2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі № 58 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 мамырда № 3-5-158 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 29 қаңтардағы № 24 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2013.01.29 № 24 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 720 баптарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об организации и финансировании оплачиваемых общественных работ в 2012 году
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 19 апреля 2012 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 мая 2012 года № 3-5-158. Утратило силу постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области от 29 января 2013 года № 24
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области от 29.01.2013 № 24.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын кәсіпорындардың, ұйымдар мен мекемелердің тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбек ақысының мөлшері аудандық бюджет қаражаты есебінен ең төменгі жалақы мөлшерінде бекітілсін.
3. «Ырғыз аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі аудан бюджетінің қоғамдық жұмыстарды өткізуге көзделген қаражат шегінде жұмыссыздарды қоғамдық жұмысқа жолдасын.

1. Утвердить перечень предприятий, организаций и учреждений осуществляющих общественные работы, виды, объемы общественных работ на 2012 год, согласно приложению.
2. Утвердить размер оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах, в размере минимальной заработной платы в месяц за счет средств районного бюджета.
3. Государственному учреждению «Иргизский районный отдел занятости и социальных программ» для организации общественных работ направлять безработных на общественные работы в пределах районного бюджета.