Есет батыр Көкіұлы ауылының көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Бесқоспа ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 11 шешімі. Ақтөбе облысы Алға аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 28 сәуірде № 3-3-142 тіркелді
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде және мәтінінде "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылды – Ақтөбе облысы Алға ауданы Бесқоспа ауылдық округінің әкімінің 03.09.2015 № 26 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасына және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Бесқоспа ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Есет батыр Көкіұлы ауылының көшелеріне келесі атаулары берілсін:
1) Николай Кортюково;
2) Евгений Дмитриенко;
3) Есболай Мусин;
4) Шоқан Уалиханов;
5) Әлия Молдағұлова;
6) Қамрадин Нургалиев;
7) Сағи Сарин;
8) Сүндет Мынтаев.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесқоспа ауылдық округінің әкімі А. Бошанов

О наименовании улиц села Есет батыр Кокиулы
Решение акима Бескоспинского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 30 марта 2012 года № 11. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Актюбинской области 28 апреля 2012 года № 3-3-142
Сноска. В реквизитах и тексте решения на государственном языке слово "селолық" заменен словом "ауылдық" решением акима Бескоспинского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 03.09.2015 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения, аким Бескоспинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам села Есет батыр Кокиулы:
1) Николая Кортюкова;
2) Евгения Дмитриенко;
3) Есболая Мусина;
4) Шокана Уалиханова;
5) Алии Молдагуловой;
6) Камрадина Нургалиева;
7) Саги Сарина;
8) Сундета Мынтаева.
2. Контроль по исполнению данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводиться в деиствие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Бескоспинского сельского округа А. Бошанов