Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 312 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 тамыздағы № 32 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 тамызда № 3-13-173 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 наурыздағы № 67 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 19.03.2013 № 67 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 106 бабына және 109 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 312 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-164 санымен тіркелген, «Шалқар» газетінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы 3-4 (8210) санымен жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер «4910441,0» саны «4964751,6» санына ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері
«3355241,0» саны «3409551,6» санына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар «4925062,8» саны «4979373,4» санына ауыстырылсын.
6 тармақта:
11 абзацтың бөлігінде:
«69253,0» саны «71253,0» санына ауыстырылсын;
8 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
«52708,0» саны «67708,0» санына ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде:
«91,0» саны «90,6» санына ауыстырылсын;
9 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
«1225,0» саны «16225,0» санына ауыстырылсын;
5 абзацтың бөлігінде:
«12769,0» саны «12030,0» санына ауыстырылсын;
9 абзацтан кейін төмеңгі мазмұндағы 10 және 11 абзацтармен толықтырылысын:
«Шалқар қаласы әкімдігінің ғимаратын салу үшін жобалық-сметалық құжаттарды дайындауға - 8650,0 мың теңге;
Шалқар ауданының Бегімбет ауылындағы жоғары қысымды су желісін салуға – 14400,0 мың теңге».
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда оқылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                  Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                      хатшысы
О.Уксакбаев                        С.Тулемисов

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2011 года № 312 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 10 августа 2012 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 августа 2012 года № 3-13-173. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 19 марта 2013 года № 67
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 19.03.2013 № 67.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата от 23 декабря 2011 года № 312 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-164, опубликованного в газете «Шалкар» № 3-4(8210):
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «4910441,0» заменить цифрами «4964751,6»,
в том числе:
поступления трансфертов
цифры «3355241,0» заменить цифрами «3409551,6»;
в подпункте 2):
затраты цифры «4925062,8» заменить цифрами «4979373,4»;
в пункте 6:
в части 11 абзаца:
цифры «69253,0» заменить цифрами «71253,0»;
в пункте 8:
в части 3 абзаца:
цифры «52708,0» заменить цифрами «67708,0»;
в части 6 абзаца:
цифры «91,0» заменить цифрами «90,6»;
в пункте 9:
в части 3 абзаца:
цифры «1225,0» заменить цифрами «16225,0»;
в части 5 абзаца:
цифры «12769,0» заменить цифрами «12030,0»;
после 9 абзаца дополнить абзацами 10 и 11 следующего содержания:
«на разработку проектно-сметной документации к строительству здания акимата города Шалкар - 8650,0 тыс. тенге;
на строительство напорного водовода в селе Бегимбет Шалкарского района - 14400,0 тыс.тенге».
2) приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
О.Уксакбаев                         С.Тулемисов
Приложение № 1
к решению районного маслихата

519469,1
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандан- дырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақша- лар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
2572,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2970679,1
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2970679,1
004
Жалпы білім беру
2748984,1
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
179566,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2539,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім мекемелерінің: мектептер, мектеп интернаттары ( жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандан- дырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін, мұғалім- деріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
39590,0
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
104043,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
78000,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
78000,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
26043,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
9450,0
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
500,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11489,0
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
4604,0
05
Денсаулық сақтау
230,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
230,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
230,0
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
230,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
353431,6
2
Әлеуметтік көмек

519469,1
025
Увеличение размера доплаты за квалифи- кационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
2572,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2970679,1
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2970679,1
004
Общеобразовательное обучение
2748984,1
005
Дополнительное образование для детей и юношества
179566,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
2539,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
39590,0
9
Прочие услуги в области образования
104043,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
78000,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
78000,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
26043,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9450,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
500,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
11489,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
4604,0
05
Здравоохранение
230,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
230,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
230,0
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
230,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
353431,6
2
Социальная помощь