Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 7 ақпандағы № 10 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген мамандарына 2012 жылы көтерме жәрдемақы және бюджеттік кредит беру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 18 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 мамырда № 3-8-153 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 128 хатымен
Ескерту. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2013.01.16 № 128 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Заңының 18 бабының 8 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген мамандарына 2012 жылы көтерме жәрдемақы және бюджеттік кредит беру туралы» 2012 жылғы 7 ақпандағы № 10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3-8-148, 2012 жылғы 6 наурызда «Мәртөк тынысы» газетінің № 15-16 жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта «және спорт» деген сөздер «, спорт және ветеринария» деген сөздермен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында және 2 тармақта «тұрғын үй сатып алу», «тұрғын үй сатып алуға» деген сөздерден кейін «немесе салу», «немесе салуға» деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                  Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                      хатшысы
Ә.Әлмұхамбетов                       А. Смағұлов

О внесении изменения и дополнения в решение районного маслихата от 7 февраля 2012 года № 10 "О предоставлении в 2012 году подъемного пособия и бюджетного кредита специалистам, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 27 апреля 2012 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 мая 2012 года № 3-8-153. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 16 января 2013 года № 128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 16.01.2013 № 128).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О предоставлении в 2012 году подъемного пособия и бюджетного кредита специалистам, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты» от 7 февраля 2012 года № 10 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-148, опубликованное 6 марта 2012 года в газете «Мәртөк тынысы» № 15-16) следующее изменение и дополнение:
в пункте 1 слова «и спорта» заменить словами «, спорта и ветеринарии»;
в подпункте 2) пункта 1 и пункте 2 после слов «для приобретения», «на приобретение» дополнить словами «или строительства», «или строительство».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
А. Альмухамбетов                     А. Исмагулов