Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 311 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 2 ақпандағы № 13 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 ақпанда № 3-11-106 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 ақпандағы № 10 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 14.02.2013 № 10 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 104 бабының 5 тармағына және 106 бабының 2 тармағының 5 тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 311 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-104 нөмерімен тіркелген, 2012 жылғы 19 және 26 қаңтардағы «Ойыл» газетінің № 3, 4 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«2 830 383» деген сандар «2 834 815» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 632 693» деген сандар «2 637 125» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«2 830 383» деген сандар «2 853 882,7» деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру
«20 688» деген сандар «19 857» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу
«1 155» деген сандар «1 986» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы:
«-20 688» деген сандар «-38 924,7» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру:
«20 688» деген сандар «38 924,7» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 311 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 2 февраля 2012 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 февраля 2012 года № 3-11-106. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 14 февраля 2013 года № 10)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 14.02.2013 № 10).
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5 статьи 104 и подпунктом 5 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 311 «О районном бюджете на 2012-2014 годы», (зарегистрированное в государственном реестре нормативно-правовых актов за № 3-11-104, опубликованное в газете «Ойыл» 19 и 26 января 2011 года № 3,4) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2 830 383 » заменить цифрами «2 834 815»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 632 693 » заменить цифрами «2 637 125»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 830 383» заменить цифрами «2 853 882,7»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры «20 688» заменить цифрами «19 857»;
в том числе:
погашение бюджетных кредитов
цифры «1155» заменить цифрами «1 986»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры «-20 688» заменить цифрами «-38 924,7»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры «20 688» заменить цифрами «38 924,7».

2) көрсетілген шешімнің 123 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 123 және 5 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                  Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы:                     хатшысы:
Ә.Суқашева                         Б.Бисекенов
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 2 ақпандағы
№ 13 шешіміне
№ 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер

2) приложению 123 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 123 и 5.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                      Секретарь
районного маслихата:               районного маслихата:
А.Сукашева                         Б. Бисекенов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 2 февраля 2012 года № 13
Бюджет района на 2012 год
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы