Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 311 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 қазандағы № 49 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 қарашада № 3436 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 ақпандағы № 10 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 14.02.2013 № 10 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 9106 баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 311 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-104 нөмерімен тіркелген, 2012 жылғы 19 және 26 қаңтардағы «Ойыл» газетінің № 3, 4 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«3 226 422» деген сандар «3 195 291,1» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«3 028 732» деген сандар «2 997 599,1» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«3 245 489,7» деген сандар «3 214 358,8» деген сандармен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
6 абзацтың бөлігінде:
«22 558» деген сандар «20 305» деген сандармен ауыстырылсын;
3) 9 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
«45 080» деген сандар «57 098» деген сандармен ауыстырылсын;
4 абзацтың бөлігінде:
«46 695» деген сандар «47 195» деген сандармен ауыстырылсын;
4) 10 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
«515 145» деген сандар «507 945» деген сандармен ауыстырылсын;
3 абзацтың бөлігінде:
«7 850» деген сандар «7 437» деген сандармен ауыстырылсын;
5 абзацтың бөлігінде:
«201 547» деген сандар «191 097» деген сандармен ауыстырылсын;
7 абзацтың бөлігінде:
«70 000» деген сандар «30 000» деген сандармен ауыстырылсын;
8 абзацтың бөлігінде:
«10 000» деген сандар «12 815,1» деген сандармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы 9, 10 абзацтармен толықтырылсын:
жалпы білім беру мекемелерін жылыту мерзіміне дайындауға 14 400 мың теңге;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 3 900 мың теңге.
5) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 311 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 30 октября 2012 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 ноября 2012 года № 3436. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 14 февраля 2013 года № 10)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 14.02.2013 № 10).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 311 «О районном бюджете на 2012-2014 годы», (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 3-11-104, опубликованное в газете «Ойыл» 19 и 26 января 2011 года № 3, 4) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 226 422» заменить цифрами «3 159 291,1»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «3 028 732» заменить цифрами «2 997 599,1»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 245 489,7» заменить цифрами «3 214 358,8»;
2) в пункте 6:
в части абзаца 6:
цифры «22 558» заменить цифрами «20 305»;
3) в пункте 9:
в части абзаца 1:
цифры «45 080» заменить цифрами «57 098»;
в части абзаца 3:
цифры «46 695» заменить цифрами «47 195»;
4) в пункте 10:
в части абзаца 2:
цифры «515 145» заменить цифрами «507 945»;
в части абзаца 3:
цифры «7 850» заменить цифрами «7 437»;
в части абзаца 5:
цифры «201 547» заменить цифрами «191 097»;
в части абзаца 7:
цифры «70 000» заменить цифрами «30 000»;
в части абзаца 8:
цифры «10 000» заменить цифрами «12 815,1»;
и дополнить абзацами 9, 10 следующего содержания:
14 400 тысяч тенге на подготовку к отопительному сезону учреждений общеобразовательное обучение;
3 900 тысяч тенге на обеспечение функционирования автомобильных дорог.
5) приложению 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2.