аула (села), аульного (сельского) округа
3264
40
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3264
452
Отдел финансов района (города областного значения)
2000
12
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2000
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7163
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог