Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 333 "2012-2012 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 тамыздағы № 58 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 тамызда № 3-6-148 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 118 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 30.04.2013 № 118 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 106109 баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы» 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 333 (нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3-6-132 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтардағы аудандық «Қарғалы» газетінің № 4 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшасындағы:
кірістер -
«2 541 013» саны «2 397 061,7» сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
«2 092 908» саны «1 948 956,7» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар -
«2 564 913,7» саны «2 420 962,4» сандарымен ауыстырылсын;
2) 8 тармақтағы:
2 азат жолы бөлігінде:
«7 433» саны «5 433» сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақтағы:
18 азат жолы бөлігінде:
«201 673» саны «85 673» сандарымен ауыстырылсын;
19 азат жолы бөлігінде:
«71» саны «70,7» сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақтағы:
«32 270» саны «22 824» сандарымен ауыстырылсын,
2 азат бөлігінде:
«46 983» саны «30 478» сандарымен ауыстырылсын,
3) көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 333 "О бюджете Каргалинского района на 2012-2014 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 8 августа 2012 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 августа 2012 года № 3-6-148. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 30 апреля 2013 года № 118
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от  30.04.2013 года № 118
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Каргалинского района на 2012-2014 годы» от 21 декабря 2011 года № 333 (зарегистрировано в реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-132, опубликовано за № 4 от 26 января 2012 года в районной газете «Қарғалы») следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры «2 541 013» заменить цифрами «2 397 061,7»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры «2 092 908» заменить цифрами «1 948 956,7»;
в подпункте 2):
затраты –
цифры «2 564 913,7» заменить цифрами «2 420 962,4»;
2) в пункте 8:
в части абзаца 2:
цифры «7 433» заменить цифрами «5 433»;
в пункте 9:
в части абзаца 18:
цифры «201 673» заменить цифрами «85 673»;
в части абзаца 19:
цифры «71» заменить цифрами «70,7»;
в пункте 10:
цифры «32 270» заменить цифрами «22 824»
в части абзаца 2:
цифры «46 983» заменить цифрами «30 478»
3) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

1280,9
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1148205,6
471
004
Жалпы білім беру
1090043
471
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
43946,6
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
883
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
13333
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
143239
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
119433
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
119433
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
23806
471
008
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6377
471
009
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4787
471
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2690
020
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9152
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
800
05
Денсаулық сақтау
172
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
172
9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
172
9
123
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
172
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
147811,7
2
Әлеуметтiк көмек
130794,7
2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9416
2
123
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
9416
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
121378,7
451
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
35680
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

1280,9
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1148205,6
471
004
Общеобразовательное обучение
1090043
471
005
Дополнительное образование для детей и юношества
43946,6
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
883
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
13333
9
Прочие услуги в области образования
143239
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
119433
037
Строительство и реконструкция объектов образования
119433
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
23806
471
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6377
471
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
4787
471
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2690
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
9152
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
800
05
Здравоохранение
172
9
Прочие услуги в области здравоохранения
172
9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
172
9
123
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
172
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
147811,7
2
Социальная помощь
130794,7
2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9416
2
123
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9416
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
121378,7
451
002
Программа занятости
35680
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан