Саркөл ауылдық округінің құрамдас бөліктерін атау туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Саркөл ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 4 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысы Темір аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 3 ақпанда № 3-10-155 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару» туралы Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 «Қазақстан Республикасының Әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14-бабының 4 тармақшасына және Саркөл ауылдық округінің халқының пікірін ескере отырып, әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саркөл ауылдық округінің құрамдас бөліктеріне (қыстауларына) мына атаулар берілсін:
1) Марпен базы;
2) Матен;
3) Мажит базы;
4) Қарағанды;
5) Боқтықарын;
6) Қаратоғай;
7) Маслопром;
8) Тікенбай;
9) Жанқазы;
10) Қара мола;
11) Ақшат;
12) Карақойшы;
13) Қостам қыстақ;
14) Теріс-бауыр;
15) Жайлау мешіт;
16) Бәшен;
17) Әшекей.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң колданысқа енгізіледі.
Саркөл ауылдық округінің әкімі           Б.А. Қабақбаев

О наименовани составных частей Саркульского сельского округа
Решение акима Саркульского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 4 января 2012 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Актюбинской области 3 февраля 2012 года № 3-10-155
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом мнения населения, аким Саркульского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования составным частям (зимовкам) Саркульского сельского округа:
1) Марпен базы;
2) Матен;
3) Мажит базы;
4) Карағанды;
5) Боқтықарын;
6) Қаратоғай;
7) Маслопром;
8) Тікенбай;
9) Жанқазы;
10) Қара мола;
11) Ақшат;
12) Қарақойшы;
13) Қостам қыстак;
14) Теріс-бауыр;
15) Жайлау мешіт;
16) Бәшен;
17) Әшекей.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Саркульского сельского округа      Б.А. Кабакбаев