Мәртөк аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 263 "2012-2014 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2012 жылғы 29 қарашадағы № 46 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 желтоқсанда № 3469 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 128 хатымен
Ескерту. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2013.01.16 № 128 Хатымен.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, «Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасының «2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 20 қарашадағы Заңына сәйкес Мәртөк аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Мәртөк аудандық мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы» 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 263 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3-8-145, 2012 жылғы 2 ақпанда «Мәртөк тынысы» газетінің № 8-9 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«3 549 778,6» деген цифрлар «3 501 815,6» деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«3 097 613,6» деген цифрлар «3 049 650,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«3 574 630,6» деген цифрлар «3 526 667,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 тармақта:
4 абзацтың бөлігінде:
«8 544» деген цифрлар «8 538» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5 абзацтың бөлігінде:
«17 526» деген цифрлар «13 737» деген цифрлармен ауыстырылсын;
7 абзацтың бөлігінде:
«1 435» деген цифрлар «629» деген цифрлармен ауыстырылсын;
7 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 263 "О бюджете Мартукского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 29 ноября 2012 года № 46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 декабря 2012 года № 3469. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 16 января 2013 года № 128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 16.01.2013 № 128).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года «Бюджетный кодекс Республики Казахстан» и Законом Республики Казахстан от 20 ноября 2012 года «О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы» Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата «О бюджете Мартукского района на 2012-2014 годы» от 20 декабря 2011 года № 263 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-145, опубликованное 2 февраля 2012 года в газете «Мәртөк тынысы» № 8-9) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 549 778,6» заменить цифрами «3 501 815,6», в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры «3 097 613,6» заменить цифрами «3 049 650,6»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 574 630,6» заменить цифрами «3 526 667,6»;
в пункте 6:
в части абзаца 4:
цифры «8 544» заменить цифрами «8 538»;
в части абзаца 5:
цифры «17 526» заменить цифрами «13 737»;
в части абзаца 7:
цифры «1 435» заменить цифрами «629»;
в пункте 7:
в части абзаца 3:

«546 991» деген цифрлар «503 629» деген цифрлармен ауыстырылсын;
осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық               Мәртөк аудандық
мәслихатының сессия төрағасы     мәслихатының хатшысы
В. Бондарев                   А. Смағұлов
2012 жылғы 29.11 № 46
аудандық мәслихаттың шешіміне
1 Қосымша

цифры «546 991» заменить цифрами «503 629»;
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии             Секретарь Мартукского
Мартукского районного маслихата       районного маслихата
В. Бондарев                     А. Исмагулов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 29.11.2012 года № 46
Приложение 1
к решению районного маслихата

831,3
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 646 125,7
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 646 125,7
004
Жалпы білім беру
1 540 933,0
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
86 862,0
063
063 Республикалық бюджеттің трансферттері есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері"ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті артттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыру
629,0
064
064 Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттің трансферттері есебінен ұлғайту
17 701,7
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
104 913,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
73 215,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
73 215,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
31 698,0
008
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
8 365,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
9 059,0
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
187,0
020
Республикалық бюджеттің трансферттері есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13 737,0
023
Республикалық бюджеттің трансферттері есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
350,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
156 523,4
2
Әлеуметтiк көмек
142 817,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
15 694,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
15 694,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127 123,4
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
46 076,0
004
004 Ауылдық жерлердегі денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 572,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек

831,3
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 646 125,7
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1 646 125,7
004
Общеобразовательное обучение
1 540 933,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
86 862,0
063
063 повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
629,0
064
064 Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа,специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
17 701,7
9
Прочие услуги в области образования
104 913,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
73 215,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
73 215,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
31 698,0
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
8 365,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9 059,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
187,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
13 737,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
350,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
156 523,4
2
Социальная помощь
142 817,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15 694,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 694,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127 123,4
002
Программа занятости
46 076,0
004
004 Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 572,0
005
Государственная адресная социальная помощь