2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 292 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 қарашадағы № 66 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 қарашада № 3431 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 99 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 02.05.2013 № 99 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 9106 бабтарына сәйкес Темір аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 292 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-154 санымен тіркелген, «Темір» газетінің 2012 жылғы 20 қаңтарда № 3-4 жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер
«4 411 511,6» саны «4 412 569,5» санымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша:
«3 436» саны «6 936» санымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
«2 152 341,6» саны «2 149 899,5» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар
«4 427 718,6» саны «4 428 776,5» санымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредит беру
«16 484» саны «29 784» санымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер бойынша
«19 416» саны «32 716» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы
«-32 691» саны «-45 991» санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«32 691» саны «45 991» санымен ауыстырылсын.
10 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде
«10 428» саны «11 228» санымен ауыстырылсын;
3 абзацтың бөлігінде
«7 433» саны «6 723» санымен ауыстырылсын;
12 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде
«6 094» саны «7 942,7» санымен ауыстырылсын;
2 абзацтың бөлігінде
«19 416» саны «32 716» санымен ауыстырылсын;
13 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде
«44 100» саны «42 386» санымен ауыстырылсын;
5 абзацтың бөлігінде
«189 267» саны «203 253» санымен ауыстырылсын;
14 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде
«99 835» саны «95 623,2» санымен ауыстырылсын;
7 абзацтың бөлігінде
«36 591» саны «16 409» санымен ауыстырылсын;
8 абзацтың бөлігінде
«7 500» саны «7 241» санымен ауыстырылсын;
9 абзацтың бөлігінде
«20 691,6» саны «28 691,6» санымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімде қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 292 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 6 ноября 2012 года № 66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 ноября 2012 года № 3431. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 2 мая 2013 года № 99
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 02.05.2013 № 99
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 292 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-10-154, опубликованное в газете «Темір» от 27 января 2012 года № 5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «4 411 511,6» заменить цифрами «4 412 569,5», в том числе по:
неналоговым поступлениям
цифры «3 436» заменить цифрами «6 936»;
поступлениям трансфертов
цифры «2 152 341,6» заменить цифрами «2 149 899,5»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «4 427 718,6» заменить цифрами «4 428 776,5»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры «16 484» заменить цифрами «29 784», в том числе по:
бюджетным кредитам
цифры «19 416» заменить цифрами «32 716»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры «-32 691» заменить цифрами «-45 991»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры «32 691» заменить цифрами «45 991»;
в пункте 10:
в части абзаца 2
цифры «10 428» заменить цифрами «11 228»;
в части абзаца 3
цифры «7 433» заменить цифрами «6 723»;
в пункте 12:
в части абзаца 1
цифры «6 094» заменить цифрами «7 942,7»;
в части абзаца 2
цифры «19 416» заменить цифрами «32 716»;
в пункте 13:
в части абзаца 1
цифры «44 100» заменить цифрами «42 386»;
в части абзаца 5
цифры «189 267» заменить цифрами «203 253»;
в пункте 14:
в части абзаца 1
цифры «99 835» заменить цифрами «95 623,2»;
в части абзаца 7
цифры «36 591» заменить цифрами «16 409»;
в части абзаца 8
цифры «7 500» заменить цифрами «7 241»;
в части абзаца 9
цифры «20 691,6» заменить цифрами «28 691,6».
2. Приложение к указанному решению изложить в редакции согласно  приложению к настоящему решению.