Алматы облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 03 сәуірдегі N 3-19 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 10 сәуірде 2087 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 2–тармағының 4)-тармақшасына және 3–тармағына, 108–бабының 4–тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 наурыздағы "2012–2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2011 жылғы 1 желтоқсандағы N 1428 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" N 350 қаулысына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне (2011 жылғы 13 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2081 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 12 қаңтардағы N 5-6 "Огни Алатау" және 2012 жылғы 12 қаңтардағы N 5-6 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 8 ақпандағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 2-12 шешіміне (2012 жылғы 17 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2085 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 6 наурыздағы  N 29 "Огни Алатау" және 2012 жылғы 6 наурыздағы N 29 "Жетісу" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "200818239" саны "209448974" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері бойынша" "182115474" саны "190746181" санына ауыстырылсын;
"республикалық бюджеттен түсетiн трансферттер - барлығы" "158507461" саны "167138168" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "29804730" саны "34425708" санына ауыстырылсын;
"білім беруге" "6595203" саны "6088482" санына ауыстырылсын;
"денсаулық сақтауға" "8053421" саны "8197319" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмекке" "771232" саны "778730" санына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 03 апреля 2012 года N 3-19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 апреля 2012 года N 2087
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 3 статьи 106 и пунктом 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2012 года N 350 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года N 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012 – 2014 годы", Алматинский областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 декабря 2011 года за N 2081, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 12 января 2012 года N 5-6 и "Жетісу" от 12 января 2012 года N 5-6), в решение Алматинского областного маслихата от 8 февраля 2012 года N 2-12 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2012 года за N 2085, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 6 марта 2012 года N 29 и "Жетісу" от 6 марта 2012 года N 29") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "200818239" заменить на цифру "209448974";
"поступлениям трансфертов" цифру "182115474" заменить на цифру "190746181";
"трансферты из республиканского бюджета – всего" цифру "158507461" заменить на цифру "167138168", из них:
"целевые текущие трансферты" цифру "29804730" заменить на цифру "34425708";
"образование" цифру "6595203" заменить на цифру "6088482";
"здравоохранение" цифру "8053421" заменить на цифру "8197319";
"социальную помощь" цифру "771232" заменить на цифру "778730";

"елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін" "141461" саны "148532" санына ауыстырылсын;
"ауыл шаруашылығын дамытуға бағытталған субсидиялар" "8060657" саны "8362946" санына ауыстырылсын;
"автокөлік жолдарын күрделі жөндеуден өткізуге – 1229450 мың теңге;" деген жолдан кейін "мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу – 2809508 мың теңге;" деген жолмен толықтырылсын;
"Эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге – 1758761 мың теңге;" деген жолдан кейін "ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыру және жүргізуге – 452808 мың теңге;" деген жолмен толықтырылсын;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жекеше кәсіпкерлікке" "1107000" саны "1168217" санына ауыстырылсын;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға – 193284 мың теңге;" деген жолдан кейін "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға – 1230747 мың теңге;";
"моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешу – 112663 мың теңге" деген жолдармен толықтырылсын;
"дамытуға арналған нысаналы трансферттер" "24819944" саны "28829673" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға" "1281604" саны "2399543" санына ауыстырылсын;
"мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлері құрылысы - 586000 мың теңге"
"инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайғастыруға - 2775000 мың теңге" деген жолдар келесі редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға - 1657790 мың теңге"
"инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға - 3295000 мың теңге";
"ауылдық (селолық) елді мекендерді ауыз сумен жабдықтау обьектілерін салу және жаңғыртуға" "2009036" саны "3342390" санына ауыстырылсын;
"коммуналдық шаруашылығын дамытуға" "2194853" саны "2494853" санына ауыстырылсын;
"Бизнес жол картасы–2020 бағдарламасы шеңберінде индустриалды инфрақұрылымын дамытуға" - 1113387 мың тенге;" жолынан кейін "Өңірлерді дамыту бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға" - 1000000 мың тенге;" деген жолмен толықтырылсын;
2) "шығындар" "205319145" саны "213944552" санына ауыстырылсын;
3) "таза бюджеттік несиелендірулер" "1863420" саны "1948848" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"бюджеттік несиелер" "2466871" саны "2559097" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "603451" саны "610249" санына ауыстырылсын;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо "1188100" саны "1193400" санына ауыстырылсын, оның ішінде:

"реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" цифру "141461" заменить на цифру "148532";
"субсидии, направленные на развитие сельского хозяйства" цифру "8060657" заменить на цифру "8362946";
после строки "капитальный ремонт автомобильных дорог – 1229450 тысяч тенге;" дополнить строкой "выкуп земельных участков для государственных нужд – 2809508 тысяч тенге;";
после строки "проведение противоэпизоотических мероприятий – 1758761 тысяча тенге;" дополнить строкой "организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных – 452808 тысяч тенге;";
"поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" цифру "1107000" заменить на цифру "1168217";
после строки "реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" – 193284 тысяч тенге;" дополнить строками:
"реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 – 1230747 тысяч тенге;
решение вопросов обустройства моногородов – 112663 тысячи тенге;";
"целевые трансферты на развитие" цифру "24819944" заменить на цифру "28829673", в том числе на:
"системы водоснабжения в сельских населенных пунктах" цифру "1281604" заменить на цифру "2399543";
строки "строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда - 586000 тысяч тенге;"
"развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 2775000 тысяч тенге;" изложить в следующей редакции:
"проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда - 1657790 тысяч тенге;";
"проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 3295000 тысяч тенге";
"строительство и реконструкцию объектов питьевого водоснабжения аульных (сельских) населенных пунктов" цифру "2009036" заменить на цифру "3342390";
"развитие коммунального хозяйства" цифру "2194853" заменить на цифру "2494853";
после строки "развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы Дорожная карта бизнеса - 2020" – 1113387 тысяч тенге;" дополнить строкой "развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов" – 1000000 тысяч тенге;";
2) "затраты" цифру "205319145" заменить на цифру "213944552";
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "1863420" заменить на цифру "1948848", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "2466871" заменить на цифру "2559097";
"погашение бюджетных кредитов" цифру "603451" заменить на цифру "610249";
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "1188100" заменить на цифру "1193400";

қаржылық активтерді сатып алу "1188100" саны "1193400" санына ауыстырылсын;
5) "тапшылық" "-7552426" саны "-7637826" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "7552426" саны "7637826" санына ауыстырылсын;
5 тармақтағы:
"7419167" саны "6586710" санына ауыстырылсын;
"5485481" саны "4887424" санына ауыстырылсын;
"1933686" саны "1699286" санына ауыстырылсын;
"474064" саны "432859" санына ауыстырылсын;
"1660736" саны "1103884" санына ауыстырылсын;
6 тармақтағы:
"1059951" саны "1200396" санына ауыстырылсын;
"140817" саны "82153" санына ауыстырылсын;
"75000" саны "225000" санына ауыстырылсын;
7 тармақтағы:
"8050940" саны "8197319" санына ауыстырылсын;
"4504127" саны "4870511" санына ауыстырылсын;
"2947177" саны "2724691" санына ауыстырылсын;
10 тармақтағы:
"721069" саны "743539" санына ауыстырылсын;
"685882" саны "708352" санына ауыстырылсын;
"64855" саны "87325" санына ауыстырылсын;
11 тармақтағы:
"574942" саны "582440" санына ауыстырылсын;
"жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 340378 мың тенге;" жолынан кейін "мамандарды қайта даярлау және біліктілігін арттыру –7498 мың тенге;" деген жолмен толықтырылсын;
келесі мазмұндағы 12-1 тармағымен толықтырылсын:
"12-1. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамыту шараларын іске асыру үшін республикалық бюджет қаражаты есебінен 7-1 қосымшасына сәйкес, аудандық және қалалық бюджеттеріне 1230747 мың тенге ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.";
13 тармақтағы:
"8060657" саны "8362946" санына ауыстырылсын;
"6222381" саны "6524670" санына ауыстырылсын;
14 тармақтағы:
"1107000" саны "1168217" санына ауыстырылсын;
16 тармақтағы:
"141461" саны "148532" санына ауыстырылсын;
17 тармақтағы:
"927114" саны "1019340" санына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 18-1 және 19-1 тармақтарымен толықтырылсын:
"18-1. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте ауылшаруашылық малдарының сәйкестендіруді өткізу және ұйымдастыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен 452808 мың тенге сомасында қаражат көзделсін.";
"19-1. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте "Өңірлерді дамыту" бағдаралмасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері есебінен 1000000 мың тенге сомасында қаражат көзделсін.";
20 тармақтағы:
"10833 903" саны "11204010" санына ауыстырылсын;
21 тармақтағы:
"7650576" саны "8205983" санына ауыстырылсын;
"1895909" саны "2974616" санына ауыстырылсын;
22 тармақтағы:
"6899122" саны "7825265" санына ауыстырылсын;
23 тармақтағы:

"приобретение финансовых активов" цифру "1188100" заменить на цифру "1193400";
5) "дефицит" цифру "- 7552426" заменить на цифру "- 7637826";
6) "финансирование дефицита бюджета" цифру " 7552426" заменить на цифру "7637826";
в пункте 5:
цифру "7419167" заменить на цифру "6586710";
цифру "5485481" заменить на цифру "4887424";
цифру "1933686" заменить на цифру "1699286";
цифру "474064" заменить на цифру "432859";
цифру "1660736" заменить на цифру "1103884";
в пункте 6:
цифру "1059951" заменить на цифру "1200396";
цифру "140817" заменить на цифру "82153";
цифру "75000" заменить на цифру "225000";
в пункте 7:
цифру "8050940" заменить на цифру "8197319";
цифру "4504127" заменить на цифру "4870511";
цифру "2947177" заменить на цифру "2724691";
в пункте 10:
цифру "721069" заменить на цифру "743539";
цифру "685882" заменить на цифру "708352";
цифру "64855" заменить на цифру "87325";
в пункте 11:
цифру "574942" заменить на цифру "582440";
после строки "обеспечение деятельности центров занятости населения – 340378 тысяч тенге;" дополнить строкой "переподготовку и повышение квалификации – 7498 тысяч тенге;";
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов за счет средств республиканского бюджета на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020 в сумме 1230747 тысяч тенге, согласно приложению 7-1.";
в пункте 13:
цифру "8060657" заменить на цифру "8362946";
цифру "6222381" заменить на цифру "6524670";
в пункте 14:
цифру "1107000" заменить на цифру "1168217";
в пункте 16:
цифру "141461" заменить на цифру "148532";
в пункте 17:
цифру "927114" заменить на цифру "1019340";
дополнить пунктами 18-1 и 19-1 следующего содержания:
"18-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета затраты на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных в сумме 452808 тысяч тенге.";
"19-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета затраты на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме 1000000 тысяч тенге.";
в пункте 20:
цифру "10833903" заменить на цифру "11204010";
в пункте 21:
цифру "7650576" заменить на цифру "8205983";
цифру "1895909" заменить на цифру "2974616";
в пункте 22:
цифру "6899122" заменить на цифру "7825265";
в пункте 23:

"3292670" саны "4050849" санына ауыстырылсын;
24 тармақтағы:
"621721" саны "627796" санына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 30-1 және 30-2 тармақтарымен толықтырылсын:
"30-1. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте моноқалаларды жайғастыру мәселесін шешу үшін республикалық бюджет қаражаты есебінен 21-2 қосымшасына сәйкес, аудандық және қалалық бюджеттеріне 112663 мың тенге ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.;
30-2. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға республикалық бюджет қаражаты есебінен 21-2 қосымшасына сәйкес, аудандық және қалалық бюджеттеріне 2809508 мың тенге тенге ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
31 тармақтағы:
"493848" саны "445484" санына ауыстырылсын;
32 тармақтағы:
"8789703" саны "9466432" санына ауыстырылсын;
33 тармақтағы:
"410013" саны "374002" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 6 қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 7 қосымшасы осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 8 қосымшасы осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 9 қосымшасы осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 12 қосымшасы осы шешімнің 8 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 13 қосымшасы осы шешімнің 9 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 14 қосымшасы осы шешімнің 10 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11. Көрсетілген шешімнің 15 қосымшасы осы шешімнің 11 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Көрсетілген шешімнің 16 қосымшасы осы шешімнің 12 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
13. Көрсетілген шешімнің 17 қосымшасы осы шешімнің 13 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
14. Көрсетілген шешімнің 19 қосымшасы осы шешімнің 14 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
15. Көрсетілген шешім осы шешімнің 51516 қосымшаларына сәйкес 7-121-121-2 қосымшалармен толықтырылсын.
16. Көрсетілген шешімнің 20 қосымшасы алып тасталсын.
17. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Мәмбеталиев
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    С. Бескемпіров
КЕЛІСІЛГЕН:
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
2012 жылғы 3 сәуір
Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 3 сәуірдегі
"Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2012-2014
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 53-296
шешіміне өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" N 3-19 шешіміне
1-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2012-2014
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне
1-қосымша
Алматы облысының 2012 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

цифру "3292670" заменить на цифру "4050849";
в пункте 24:
цифру "621 721" заменить на цифру "627 796";
дополнить пунктами 30-1 и 30-2 следующего содержания:
"30-1. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов за счет средств из республиканского бюджета на решение вопросов обустройства моногородов сумме 112663 тысяч тенге, согласно приложению 21-1.
30-2. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов за счет средств из республиканского бюджета на выкуп земельных участков для государственных нужд сумме 2809508 тысяч тенге, согласно приложению 21-2.";
в пункте 31:
цифру "493848" заменить на цифру "445484";
в пункте 32:
цифру "8789703" заменить на цифру "9466432";
в пункте 33:
цифру "410013" заменить на цифру "374002".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
7. Приложение 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
8. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
9. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
10. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
11. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему решению.
12. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
13. Приложение 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 13 к настоящему решению.
14. Приложение 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 14 к настоящему решению.
15. Указанное решение дополнить приложениями 7-121-121-2согласно приложениям 51516 к настоящему решению.
16. Приложение 20 к указанному решению исключить.
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
сессии областного маслихата                А. Мамбеталиев
Секретарь областного маслихата             С. Бескемпиров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник областного
управления экономики и
бюджетного планирования                    Сатыбалдина Нафиса Тулековна
03 апреля 2012 года
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 3 апреля 2012 года N 3-19
"О внесении изменений и дополнений в
решение маслихата Алматинской области
от 7 декабря 2011 года N 53-296
"Об областном бюджете Алматинской
области на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 7 декабря 2011 года
N 53-296 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2012-2014 годы
Областной бюджет Алматинской области на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

934155
551665
148481
164220
69789
1
Іле
183832
120564
2771
28910
31587
2
Панфилов
750323
431101
145710
135310
38202
Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 3 сәуірдегі
"Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2012-2014
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 53-296
шешіміне өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" N 3-19 шешіміне
15-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2012-2014
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне
21-1-қосымша
Моноқалаларды жайластыруды шешуге республикалық бюджеттен
аудандар мен қалалар бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы
трансферттердің сомасын бөлу
(мың теңге)
N
Аудан
(облыстық мәні бар қала) атауы
Сомасы
Барлығы
112663
1
Текелі
112663
Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 3 сәуірдегі
"Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2012-2014
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 53-296
шешіміне өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" N 3-19 шешіміне
16-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2012-2014
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне
21-2-қосымша
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға республикалық
бюджеттен аудандар мен қалалар бюджеттеріне берілетін нысаналы
ағымдағы трансферттердің сомасын бөлу
N рн
Аудан
(облыстық мәні бар қала) атауы
Сомасы
Барлығы

934155
551665
148481
164220
69789
1
Илийский
183832
120564
2771
28910
31587
2
Панфиловский
750323
431101
145710
135310
38202
Приложение 15
к решению маслихата Алматинской
области от 3 апреля 2012 года N 3-19
"О внесении изменений и дополнений в
решение маслихата Алматинской области
от 7 декабря 2011 года N 53-296
"Об областном бюджете Алматинской
области на 2012-2014 годы"
Приложение 21-1
к решению маслихата Алматинской
области от 7 декабря 2011 года
N 53-296 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2012-2014 годы
Распределение целевых текущих трансфертов бюджетов районов и
городов на решение вопросов обустройства моногородов из
республиканского бюджета
N
пп
Наименование района (города
областного значения)
сумма (тыс. тенге)
Всего
112663
Текели
112663
Приложение 16
к решению маслихата Алматинской
области от 3 апреля 2012 года N 3-19
"О внесении изменений и дополнений в
решение маслихата Алматинской области
от 7 декабря 2011 года N 53-296
"Об областном бюджете Алматинской
области на 2012-2014 годы"
Приложение 21-2
к решению маслихата Алматинской
области от 7 декабря 2011 года
N 53-296 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2012-2014 годы
Распределение целевых текущих трансфертов бюджетов районов и
городов на на выкуп земельных участков для государственных нужд
за счет средств из республиканского бюджета
N
пп
Наименование района (города
областного значения)
сумма (тыс. тенге)
Всего