Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 333 "2012-2014 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 30 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 18 мамырда № 3-6-138 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 118 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 30.04.2013 № 118 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 106109 баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы» 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 333 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3-6-132 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтардағы аудандық «Қарғалы» газетінің № 4 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтағы:
1) тармақшасындағы:
кірістер-
«2 453 487» саны «2 541 013» сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
«2 005 382» саны «2 092 908» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар-
«2 477 387,7» саны «2 564 913,7» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы:
таза бюджеттік кредит беру -
«41 622» саны «46 476» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
бюджет тапшылығы -
«-65 522,7» саны «-70 376,7» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
бюджеттік тапшылығын қаржыландыру -
«65 522,7» саны «70 376,7» сандарымен ауыстырылсын.
2) 6 тармақтағы:
2 азат жолы бөлігінде:
«5 876» саны «6 248» сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақтағы:
3 азат жолы бөлігінде:
«8 475» саны «9 475» сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақтағы:
2 азат жолы бөлігінде:
«119 400» саны «66 200» сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
Ащылысай орта мектебі-бала бақшасына - 0 мың теңге,
Петропавловка орта мектебіне – 30 100 мың теңге,
Қос – Естек орта мектебіне - 0 мың теңге;
10 азат жолы бөлігінде:
«2 856» саны «0» санымен ауыстырылсын,
14 азат жолы бөлігінде:
«7 000» саны «6 755» сандарымен ауыстырылсын,
15 азат жолы бөлігінде:
«3 000» саны «3 655» сандарымен ауыстырылсын,
азат жолдарымен толықтырылсын:
келесі мазмұндағы 19 азат жолымен:
«Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне берілетін бір жолғы материалдық көмек төлеуге – 71 мың теңге»,
келесі мазмұндағы 20 азат жолымен:
«Қарғалы ауданы Бадамша ауылы жылу желісін қайта жаңартуға – 23 186 мың теңге;
келесі мазмұндағы 21 азат жолымен:
«Қарғалы ауданы Бадамша ауылындағы магистральды су тартқыштың электрмен жабдықтау желілерін қайта жаңартуға – 9 110 мың теңге»;
келесі мазмұндағы 22 азат жолымен:
«жылыту кезеңдеріне дайындық жұмыстарына – 15 000 мың теңге;
10 тармақтағы «25 700» саны «32 270» сандарымен ауыстырылсын»,
және келесі мазмұндағы 2 азат жолымен толықтырылсын:
«Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 46 983 мың теңге;
11 тармақтағы:
1 азат жолы бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 333 "О бюджете Каргалинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 27 апреля 2012 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 мая 2012 года № 3-6-138. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 30 апреля 2013 года № 118
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от  30.04.2013 года № 118
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Каргалинского района на 2012-2014 годы» от 21 декабря 2011 года № 333 (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-132, опубликовано за № 4 от 26 января 2012 года в районной газете «Қарғалы») следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры «2 453 487» заменить цифрами «2 541 013»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры «2 005 382» заменить цифрами «2 092 908»;
в подпункте 2):
затраты –
цифры «2 477 387,7» заменить цифрами «2 564 913,7»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры «41 622» заменить цифрами «46 476»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета-
цифры «-65 522,7» заменить цифрами «-70 376,7»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры «65 522,7» заменить цифрами «70 376,7».
2) в пункте 6:
в части абзаца 2:
цифры «5 876» заменить цифрами «6 248»;
в пункте 8:
в части абзаца 3:
цифры «8 475» заменить цифрами «9475»;
в пункте 9:
в части абзаца 2:
цифры «119400» заменить цифрами «66 200»;
в том числе:
0 тысяч тенге для Ащелисайской средней школы-детский сад,
30 100 тысяч тенге для Петропавловской средней школы,
0 тысяч тенге для Кос-Истекской средней школы;
в части абзаца 10:
цифры «2 856» заменить цифрой «0»;
в части абзаца 14:
цифры «7 000» заменить цифрами «6 755»;
в части абзаца 15:
цифры «3 000» заменить цифрами «3 655»
и дополнить абзацами:
абзацем 19 следующего содержания:
«71 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи инвалидам и участникам Великой Отечественной войны»,
абзацем 20 следующего содержания:
«23186 тысяч тенге – на реконструкцию тепловых сетей в селе Бадамша Каргалинского района»,
абзацем 21 следующего содержания:
«9110 тысяч тенге – на реконструкцию сетей электроснабжения магистрального водовода в селе Бадамша Каргалинского района»,
абзацем 22 следующего содержания:
«15000 тысяч тенге – на подготовку к отопительному сезону»;
в пункте 10:
цифры «25 700» заменить цифрами «32270»
и дополнить абзацем 2 следующего содержания:
«46983 тысяч тенге – на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры»;
в пункте 11:
в части абзаца 1:

«26 950» саны «0» санымен ауыстырылсын,
2 азат жолы бөлігінде:
«7 000» саны «0» санымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы 3 азат жолымен толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға – 4 000 мың теңге»,
келесі мазмұндағы 4 азат жолымен:
«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу – 70 830 мың теңге»,
оның ішінде:
Ащылысай орта мектебі-бала бақшасына - 19 458 мың теңге,
Петропавловка орта мектебіне - 17 103 мың теңге,
Қос – Естек орта мектебіне - 34 269 мың теңге;
12 тармақтағы:
«43 686» саны «48 540» сандарымен ауыстырылсын.
3) көрсетілген шешімдегі 123 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 123 және 4 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                    Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                        хатшысы
Ж. Мұстафина                         Х. Жылкыбеков
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 27 сәуірдегі
№ 30 шешіміне
1 Қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандыгы
№ 333 шешіміне
1 Қосымша
Қарғалы ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кірістер

цифры «26 950» заменить цифрой «0»,
в части абзаца 2:
цифры «7 000» заменить цифрой «0»
и дополнить абзацем 3 следующего содержания;
«4 000 тысяч тенге – на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020»,
абзацем 4 следующего содержания;
«70 830 тысяч тенге – на ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020»;
в том числе:
для Ащелисайской средней школы-детский сад – 19 458 тысяч тенге,
для Петропавловской средней школы – 17 103 тысяч тенге,
для Кос-Истекской средней школы – 34 269 тысяч тенге;
в пункте 12:
цифры «43 686» заменить цифрами «48 540».
3) приложения 123 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 123 и 4 к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                      Секретарь
районного маслихата                 районного маслихата
Ж. Мустафина                        Х. Жылкыбеков
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 27 апреля 2012 года № 30
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 21 декабря 2011 года № 333
Бюджет Каргалинского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы