Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 286 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 2 мамырдағы № 32 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 мамырда № 3-9-169 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 73 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 24.01.2013 № 73 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабына106 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 286 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-160 тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтардағы «Мұғалжар» газетінде № 4 және 2012 жылғы 2 ақпандағы № 5 сандарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер
«10 154 459,3» деген саны «10 254 729,3» деген санына өзгертілсін,
оның ішінде
трансферттер түсімдері бойынша
«1 545 319,3» деген саны «1 645 589,3» деген санына өзгертілсін;
2) тармақшасында
шығындар
«10 196 029,9» деген саны «10 296 299,9» деген санына өзгертілсін;
3) тармақшасында
таза бюджеттік кредит беру
«2 665» деген саны «181 019» деген санына өзгертілсін;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер бойынша
«4 854» деген саны «183 208» деген санына өзгертілсін;
4) тармақшасында
бюджет тапшылығы
«-44 235,6» деген саны «- 222 589,6» деген санына өзгертілсін;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«44 235,6» деген саны «222 589,6» деген санына өзгертілсін;
7 тармақта
«193 362» деген саны «193 906» деген санына өзгертілсін;
және келесі мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын
«Ұлы Отан Соғысының мүгедектері мен қатысушыларына біржолғы материалдық көмек төлемі»
8 тармақта
«40 805» деген саны «44 679» деген санына өзгертілсін;
9 тармақта
«1 316 006,3» деген саны «1 407 004,3» деген санына өзгертілсін;
11 азат жол келесідей редакцияда жазылсын
«жылу беру маусымына дайындық»
және келесі мазмұндағы азат жолдармен толықтырылсын
«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағытының шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға»
«Өңірлерді дамыту бағдарламасының шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту»
Аталған трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 286 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 2 мая 2012 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 мая 2012 года № 3-9-169. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района от 24 января 2013 года № 73
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района от 24.01.2013 № 73.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьей 9 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 286 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-160, опубликованное в газете «Мугалжар» от 26 января 2012 года № 4 и 2 февраля 2012 года № 5) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры «10 154 459,3» заменить цифрами «10 254 729,3»
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «1 545 319,3» заменить цифрами «1 645 589,3»
в подпункте 2)
затраты
цифры «10 196 029,9» заменить цифрами «10 296 299,9»
в подпункте 3)
чистое бюджетное кредитование
цифры «2 665» заменить цифрами «181 019»
в том числе по:
бюджетным кредитованиям
цифры «4 854» заменить цифрами «183 208»
в подпункте 4)
дефицит бюджета
цифры «-44 235,6» заменить цифрами «-222 589,6»
в подпункте 5)
финансирование дефицита бюджета
цифры «44 235,6» заменить цифрами «222 589,6»
в пункте 7
цифры «193 362» заменить цифрами «193 906»
и дополнить абзацем следующего содержания:
«на выплату единовременной материальной помощи инвалидам и участникам Великой Отечественной Войны»
в пункте 8
цифры «40805» заменить цифрами «44 679»
в пункте 9
цифры «1 316 006,3» заменить цифрами «1 407 004,3»
и абзац 11 изложить в следующей редакции
заменить абзацем следующего содержания
«на подготовку к отопительному сезону»
и дополнить абзацами следующего содержания:
«развитие и обустройство недостающей инфраструктуры в рамках второго направления программы занятости 2020»
«развитие инженерной инфраструктуры в рамках программы «Развитие регионов»
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.

2. Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің іске асырылуын және орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Аққұлға жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
Қ. Төкешов С.Салықбаев
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 2 мамырдағы № 32 шешіміне
1 ҚОСЫМША
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

2. Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 и 5 к настоящему решению.
3. Контроль за реализацией и выполнением данного решения возложить на заместителя акима района Аккул Н.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                      Секретарь
районного маслихата                 районного маслихата
К. Токешов                         С.Салыкбаев
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 2 мая 2012 года № 32
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Группа
Подгруппа
Наименование

38 282,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
238 695,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
192 516,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
192 516,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
46 179,0
008
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
8 316,0
009
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
6 000,0
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 500,0
020
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
19 863,0
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10 500,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
339 891,3
2
Әлеуметтiк көмек
317 242,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 930,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 930,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
314 312,3
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
168 130,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 500,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 013,0
006
Тұрғын үй көмегі
3 500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
69 321,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21 936,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
29 974,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 104,3
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9 834,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22 649,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 649,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

38 282,0
9
Прочие услуги в области образования
238 695,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
192 516,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
192 516,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
46 179,0
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
8 316,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
6 000,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 500,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
19 863,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10 500,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
339 891,3
2
Социальная помощь
317 242,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 930,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 930,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
314 312,3
002
Программа занятости
168 130,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 500,0
005
Государственная адресная социальная помощь
2 013,0
006
Жилишная помощь
3 500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
69 321,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 936,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
29 974,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 104,3
023
Обеспечение деятельности центров занятости
9 834,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22 649,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 649,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения

7 000,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3 500,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3 500,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
57 424,2
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
45 424,2
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
44 424,2
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
1 000,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
12 000,0
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11 000,0
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1 000,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
16 576,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
10 355,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 355,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
6 221,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 721,0
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
500,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
71 901,3
1
Ауыл шаруашылығы
26 518,3
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау кәсіпкерлік бөлімі
8 366,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
8 366,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2 800,0
010
Ауыл шаруашылығы обьектілерін дамыту
2 800,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
15 352,3
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 352,3
6
Жер қатынастары
10 172,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 172,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 972,0
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 000,0

7 000,0
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3 500,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3 500,0
3
Информационное пространство
57 424,2
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
45 424,2
006
Функционирование районных (городских) библиотек
44 424,2
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 000,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
12 000,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
11 000,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1 000,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространство
16 576,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
10 355,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10 355,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
6 221,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5 721,0
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
500,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
71 901,3
1
Сельское хозяйство
26 518,3
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
8 366,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8 366,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2 800,0
010
Развитие обьектов сельского хозяйства
2 800,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
15 352,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
15 352,3
6
Земельные отношения
10 172,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 172,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 972,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
2 000,0

007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
35 211,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
35 211,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
35 211,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 255,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 255,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10 255,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 655,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
1 000,0
015
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 600,0
12
Көлiк және коммуникация
34 683,9
1
Автомобиль көлiгi
34 683,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
12 683,9
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
12 683,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22 000,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22 000,0
13
Басқалар
265 780,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
700,0
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау кәсіпкерлік бөлімі
700,0
005
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
700,0
9
Басқалар
265 080,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3 340,0
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
3 340,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1 900,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 900,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
232 370,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

007
Капитальные расходы государственного органа
200,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
35 211,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
35 211,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
35 211,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 255,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 255,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10 255,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7 655,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
1 000,0
015
Капитальные расходы государственных органов
1 600,0
12
Транспорт и коммуникации
34 683,9
1
Автомобильный транспорт
34 683,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12 683,9
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
12 683,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22 000,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
22 000,0
13
Прочие
265 780,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
700,0
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
700,0
005
Поддержка предпринимательской деятельности
700,0
9
Прочие
265 080,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 340,0
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 340,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1 900,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 900,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
232 370,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог