2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 292 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 тамыздағы № 57 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 тамызда № 3-10-173 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 99 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 02.05.2013 № 99 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 9106 бабтарына, сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 292 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-154 санымен тіркелген, «Темір» газетінің 2012 жылғы 20 қаңтарда № 3-4 жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер
«4 357 544,6» саны «4 411 511,6» санымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша:
«2 234 959» саны «2 249 045» санымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша
«3 275» саны «6 689» санымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
«2 115 874,6» саны «2 152 341,6» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар
«4 373 751,6» саны «4 427 718,6» санымен ауыстырылсын.
10 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде
«21 320» саны «20 020» санымен ауыстырылсын;
2 абзацтың бөлігінде
«9 448» саны «10 428» санымен ауыстырылсын;
13 тармақта:
5 абзацтың бөлігінде
«180 000» саны «189 267» санымен ауыстырылсын;
14 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде
«78 200» саны «99 835» санымен ауыстырылсын;
4 абзацтың бөлігінде
«0» саны «6 000» санымен ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде
«4 151» саны «4 047» санымен ауыстырылсын;
10 абзацтың бөлігінде
«91» саны «80» санымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімде қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                 Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы:                    хатшысы:
Б. ДӘНДІБАЕВ                         Н. ӨТЕПОВ
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 17 мамырдағы
№ 57 шешіміне № 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 292 шешіміне № 1 қосымша
Темір ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
2012 жылға
нақтыланған
бюджет, мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Түсімдер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 292 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 17 августа 2012 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 августа 2012 года № 3-10-173. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 2 мая 2013 года № 99
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 02.05.2013 № 99
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 292 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-10-154, опубликованное в газете «Темір» от 27 января 2012 года № 5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «4 357 544,6» заменить цифрами «4 411 511,6», в том числе по:
налоговым поступлениям:
цифры «2 234 959» заменить цифрами «2 249 045»;
поступлениям от продажи основного капитала
цифры «3 275» заменить цифрами «6 689»;
поступлениям трансфертов
цифры «2 115 874,6» заменить цифрами «2 152 341,6»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «4 373 751,6» заменить цифрами «4 427 718,6»;
в пункте 10:
в части абзаца 1
цифры «21 320» заменить цифрами «20 020»;
в части абзаца 2
цифры «9 448» заменить цифрами «10 428»;
в пункте 13:
в части абзаца 5
цифры «180 000» заменить цифрами «189 267»;
в пункте 14:
в части абзаца 1
цифры «78 200» заменить цифрами «99 835»;
в части абзаца 4
цифры «0» заменить цифрами «6 000»;
в части абзаца 6
цифры «4 151» заменить цифрами «4 047»;
в части абзаца 10
цифры «91» заменить цифрами «80».
2. Приложение к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                      Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
Б. ДАНДИБАЕВ                         Н. УТЕПОВ
Приложение № 1
к решению районного Маслихата
№ 57 от 17 августа 2012 года
Приложение № 1
к решению районного Маслихата
№ 292 от 21 декабря 2011 года
Бюджет Темирского района на 2012 год
Категория
Уточненный
бюджет на
2012 год,
тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление