Ойыл ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 7 наурыздағы № 45 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 наурызда № 3-11-107 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 03 мамырдағы № 99 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 03.05.2016 № 99 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-2, 5-3 тармақшаларына сәйкес, аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ауданның кәсiпорындарында және ұйымдарында мүгедектердi жұмысқа орналастыру үшiн жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз көлемінде жұмыс орындарының квотасы белгiленсiн.
2. "Ойыл аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттік мекемесі квотаға сәйкес мүгедектердi жұмыс орындарына орналастыруды қамтамасыз етсiн.
Ескерту. 2 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық әкімдігінің 01.08.2013 № 183 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулының орындалуының бақылауын аудан әкімінің орынбасары А. Қазыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімінің міндетін уақытша атқарушы: Ш. Тлеумағанбетов

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Уилскому району
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 7 марта 2012 года № 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 марта 2012 года № 3-11-107. Утратило силу постановлением акимата Уилского района Актюбинской области от 03 мая 2016 года № 99
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Уилского района Актюбинской области от 03.05.2016 № 99.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктами 5-2, 5-3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов на предприятиях и в организациях района в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Уилский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить трудоустройство инвалидов в соответствии с квотой.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата Уилского района Актюбинской области от 01.08.2013 № 183 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Казыбаеву А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района: Ш. Тлеумағанбетов