Бестау ауылдық округінің жер телімдерінің шекарасын өзгерту туралы
Бірлескен Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 21 шешімі және Ақтөбе облысы Қобда аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 5 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 мамырда № 3-7-145 тіркелді
Ескерту. Бірлескен шешімінің және қаулысының орыс тілдегі атауында және бүкіл мәтін бойынша «Кобдинского», «Кобдинский», «аульного» деген сөздер тиісінше «Хобдинского», «Хобдинский», «сельского» деген сөздерімен ауыстырылды - бірлескен Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 23.12.2014 № 174 шешімімен және Ақтөбе облысы Қобда аудандық әкімдігінің 23.12.2014 № 284 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы № 442 Жер Кодексінің 108 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 631 баптарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 12 бабының 3 тармақшасына сәйкес және Бестау ауылдық округінің басқару органының пікірін ескере отырып, Қобда аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бестау ауылдық округінің жер телімдерінің шекаралары оның шегіне қордағы жерден 350 гектар жер учаскесін енгізу арқылы, қосымша жалғанған схемалық картаға сәйкес өзгертілсін.
2. Осы әкімдіктің қаулысы мен мәслихаттың шешімі алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Аудандық мәслихаттың сессия төрайымы
А. ЖҮСІБАЛИЕВ
Л. ИСМАҒАМБЕТОВА
Г. БАЛГАРИНА
РҚАО ескерту. Кестені қағаз мәтінен қараңыз.

Об изменении границ земельных участков Бестауского сельского округа
Совместное решение маслихата Хобдинского района Актюбинской области от 25 апреля 2012 года № 21 и постановление акимата Хобдинского района Актюбинской области от 25 апреля 2012 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 мая 2012 года № 3-7-145
Сноска. В заголовке и по всему тексту совместного решения и постановления слова «Кобдинского», «Кобдинский», «аульного» заменены соответственно словами «Хобдинского», «Хобдинский», «сельского» совместным решением Хобдинского районного маслихата Актюбинской области от 23.12.2014 № 174 и постановлением Хобдинского районного акимата Актюбинской области от 23.12.2014 № 284 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года № 442, со статьями 631 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с подпунктом 3 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом мнения органа управления Бестауского сельского округа, Хобдинский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и Хобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы Бестауского сельского округа, включив в его черту 350 гектаров земельного участка из земель запаса, в соответствии с прилагаемой схематической картой.
2. Настоящее постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района
Секретарь районного маслихата
Председатель сессии районного
маслихата
А. ДЖУСИБАЛИЕВ
Л. ИСМАГАМБЕТОВА
Г. БАЛГАРИНА
Примечание РЦПИ. См. бумажный вариант.