Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 28 наурыздағы № 39 "Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін білім беру, мәдениет және әлеуметтік қамсыздандыру мамандарына үстем ақы белгіленуі туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 19 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 мамырда № 3-8-154 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2016 жылғы 4 қарашадағы № 40 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 04.11.2016 № 40 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 4 тармағына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың "Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін білім беру, мәдениет және әлеуметтік қамсыздандыру мамандарына үстем ақы белгіленуі туралы" 2008 жылғы 28 наурыздағы № 39 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3-8-51, 2008 жылғы 23 сәуірде "Мәртөк тынысы" газетінің № 18 жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 тармақта "және білім беру" деген сөздер ", білім беру және ветеринария" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Ә. Әлмұхамбетов
Аудандық мәслихат хатшысы А. Смағұлов

О внесении изменения в решение районного маслихата от 28 марта 2008 года № 39 "Об установлении надбавок специалистам образования, культуры и социального обеспечения, работающим в сельских населенных пунктах"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 27 апреля 2012 года № 19. Зарегистрировано Департемнтом юстиции Актюбинской области 22 мая 2012 года № 3-8-154. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 4 ноября 2016 года № 40
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 04.11.2016 № 40 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об установлении надбавок специалистам образования, культуры и социального обеспечения, работающим в сельских населенных пунктах" от 28 марта 2008 года № 39 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-51, опубликованное 23 апреля 2008 года в газете "Мәртөк тынысы" № 18) следующее изменение:
в пункте 1 слова "и социального обеспечения" заменить словами ", социального обеспечения и ветеринарии".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата А. Альмухамбетов
Секретарь районного маслихата А. Исмагулов