Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 311 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 қарашадағы № 54 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 желтоқсанда № 3463 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 ақпандағы № 10 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 14.02.2013 № 10 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 9106109 баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 311 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-104 нөмерімен тіркелген, 2012 жылғы 19 және 26 қаңтардағы «Ойыл» газетінің № 3, 4 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«3 195 291,1» деген сандар «3 189 736,1» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 997 599,1» деген сандар «2 992 044,1» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«3 214 358,8» деген сандар «3 208 803,8» деген сандармен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
«27 582» деген сандар «27 578» деген сандармен ауыстырылсын;
4 абзацтың бөлігінде:
«9 897» деген сандар «9 891» деген сандармен ауыстырылсын;
5 абзацтың бөлігінде:
«3 900» деген сандар «3 124» деген сандармен ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде:
«20 305» деген сандар «15 792» деген сандармен ауыстырылсын;
7 абзацтың бөлігінде:
«37 680» деген сандар «38 430» деген сандармен ауыстырылсын;
8 абзацтың бөлігінде:
«1 104» деген сандар «621» деген сандармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы 11 абзацпен толықтырылсын:
республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтымымен қамтамасыз етуге - 1 180 мың теңге.
3) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 311 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 26 ноября 2012 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 декабря 2012 года № 3463. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 14 февраля 2013 года № 10)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 14.02.2013 № 10).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 311 «О районном бюджете на 2012-2014 годы», (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 3-11-104, опубликованное в газете «Ойыл» 19 и 26 января 2011 года № 3, 4) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 195 291,1» заменить цифрами «3 189 736,1»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 997 599,1» заменить цифрами «2 992 044,1»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 214 358,8» заменить цифрами «3 208 803,8»;
2) в пункте 6:
в части абзаца 2:
цифры «27 582» заменить цифрами «27 578»;
в части абзаца 4:
цифры «9 897» заменить цифрами «9 891»;
в части абзаца 5:
цифры «3 900» заменить цифрами «3 124»;
в части абзаца 6:
цифры «20 305» заменить цифрами «15 792»;
в части абзаца 7:
цифры «37 680» заменить цифрами «38 430»;
в части абзаца 8:
цифры «1 104» заменить цифрами «621»;
и дополнить абзацем 11 следующего содержания:
1 180 тысяч тенге - на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета;
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1.