Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 239 "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2012 жылғы 31 қазандағы № 49 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 қарашада № 3437 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының аппаратының 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 5-05/03 хатымен
Ескерту. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының аппаратының 2013.01.08 № 5-05/03 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9106 баптарына сәйкес Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 239 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-137 тіркелген, 2012 жылғы 21 қаңтарда «Қобда» газетінің № 5-6 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«2 969 853» саны «2 949 343,4» санымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша
«265 262» саны «271 497» санымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
«5 417» саны «4 185,4» санымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша
«10 116» саны «5 116» санымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
«2 689 058» саны «2 668 545» санымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
шығындар
«2 997 226,8» саны «2 976 717,2» санымен ауыстырылсын.
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру
«36 595» саны «40 095» санымен ауыстырылсын;
оның ішінде;
бюджеттік кредиттер
«38 832» саны «42 332» санымен ауыстырылсын.
5) тармақшысында:
бюджет тапшылығы
«- 63 968,8» саны «- 67 468,8» санымен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«63 968,8» саны «67 468,8» санымен ауыстырылсын.
2) 6 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
«18 433» саны «21 360» санымен ауыстырылсын;
8 абзацтың бөлігінде:
«38 090» саны «35 149,5» санымен ауыстырылсын;
9 абзацтың бөлігінде:
«4 884» саны «4 989» санымен ауыстырылсын.
3) 7 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
«58 250» саны «45 322» санымен ауыстырылсын.
4) 8 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
«920» саны «896» санымен ауыстырылсын;
3 абзацтың бөлігінде:
«45 938» саны «42 525» санымен ауыстырылсын;
4 абзацтың бөлігінде:

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 239 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 31 октября 2012 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 ноября 2012 года № 3437. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 8 января 2013 года № 5-05/03)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 08.01.2013 № 5-05/03).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и статьями 9106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинский районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 239 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации № 3-7-137, опубликовано в газете «Кобда» от 21 января 2012 года № 5-6),следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2 969 853» заменить цифрами «2 949 343,4», в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры «265 262» заменить цифрами «271 497»;
неналоговым поступлениям
цифры «5 417» заменить цифрами «4 185,4»;
доходам от операций с капиталом
цифры «10 116» заменить цифрами «5116»;
поступлениям трансфертов
цифры «2 689 058» заменить цифрами «2 668 545».
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 997 226,8» заменить цифрами «2 976 717,2».
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры «36 595» заменить цифрами «40 095»;
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры «38 832» заменить цифрами «42 332».
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры «- 63 968,8» заменить цифрами «- 67 468,8».
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры «63 968,8» заменить цифрами «67 468,8».
2) в пункте 6:
в части абзаца 3:
цифры «18 433» заменить цифрами «21 360»;
в части абзаца 8:
цифры «38 090» заменить цифрами «35 149,5»;
в части абзаца 9:
цифры «4 884» заменить цифрами «4 989».
3) в пункте 7:
в части абзаца 2:
цифры «58 250» заменить цифрами «45 322».
4) в пункте 8:
в части абзаца 1:
цифры «920» заменить цифрами «896»;
в части абзаца 3:
цифры «45 938» заменить цифрами «42 525»;
в части абзаца 4:

«68 777» саны «65 091,5» санымен ауыстырылсын;
8 абзацтың бөлігінде:
«14 908» саны «13 699» санымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«мәдениет объектілерін күрделі жөндеуге – 655 мың теңге».
5) 9 тармақта:
«1 000» саны «2 436» санымен ауыстырылсын.
6) көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат               Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                    хатшысы
Ж.КЕРЕЕВ                       Л.ИСМАҒАМБЕТОВА
Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы
31 қазандағы № 49 шешіміне
1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы

цифры «68 777» заменить цифрами «65 091,5»;
в части абзаца 8:
цифры «14 908» заменить цифрами «13 699»;
и дополнить абзацем следующего содержания:
«на капитальный ремонт объектов культуры – 655 тысяч тенге».
5) в пункте 9:
цифры «1 000» заменить цифрами «2 436».
6) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
Ж.КЕРЕЕВ                         Л.ИСМАГАМБЕТОВА
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 31 октября 2012 № 49
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата

14 029,4
001
Ауданның (областық манызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 437,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
182,0
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алуын қамтамасыз ету
1 208,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
20,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
119,8
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
62,6
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
9 883,0
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
9 883,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) басқармасының экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттің атқарылуы, коммуналдық меншікті басқару, кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту жүйесін қалыптастыру және дамыту саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 883,0
02
Қорғаныс
3 371,2
1
Әскери мұқтаждықтар
2 055,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 055,1
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 055,1
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1 316,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 316,1
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
198,5
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 117,6
04
Бiлiм беру
1 884 034,4
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
147 218,3
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
147 218,3
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
146 704,3
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
514,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 709 132,4
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі

14 029,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
12 437,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
182,0
004
Организация работы повыдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
1 208,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
20,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
119,8
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
62,6
5
Планирование и статистическая деятельность
9 883,0
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
9 883,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования, развития экономической политики, системы государственного планирования, управления района и предпринимательства (города областного значения)
9 883,0
02
Оборона
3 371,2
1
Военные нужды
2 055,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 055,1
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 055,1
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1 316,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 316,1
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
198,5
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 117,6
04
Образование
1 884 034,4
1
Дошкольное воспитание и обучение
147 218,3
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
147 218,3
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
146 704,3
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
514,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 709 132,4
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)

1 709 132,4
004
Жалпы білім беру
1 646 252,4
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
43 621,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 545,0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
17 714,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
27 683,7
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
27 683,7
009
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
11 759,7
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, конкурстар және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 212,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға (асыраушыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11 658,0
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 054,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
134 659,6
2
Әлеуметтiк көмек
122 580,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6 184,4
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
6 184,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
116 396,5
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
53 434,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 117,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
108,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37 610,0
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 719,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 623,0

1 709 132,4
004
Общеобразовательное обучение
1 646 252,4
005
Дополнительное образование для детей и юношества
43 621,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 545,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
17 714,0
9
Прочие услуги в области образования
27 683,7
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
27 683,7
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
11 759,7
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 212,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
11 658,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 054,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
134 659,6
2
Социальная помощь
122 580,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6 184,4
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6 184,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
116 396,5
002
Программа занятости
53 434,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 117,0
005
Государственная адресная социальная помощь
108,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37 610,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 719,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 623,0

023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9 785,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
12 078,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
12 078,7
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 814,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
264,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
358 130,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
108 972,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
150,0
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
150,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
72,1
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
72,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
84 853,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
33 494,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
47 859,0
074
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы ның екінше бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
3 500,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
23 897,0
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауыдық елді мекендері дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
23 897,0
2
Коммуналдық шаруашылық
236 708,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 224,0
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
2 684,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
540,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
233 484,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
233 484,0
3
Елді-мекендерді абаттандыру
12 450,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 450,1
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
9 454,1
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1 417,0
011
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
579,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9 785,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
12 078,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
12 078,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
11 814,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
264,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
358 130,2
1
Жилищное хозяйство
108 972,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
150,0
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
150,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
72,1
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
72,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
84 853,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
33 494,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
47 859,0
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
3 500,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
23 897,0
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
23 897,0
2
Коммунальное хозяйство
236 708,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 224,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведенения
2 684,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации,находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
540,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
233 484,0
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
233 484,0
3
Благоустройство населенных пунктов
12 450,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 450,1
008
Освещение улиц населенных пунктов
9 454,1
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1 417,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
579,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)