Байғанин ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 27 наурыздағы № 54 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 сәуірде № 3-4-144 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 73 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 20.04.2016 № 73 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабының 2 тармағына сәйкес, Байғанин аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 03.10.2013 № 183 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Еңбек рыногындағы жағдайға қарай Байғанин ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тiзбесi белгіленсін:
1) 29 жасқа дейінгі жұмыссыз жастар;
2) 50 жастан асқан жұмыссыз әйелдер;
3) 55 жастан асқан жұмыссыз ер адамдар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Аманғосқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі: Б.Кемешов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам по Байганинскому району
Постановление акимата Байганинского района Актюбинской области от 27 марта 2012 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 апреля 2012 года № 3-4-144. Утратило силу постановлением акимата Байганинского района Актюбинской области от 20 апреля 2016 года № 73
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Байганинского района Актюбинской области от 20.04.2016 № 73.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" Байганинский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления Байганинского районного акимата Актюбинской области от 03.10.2013 № 183 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
1. Исходя из ситуации на рынке труда установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам по Байганинскому району:
1) безработная молодежь до 29 лет;
2) безработные женщины старше 50 лет;
3) безработные мужчины старше 55 лет.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Амангоса.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района: Б.Кемешов