Алматы облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 08 ақпандағы N 2-12 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 17 ақпанда 2085 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44–бабының 7–тармағына, 104–бабының 5–тармағына және 108–бабының 1–тармағына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне (2011 жылғы 13 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2081 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 12 қаңтардағы N 5-6 "Огни Алатау" және 2012 жылғы 12 қаңтардағы N 5-6 "Жетісу" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "199177784" саны "200818239" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "25239" саны "25258" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері бойынша" "180475038" саны "182115474" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"аудандық (қалалық) бюджеттерден бюджеттік алымдар – 23249181 мың теңге;" жолынан кейін "нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару – 358832 мың теңге" деген жолмен толықтырылсын;
"республикалық бюджеттен түсетін трансферттер – барлығы" "55809184" саны "158507461" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "29802249" саны "29804730" санына ауыстырылсын;
"дамытуға арналған нысаналы трансферттер" "23540821" саны "24819944" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"денсаулық сақтау объектілерін сейсмикасын күшейтуге – 228132 мың теңге;" жолынан кейін "елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 1281604 мың теңге" деген жолмен толықтырылсын.
2) "шығындар" "197665284" саны "205319145" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік несиелендірулер" "3666114" саны "1863420" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелер" "3666114" саны "2466871" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "51055" саны "603451" санына ауыстырылсын.
4) "қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо" "312500" саны "1188100" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қаржылық активтерді сатып алу" "312500" саны "1188100" санына ауыстырылсын.
5) "бюджет тапшылығы" "-2415059" саны "-7552426" санына ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнении в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 08 февраля 2012 года N 2-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 февраля 2012 года N 2085
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 7 статьи 44, пунктом 5 статьи 104 и пунктом 1 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Алматинский областной маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 декабря 2011 года за N 2081, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 12 января 2012 года N 5-6 и "Жетісу" от 12 января 2012 года N 5-6) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "199177784" заменить на цифру "200818239";
"неналоговые поступления" цифру "25239" заменить на цифру "25258";
"поступлениям трансфертов" цифру "180475038" заменить на цифру "182115474";
после строки "бюджетные изъятия из районных (городских) бюджетов - 23249181 тысяча тенге;" дополнить строкой "возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов – 358832 тысяч тенге;";
"трансферты из республиканского бюджета – всего" цифру "55809184" заменить на цифру "158507461", из них:
"целевые текущие трансферты" цифру "29802249" заменить на цифру "29804730";
"целевые трансферты на развитие" цифру "23540821" заменить на цифру "24819944", в том числе на:
после строки "сейсмоусиление объектов здравоохранения – 228132 тысяч тенге;" дополнить строкой "на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах – 1281604 тысячи тенге;".
2) "затраты" цифру "197665284" заменить на цифру "205319145".
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "3615059" заменить на цифру "1863420", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "3666114" заменить на цифру "2466871";
"погашение бюджетных кредитов" цифру "51055" заменить на цифру "603451".
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "312500" заменить на цифру "1188100";
"приобретение финансовых активов" цифру "312500" заменить на цифру "1188100".
5) "дефицит" цифру "-2415059" заменить на цифру "-7552426".

6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "2 415 059" саны "7 552 426" санына ауыстырылсын.
5-тармақтағы:
"7403531" саны "7419167" санына ауыстырылсын;
"1918050" саны "1933686" санына ауыстырылсын.
10-тармақтағы:
"656214" саны "721069" санына ауыстырылсын;
"621027" саны "685882" санына ауыстырылсын;
"облыс әкімі гранттарын төлеуге – 113 368 мың теңге" жолынан кейін "; "естелік даталарға біржолғы төлемдерге – 64 855 мың теңге." деген жолмен толықтырылсын.
20-тармақтағы:
"10563640" саны "10833903" санына ауыстырылсын.
21-тармақтағы:
"7326759" саны "7650576" санына ауыстырылсын;
"1681148" саны "1895909" санына ауыстырылсын.
22-тармақтағы:
"5350479" саны "6899122" санына ауыстырылсын.
23-тармақтағы:
"3000255" саны "3292670" санына ауыстырылсын.
24-тармақтағы:
"493596" саны "621721" санына ауыстырылсын.
25-тармақтағы:
"664000" саны "664757" санына ауыстырылсын.
29-тармақтағы:
"393900" саны "301500" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 11-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 12-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 13-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 14-қосымшасы осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 15-қосымшасы осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 16-қосымшасы осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11. Көрсетілген шешімнің 17-қосымшасы осы шешімнің 10-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Көрсетілген шешімнің 18-қосымшасы осы шешімнің 11-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
13. Көрсетілген шешімнің 22-қосымшасы осы шешімнің 12-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
14. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Мәмбеталиев
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    С. Бескемпіров
Келісілген:
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
2012 жылғы 8 ақпан
Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 8 ақпандағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының
2012-2014 жылдарға арналған
облыстық бюджеті туралы"
N 53-296 шешіміне өзгерістер

6) "финансирование дефицита бюджета" цифру "2415059" заменить на цифру "7552426".
в пункте 5:
цифру "7403531" заменить на цифру "7419167";
цифру "1918050" заменить на цифру "1933686".
в пункте 10:
цифру "656214" заменить на цифру "721069";
цифру "621027" заменить на цифру "685882";
после строки "выплату грантов акима области - 113368 тысяч тенге;" дополнить строкой "выплату единовременной помощи к памятным датам – 64855 тысяч тенге;".
в пункте 20:
цифру "10563640" заменить на цифру "10833903".
в пункте 21:
цифру "7326759" заменить на цифру "7650576";
цифру "1681148" заменить на цифру "1895909".
в пункте 22:
цифру "5350479" заменить на цифру "6899122".
в пункте 23:
цифру "3000255" заменить на цифру "3292670".
в пункте 24:
цифру "493596" заменить на цифру "621721".
в пункте 25:
цифру "664000" заменить на цифру "664757".
в пункте 29:
цифру "393900" заменить на цифру "301500".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
11. Приложение 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Приложение 18 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему решению.
13. Приложение 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       А. Мамбеталиев
Секретарь маслихата
областного                                 С. Бескемпиров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник областного
управления экономики и
бюджетного планирования                    Сатыбалдина Нафиса Тулековна
8 февраля 2012 года
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 8 февраля 2012 года

35000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының
профилактикасы мен диагностикасына арналған
ветеринариялық препараттарды, олардың
профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі
қызметтерді орталықтандырып сатып алу,
оларды сақтауды және аудандардың (облыстық
маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы
органдарына тасымалдауды (жеткізуді)
ұйымдастыру
34448
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді
жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы
бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған
ветеринариялық паспортты орталықтандырып
сатып алу және оларды аудандардың (облыстық
маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы
органдарына тасымалдау (жеткізу)

35000
030
Централизованный закуп ветеринарных
препаратов по профилактике и диагностике
энзоотических болезней животных, услуг по
их профилактике и диагностике, организация
их хранения и транспортировки (доставки)
местным исполнительным органам районов
(городов областного значения)
34448
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов
ветеринарного назначения для проведения
идентификации сельскохозяйственных
животных, ветеринарного паспорта на
животное и их транспортировка (доставка)
местным исполнительным органам районов
(городов областного значения)

621721
1
Алакөл
18658
2
Балқаш
110084
3
Ескелді
21488
4
Жамбыл
193171
5
Панфилов
10000
6
Талдықорған қ.
268320
Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 8 ақпандағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының
2012-2014 жылдарға арналған
облыстық бюджеті туралы"
N 53-296 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 2-12 шешіміне
11-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2012-2014
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы"
N 53-296 шешіміне
18-қосымша
Тұрғын үй салуға аудандар мен қалалар бюджеттеріне берілетін
бюджеттік кредиттер сомасын бөлу
N
рн
Аудан
(облыстық мәні бар
қала) атауы
барлығы
оның ішінде
республикалық
бюджеттен
облыстық
бюджеттен
Барлығы

621721
1
Алакольский
18658
2
Балхашский
110084
3
Ескельдинский
21488
4
Жамбылский
193171
5
Панфиловский
10000
6
г.Талдыкорган
268320
Приложение 11
к решению маслихата Алматинской
области от 8 февраля 2012 года
N 2-12 "О внесении изменений
и дополнений в решение маслихата
Алматинской области от 7 декабря
2011 года N 53-296 "Об областном
бюджете Алматинской области
на 2012-2014 годы"
Приложение 18
к решению маслихата Алматинской
области от 7 декабря 2011 года
N 53-296 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2012-2014 годы"
Распределение бюджетных кредитов на строительство жилья
бюджетам районов и городов
N
пп
Наименование
района (города
областного
значения)
Сумма
(тыс.тенге)
в том числе:
республиканский
бюджет
областной
бюджет
Всего