Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 311 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 23 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 мамырда № 3-11-111 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 ақпандағы № 10 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 14.02.2013 № 10 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағы, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 311 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-104 нөмерімен тіркелген, 2012 жылғы 19 және 26 қаңтардағы «Ойыл» газетінің № 3, 4 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«2 834 815» деген сандар «3 133 280» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 637 125» деген сандар «2 935 590» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«2 853 882,7» деген сандар «3 152 347,7» деген сандармен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
мынадай мазмұндағы 8, 9 абзацтармен толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы ауқымында ауылдық елді мекендерді дамытуға – 37 459 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға – 3 500 мың теңге.»
3) 8 тармақта:
«24 503» деген сандар «29 003» деген сандармен ауыстырылсын;
4) 9 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
«36 600» деген сандар «45 080» деген сандармен ауыстырылсын;
2 абзацтың бөлігі алынып тасталсын;
3 абзацтың бөлігінде:
«103 801» деген сандар «182 652» деген сандармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы 4 абзацпен толықтырылсын:
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 35 000 мың теңге;
5) 10 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
«5 897» деген сандар «7 850» деген сандармен ауыстырылсын;
5 абзацтың бөлігінде:
«59 236» деген сандар «201 547» деген сандармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы 6 абзацпен толықтырылсын:
«жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке - 11 мың теңге».

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 311 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 26 апреля 2012 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 мая 2012 года № 3-11-111. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 14 февраля 2013 года № 10)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 14.02.2013 № 10).
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 311 «О районном бюджете на 2012-2014 годы», (зарегистрированное в государственном реестре нормативно-правовых актов за № 3-11-104, опубликованное в газете «Ойыл» 19 и 26 января 2011 года № 3, 4) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2 834 815» заменить цифрами «3 133 280»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 637 125» заменить цифрами «2 935 590»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 853 882,7» заменить цифрами «3 152 347,7»;
2) в пункте 6:
дополнить абзацами 8, 9 следующего содержание:
«37 459 тысячи тенге – на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020;
3 500 тысячи тенге – на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020.»
3) в пункте 8:
цифры «24 503» заменить цифрами «29 003».
4) в пункте 9:
в части абзаца 1:
цифры «36 600» заменить цифрами «45 080»;
в части абзаца 2 исключить строку;
в части абзаца 3:
цифры «103 801» заменить цифрами «182 652»;
и дополнить абзацем 4 следующего содержание:
35 000 тысячи тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
5) в пункте 10:
в части абзаца 3:
цифры «5897» заменить цифрами «7 850»;
в части абзаца 5:
цифры «59 236» заменить цифрами «201 547»;
и дополнить абзацем 6 следующего содержание:
«социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов – 11 тысячи тенге.».