Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 276 "Хромтау ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 31 қазандағы № 70 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 қарашада № 3438 тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 10.07.2013 № 117 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 276 «Хромтау ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-142 болып тіркелген, аудандық «Хромтау» газетінің 2012 жылдың 21 қаңтарындағы № 4-5 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында;
кірістер
«3 320 073» деген цифрлар «3 309 048,9» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«900 213» деген цифрлар «889 138,5» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында;
шығындар
«3 351 167,9» деген цифрлар «3 350 093,4» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында;
таза бюджеттік кредит беру
«104506» деген цифрлар «84756» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында;
бюджет тапшылығы (профицит)
«-145600,9» деген цифрлар «-125800,5» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында;
бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру
«145600,9» деген цифрлар «125800,5» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 тармақта:
6 абзацының бөлігінде «6113,0» деген цифрлар «1844,5» цифрларымен ауыстырылсын;
7 абзацының бөлігінде «29124,0» деген цифрлар «9374,0» цифрларымен ауыстырылсын;
9 абзацының бөлігінде «31950,0» деген цифрлар «28450,0» цифрларымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
7 абзацының бөлігінде «95052,0» деген цифрлар «94644,0» цифрларымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
2 абзацының бөлігінде «36345,0» деген цифрлар «35822,0» цифрларымен ауыстырылсын:
Көрсетілген шешімдегі № 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 276 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2012-2014 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 31 октября 2012 года № 70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 ноября 2012 года № 3438. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 10 июля 2013 года № 117
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 10.07.2013 № 117.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 276 «Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2012-2014 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-142, опубликованное в районной газете «Хромтау» от 21 января 2012 года № 4-5) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1);
доходы
цифры «3 320 073» заменить цифрами «3 309 048,9»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «900 213» заменить цифрами «889 138,5»;
в подпункте 2);
затраты
цифры «3 351 167,9» заменить цифрами «3 350 093,4»;
в подпункте 3);
чистое бюджетное кредитование
цифры «104506» заменить цифрами «84756»;
в подпункте 5);
дефицит (профицит) бюджета
цифры «-145600,9» заменить цифрами «-125800,5»;
в подпункте 6);
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры «145600,9» заменить цифрами «125800,5»
в пункте 6:
в части абзаца 6
цифры «6113,0» заменить цифрами «1844,5»;
в части абзаца 7
цифры «29124,0» заменить цифрами «9374,0»;
в части абзаца 9
цифры «31950,0» заменить цифрами «28450,0»;
в пункте 8:
в части абзаца 7
цифры «95052,0» заменить цифрами «94644,0»;
в пункте 9:
в части абзаца 2
цифры «36345,0» заменить цифрами «35822,0»;
Приложение № 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения к настоящему решению.

5472
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
1400
5
Тіркелген салық
450
08
1
Мемлекеттік баж
6 418
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж
2 950
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2200
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды рәсімдегені үшін,сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
260
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
3
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
30
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
710
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
40
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
10
Қаруды және оның патрондарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
150
Тракторшы – машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
65
2
Салықтық емес түсiмдер

5472
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
1400
5
Фиксированный налог
450
08
1
Государственная пошлина
6 418
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2950
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2200
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
260
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
3
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
30
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
710
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
40
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
10
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
150
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста -машиниста
65
2
Неналоговые поступления

2 000
02
Қаржылық қызмет
30 084
452
Ауданның қаржы бөлімі
30 084
001
Аудандық бюджетті орындау және ауданның коммуналдық меншік саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 861
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
800
004
Бір жолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуін ұйымдастыру
991
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
11 252
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
180
05
Жоспарлау және статистикалық қызмет
10 525
476
Ауданның экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
10 525
001
Экономикалық саясатты қалыптастыру, дамыту, мемлекеттік басқару жүйесін жоспарлау, ауданды және кәсіпкерлікті (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 344
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
181
2
Қорғаныс
2 866
01
Әскери мұқтаждар
2 866
122
Аудан әкімінің аппараты
2 866
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 290
006
Аудан ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 070
02
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
506
4
Бiлiм
2 255 542,6
01
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
272 202
471
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
272 202
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
267 366
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
4 836
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 722 666,6
471
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 722 666,6
004
Жалпы білім беру
1 656 063,6
005
Балаларға және жеткіншектерге қосымша білім беру
37 965
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ -ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 656
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы транферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

2 000
02
Финансовая деятельность
30 084
452
Отдел финансов района
30 084
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района и управления коммунальной собственностью района
16 861
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
800
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
991
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
11 252
018
Капитальные расходы государственного органа
180
05
Планирование и статистическая деятельность
10 525
476
Отдел экономики, бюджетного плани-рования и предпринимательства района
10 525
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования, развития экономической политики, системы государственного планирования, управления района и предпринимательства (города областного значения)
10 344
003
Капитальные расходы государственного органа
181
2
Оборона
2 866
01
Военные нужды
2 866
122
Аппарат акима района
2 866
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 290
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций в масштабах района
1 070
02
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
506
4
Образование
2 255 542,6
01
Дошкольное воспитание и обучение
272 202
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
272 202
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
267 366
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школы-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования, для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
4 836
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 722 666,6
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
1 722 666,6
004
Общеобразовательное обучение
1 656 063,6
005
Дополнительное образование для детей и юношества
37 965
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 656
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

26 982
09
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
260 674
466
Ауданның сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
224 912
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
224 912
471
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
35 762
008
Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 537
009
Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
5 498
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс- шараларды және сайыстар өткізу
172
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланың (жетім балалардың) қорғаншыларына және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланың (балалардың) қорғаншыларына (қамқоршыларына) күтіп ұстауға ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
20 447
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
8 108
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
154 488
01
Әлеуметтiк қамтамасыз ету
140 556
123
Қаладағы ауданның,аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл ( село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 906
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11 906
451
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
128 650
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
45 231
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 490
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1568
006
Тұрғын үй көмегі
743
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
55 538
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7 657
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының қызметін көрсету, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 948
023
Жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз ету
8 475
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13 932
451
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13 932
001
Жергілікті деңгейде тұрғындар үшін жұмсыпен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 567
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
365
7
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы

26 982
09
Прочие услуги в области образования
260 674
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района
224 912
037
Строительство и реконструкция объектов образования
224 912
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
35 762
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района
1 537
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района
5 498
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
172
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей сирот), и ребенка (детей) оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
20 447
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов обучающихся на дому за счет трансфертов выделенных из республиканского бюджета
8 108
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
154 488
01
Социальное обеспечение
140 556
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 906
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 906
451
Отдел занятости и социальных программ района
128 650
002
Программа занятости
45 231
004
Оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 490
005
Государственная адресная социальная помощь
1 568
006
Жилищная помощь
743
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
55 538
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7 657
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 948
023
Обеспечение деятельности центра занятости
8 475
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13 932
451
Отдел занятости и социальных программ района
13 932
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости, социальных программ для населения
13 567
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
365
7
Жилищно-коммунальное хозяйство