Қарғалы ауданының еңбек нарығы қажеттілігіне сәйкес Жастар практикасынан өту үшін орындар ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізімін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 17 ақпандағы № 31 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 наурызда № 3-6-136 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 11 маусымдағы № 123 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2012.06.11 № 123 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149-ІІ «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабына, 7 бабының 5-7 тармақтарына18-2 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы ауданының еңбек нарығы қажеттілігіне сәйкес Жастар практикасынан өту үшін орындар ұйымдастыратын, жергілікті және республикалық бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын жұмыс берушілердің тізімі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. «Қарғалы аудандық қаржы бөлімі» ММ (Ш.Қасымова) бекітілген қаржыландыру жоспарына сәйкес, салықтар мен әлеуметтік аударылымдарды ескергенде «Қарғалы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ арқылы жолданған Жастар практикасына қатысушыларды, «Қарғалы ауданының жұмыспен қамту орталығы» ММ арқылы жолданған жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасына қатысушыларды жергілікті және республикалық бюджеттен берілген нысаналы трансферттер есебінен ай сайын 26000 теңге көлемінде 6 ай бойы еңбекақымен қаржыландырылуды қамтамасыз етсін.
3. «Қарғалы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ (Берденова Ұ.) және «Қарғалы ауданының жұмыспен қамту орталығы» ММ (Нагимова Н.) жұмыс берушілердің мәліметі негізінде Жастар практикасына қатысушылардың есеп шотына еңбек ақыны аударуды жүргізсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары І.Тынымгереевке жүктелсін.
5. Осы қаулы ол алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап, он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                   А. Сағиев
Аудан әкімдігінің

Об утверждении перечня работодателей, где в соответствии с потребностью рынка труда Каргалинского района будут организованы места для прохождения Молодежной практики
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 17 февраля 2012 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстициии Актюбинской области 5 марта 2012 года № 3-6-136. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 11 июня 2012 года № 123
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 11.06.2012 № 123.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 5, пунктом 5-7 статьи 7статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149-II «О занятости населения», статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень работодателей, где в соответствии с потребностью рынка труда Каргалинского района будут организованы места для прохождения Молодежной практики финансируемых за счет средств местного и республиканского бюджетов согласно приложения к настоящему постановлению.
2. ГУ «Каргалинский районный отдел финансов» (Ш.Касимова) в соответствии с утвержденным планом финансирования обеспечить финансирование заработной платы с учетом налогов и социальных отчислений
3. в сумме 26000 тенге ежемесячно в течение 6 месяцев участникам Молодежной практики, направленным через ГУ «Районный отдел занятости и социальных программ», участникам Программы занятости 2020, направленным на Молодежную практику через ГУ «Центр занятости Каргалинского района», за счет средств местного и целевых трансфертов из республиканского бюджета.
3. ГУ «Районный отдел занятости и социальных программ» (У.Берденова) и ГУ «Центр занятости Каргалинского района» (Н.Нагимова), на основании сведений, представленных работодателем, производить перечисление заработной платы на расчетные счета участников Молодежной практики.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тынымгереева И.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                  А. Сагиев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению акимата района