2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 292 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 қарашадағы № 69 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 желтоқсанда № 3459 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 99 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 02.05.2013 № 99 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9106 бабтарына сәйкес Темір аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 292 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-154 санымен тіркелген, «Темір» газетінің 2012 жылғы 20 қаңтарда № 3-4 жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер
«4 412 569,5» саны «4 392 117» санымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша:
«6 936» саны «3 439,5» санымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
«2 149 899,5» саны «2 132 943,5» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар
«4 428 776,5» саны «4 408 324» санымен ауыстырылсын;
2) 8 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде
«40 346» саны «47 223» санымен ауыстырылсын;
3 абзацтың бөлігінде
«8 194» саны «8 188» санымен ауыстырылсын;
4 абзацтың бөлігінде
«1 300» саны «1 119» санымен ауыстырылсын;
5 абзацтың бөлігінде
«7 985» саны «7 952» санымен ауыстырылсын;
3) 9 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде
«1 877» саны «955» санымен ауыстырылсын;
4) 13 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде
«42 386» саны «42 387» санымен ауыстырылсын;
3 абзацтың бөлігінде
«677 012» саны «654 320» санымен ауыстырылсын.
5) көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат               Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                    хатшысы
Б. ДӘНДІБАЕВ                       Н. ӨТЕПОВ
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 30 қарашадағы
№ 69 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 292 шешіміне 1-қосымша
Темір ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
2012 жылға
нақтыланған
бюджет, мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Түсімдер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 292 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 30 ноября 2012 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 декабря 2012 года № 3459. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 2 мая 2013 года № 99
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 02.05.2013 № 99
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 292 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-10-154, опубликованное в газете «Темір» от 27 января 2012 года № 5) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «4 412 569,5» заменить цифрами «4 392 117», в том числе по:
неналоговым поступлениям
цифры «6 936» заменить цифрами «3 439,5»;
поступлениям трансфертов
цифры «2 149 899,5» заменить цифрами «2 132 943,5»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «4 428 776,5» заменить цифрами «4 408 324».
2) в пункте 8:
в части абзаца 2
цифры «40 346» заменить цифрами «47 223»;
в части абзаца 3
цифры «8 194» заменить цифрами «8 188»;
в части абзаца 4
цифры «1 300» заменить цифрами «1 119»;
в части абзаца 5
цифры «7 985» заменить цифрами «7 952»;
3) в пункте 9:
в части абзаца 2
цифры «1 877» заменить цифрами «955»;
4) в пункте 13:
в части абзаца 1
цифры «42 386» заменить цифрами «42 387»;
в части абзаца 3
цифры «677 012» заменить цифрами «654 320»;
5) приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                    Секретарь
районного маслихата               районного маслихата
Б. ДАНДИБАЕВ                       Н. УТЕПОВ
Приложение
к решению районного маслихата
от 30 ноября 2012 года № 69
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 21 декабря 2011 года № 292
Бюджет Темирского района на 2012 год
Категория
Уточненный
бюджет на
2012 год,
тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление