Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 198 "2012-2014 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012 жылғы 29 қазандағы № 37 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 қарашада № 3426 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 мамырдағы № 04-13/76 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 20.05.2013 № 04-13/76 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 және 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 198 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тізілімінде № 3-4-138 санымен тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтарда № 3, 2012 жылғы 26 қаңтарда № 4 «Жем -Сағыз» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
«2 572 233» деген сандар «2 571 300,4» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер
«1 610 714» деген сандар «1 611 314» деген сандармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер
«2 260» деген сандар «1 661,3» деген сандармен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері
«950 159» деген сандар «949 225,1» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
«2 959 887,8» деген сандар «2 958 955,2» деген сандармен ауыстырылсын;
2) 5 тармақта
2 абзацтағы «18 211» деген сандар «18 075,1» деген сандармен ауыстырылсын;
3) 8 тармақта
1 абзацтағы «14 700» деген сандар «14 545» деген сандармен ауыстырылсын;
4) 9 тармақта
3 абзацтағы «9 711» деген сандар «8893» деген сандармен ауыстырылсын;
5 абзацтағы «22 500» деген сандар «21 675» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға - 1000 мың теңге;»

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 198 "О бюджете Байганинского района на 2012-2014 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 29 октября 2012 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 ноября 2012 года № 3426. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 20 мая 2013 года № 04-13/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 20.05.2013 № 04-13/76).
В соответствии статьями 9 и 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Байганинского района на 2012-2014 годы» от 20 декабря 2011 года № 198 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-4-138 опубликованное 19 января 2012 года в газете № 3, 26 января 2012 года № 4 «Жем - Сағыз») следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры «2 572 233» заменить цифрами «2 571 300,4»;
в том числе:
налоговые поступления
цифры «1 610 714» заменить цифрами «1 611 314»;
неналоговые поступления
цифры «2 260» заменить цифрами «1 661,3»;
поступление трансфертов
цифры «950 159» заменить цифрами «949 225,1»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 959 887,8» заменить цифрами «2 959 955,2»;
2) в пункте 5
в абзаце 2
цифры «18 211» заменить цифрами «18 075,1»;
3) в пункте 8
в абзаце 1
цифры «14 700» заменить цифрами «14 545»;
4) в пункте 9
в абзаце 3
цифры «9 711» заменить цифрами «8 893»;
в абзаце 5
цифры «22 500» заменить цифрами «21 675»;
дополнить абзацем следующего содержания:
«Строительство и реконструкция объектов образования - 1000 тысяч тенге»

1 435,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
12 164,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
216 131,2
466
Ауданның сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
180 681,2
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
180 681,2
471
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
35 450,0
009
Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9 200,0
010
Аудандық ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
20 668,0
020
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
3 982,0
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1 600,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
156 962,0
2
Әлеуметтiк көмек
137 330,0
451
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
137 330,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
54 354,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11 602,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
42,0
006
Тұрғын үй көмегі
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38 071,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5 529,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
17 782,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
802,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9 148,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19 632,0
451
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 632,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 435,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
12 164,0
9
Прочие услуги в области образования
216 131,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района
180 681,2
037
Строительство и реконструкция объектов образования
180 681,2
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
35 450,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района
9 200,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного масштаба
20 668,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 982,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 600,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
156 962,0
2
Социальное обеспечение
137 330,0
451
Отдел занятости и социальных программ района
137 330,0
002
Программа занятости
54 354,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11 602,0
005
Государственная адресная социальная помощь
42,0
006
Оказание жилищной помощи
0,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38 071,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5 529,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
17 782,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
802,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9 148,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19 632,0
451
Отдел занятости и социальных программ района
19 632,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения