Темір қаласының құрамды бөліктерін атау туралы
Бірлескен Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 мамырдағы № 40 шешімі және Ақтөбе облысы Темір аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 7 мамырдағы № 104 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 мамырда № 3-10-169 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 12 бабының 5-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 631 бабтарына сәйкес, Темір қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Темір қаласындағы құрамды бөліктеріне /қыстауларына/ мына атаулар берілсін:
1) Ащысай -1
2) Ащысай-2
3) Аққұдық
4) Астықбаз
5) Бақман
6) Жанғозы
7) Құмкемер
8) Қызылжар
9) Тауықбаз
10)Түйебаз
2. Осы әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі орындалуына бақылау жүргізу аудан әкімінің орынбасары Н. С. Қалауовқа жүктелсін.
3. Осы әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                  Б. ҚАНИЕВ
Мәслихат хатшысы                             Н. ӨТЕПОВ
Мәслихат сессиясының
төрағасы                                 Е. БАЛБОСЫНОВ

О наименовании составных частей города Темир
Совместное решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 10 мая 2012 года № 40 и постановление акимата Темирского района Актюбинской области от 7 мая 2012 года № 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 31 мая 2012 года № 3-10-169
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», со статьями 631 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения населения города Темир районный акимат ПОСТАНОВИЛ и районный маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования составным частям (зимовкам) города Темир:
1) Ащысай-1,
2) Ащысай -2,
3) Аққұдық,
4) Астықбаз,
5) Бақман,
6) Жанғозы,
7) Кұмкемер,
8) Қызылжар,
9) Тауықбаз,
10) Түйебаз.
2. Контроль за исполнением данного постановления акимата и решения маслихата возложить на заместителя акима района Калауова Н.С.
3. Настоящее постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким района                                 Б. КАНИЕВ
Секретарь маслихата                          Н. УТЕПОВ
Председатель сессии маслихата            Е. БАЛБОСЫНОВ