Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 286 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 29 қазандағы № 46 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 қарашада № 3432 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 73 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 24.01.2013 № 73 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9106 баптарына сәйкес Мұғалжар аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 286 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-160 тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтардағы «Мұғалжар» газетінде № 4 және 2012 жылғы 2 ақпандағы № 5 сандарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер
«10 401 013,3» сандары «10 448 632,6» санына өзгертілсін,
оның ішінде
салықтық түсімдер бойынша
«8 571 870» сандары «8 567 120» санына өзгертілсін;
салықтық емес түсімдер бойынша
«18 950» сандары «9 201,3» санына өзгертілсін;
негізгі капиталды сатудан бойынша
«18 320» сандары «32 820» санына өзгертілсін;
трансферттер түсімдері бойынша
«1 791 873,3» сандары «1 839 491,3» санына өзгертілсін;
2) тармақшасында
шығындар
«10 442 583,9» сандары «10 490 203,2» санына өзгертілсін;
3) тармақшасында
таза бюджеттік кредит беру
«181 019» сандары «195 956» санына өзгертілсін;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер бойынша
«183 208» сандары «198 145» санына өзгертілсін;
4) тармақшасында
бюджет тапшылығы
«- 222 589,6» сандары «-237 526,6» санына өзгертілсін;
5) тармақшасында
«222 589,6» сандары «237 526,6» санына өзгертілсін;
7 тармақта
«293 884» сандары «292 611,1» санына өзгертілсін;
және келесі мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын
«Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету»
9 тармақта
«1 453 310,3» сандары «1 502 201,2» санына өзгертілсін.
Аталған трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің іске асырылуын және орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Аққұлға жүктелсін.

О внесении изменений и дополнение в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 286 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 29 октября 2012 года № 46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 ноября 2012 года № 3432. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района от 24 января 2013 года № 73
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района от 24.01.2013 № 73.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 286 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-160, опубликованное в газете «Мугалжар» от 26 января 2012 года № 4 и 2 февраля 2012 года № 5) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры «10 401 013,3» заменить цифрами «10 448 632,6»
в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры «8 571 870» заменить цифрами «8 567 120»
неналоговым поступлениям
цифры «18 950» заменить цифрами «9 201,3»
поступлениям от продажи основного капитала
цифры «18 320» заменить цифрами «32 820»
поступлениям трансфертов
цифры «1 791 873,3» заменить цифрами «1 839 491,3»
в подпункте 2)
затраты
цифры «10 442 583,9» заменить цифрами «10 490 203,2»
в подпункте 3)
чистое бюджетное кредитование
цифры «181 019» заменить цифрами «195 956»
в том числе по:
бюджетным кредитованиям
цифры «183 208» заменить цифрами «198 145»
в подпункте 4)
дефицит бюджета
цифры «-222 589,6» заменить цифрами «-237 526,6»
в подпункте 5)
финансирование дефицита бюджета
цифры «222 589,6» заменить цифрами «237 526,6»
в пункте 7
цифры «293 884» заменить цифрами «292 611,1»
и дополнить абзацем следующего содержания:
«Присуждение грантов государственным учреждениям образования района за высокие показатели работы»
в пункте 9
цифры «1 453 310,3» заменить цифрами «1 502 201,2».
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
2. Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за реализацией и выполнением данного решения возложить на заместителя акима района Аккул Н.

2 511 744,3
004
Жалпы білім беру
2 417 889,0
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
51 153,3
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2 870,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
39 832,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
242 075,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
189 005,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
189 005,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
53 070,0
008
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
9 157,0
009
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
6 000,0
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2 900,0
011
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
4 650,0
020
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
19 863,0
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10 500,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
306 614,4
2
Әлеуметтiк қамтамасыз ету
279 089,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 838,4
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 838,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
276 251,5
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
138 130,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 410,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек

2 511 744,3
004
Общеобразовательное обучение
2 417 889,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
51 153,3
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 870,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
39 832,0
9
Прочие услуги в области образования
242 075,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
189 005,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
189 005,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
53 070,0
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
9 157,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
6 000,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2 900,0
011
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
4 650,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
19 863,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10 500,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
306 614,4
2
Социальная помощь
279 089,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 838,4
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 838,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
276 251,5
002
Программа занятости
138 130,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 410,0
005
Государственная адресная социальная помощь

150,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
73 697,0
1
Ауыл шаруашылығы
28 314,0
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау кәсіпкерлік бөлімі
7 230,1
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
7 230,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2 601,6
010
Ауыл шаруашылығы обьектілерін дамыту
2 601,6
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
18 482,3
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 402,3
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
500,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 580,0
6
Жер қатынастары
10 172,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 172,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 044,5
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
127,5
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
35 211,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
35 211,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
35 211,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 609,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 609,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10 609,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 881,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
1 000,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 728,0
12
Көлiк және коммуникация
129 212,0
1
Автомобиль көлiгi
129 212,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

150,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
73 697,0
1
Сельское хозяйство
28 314,0
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
7 230,1
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 230,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2 601,6
010
Развитие обьектов сельского хозяйства
2 601,6
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
18 482,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
16 402,3
003
Капитальные расходы государственного органа
500,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 580,0
6
Земельные отношения
10 172,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 172,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 044,5
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
2 000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
127,5
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
35 211,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
35 211,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
35 211,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 609,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 609,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10 609,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7 881,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
1 000,0
015
Капитальные расходы государственных органов
1 728,0
12
Транспорт и коммуникации
129 212,0
1
Автомобильный транспорт
129 212,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа