Ауыл шаруашылығы дақылдарының бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқымдарды сатуға, сатып алуға шекті бағаны белгілеу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 30 мамырдағы N 156 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 20 маусымда N 2096 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 тамыздағы N 324 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 20.08.2014 № 324 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 23 қаңтар 2001 жылғы 27-бабына, 5-тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 мамырдағы "Тұқым шаруашылығын дамытуға жергілікті бюджеттерден атаулы субсидия беру ережесін бекіту туралы" N 381 қаулысын орындау мақсатында облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқымды ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің сатып алу және тұқым шаруашылықтарының сату бағасы белгіленіп және 2012 жылғы ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері бойынша тұқымның 1 тоннасына арналған субсидияның мөлшері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Ауыл шаруашылығы дақылдарының әр түрлері бойынша 2012 жылғы субсидияның көлемін "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" (Б.Б.Әлиев) мемлекеттік мекемесі бекітсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т. Досымбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                А. Мұсаханов
Алматы облыс әкімдігінің
"Ауыл шаруашылығы дақылдарының
субсидия көлемін бекіту және
бірінші екінші және үшінші
көбейтілген тұқымдарды сатуға,
сатып алуға шекті бағаны
белгілеу туралы" 2012 жылғы
30 мамырдағы N 156 қаулысына
қосымша
Бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқымды ауыл
шаруашылығы тауарын өндірушілердің сатып алуы және тұқым
шаруашылықтарының сатуға арналған шекті бағалары және Ауыл
шаруашылығы дақылдарының түрлері бойынша тұқымның 1 тоннасына
2012 жылға арналған субсидия мөлшері
N
Ауыл
шаруашы-
лығы
өсім-
дігі-
нің
атауы
Субсидия-лауға жататын
бірінші
көбей-
тілген
тұқымның
бір
тонна-
сының
шекті сату
бағасы,
теңге
Субсидия-
лауға
жататын
екінші
көбей-
тілген
тұқымның
бір
тоннасы-
ның шекті
сату
бағасы,
теңге
Субсидия-
лауға
жататын
үшінші
көбейтіл-
ген
тұқымның
бір
тонна-
сының
шекті сату
бағасы,
теңге
Бірінші,
екінші
және
үшінші
көбей-
тілген
тұқымның
1
тоннасы-
ның
құнын
арзан-
дату 40
пайызға
дейін
Сатыл-
ған
бірінші
көбей-
тілген
тұқым-
ның 1
тонна-
сының
субси-
диялар
норма-
тиві,
теңге
Сатыл-
ған
екінші
көбей-
тілген
тұқым-
ның 1
тонна-
сының
субси-
диялар
норма-
тиві,
теңге
Сатыл-
ған
үшінші
көбей-
тілген
тұқым-
ның 1
тонна-
сының
субси-
диялар
норма-
тиві,
теңге
1
Жұмсақ
бидай

Об установлении предельной цены на закупки и реализацию семян первой, второй и третьей репродукций сельскохозяйственных культур
Постановление акимата Алматинской области от 30 мая 2012 года N 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 июня 2012 года за N 2096. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 20 августа 2014 года N 324
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 20.08.2014 N 324.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5 пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Правилами адресного субсидирования из местных бюджетов на развитие семеноводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2007 года N 381 акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить предельную цену на закупку сельхозтоваропроизводителями и реализацию семеноводческими хозяйствами семян первой, второй и третьей репродукций и определить размер субсидий на тонну семян по видам сельскохозяйственных культур на 2012 год согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" (Алиева Б. Б.) утвердить объемы семян сельскохозяйственных культур первой, второй и третьей репродукции на 2012 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Досымбекова Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               А. Мусаханов
Приложение
к постановлению акимата
Алматинской области от 30 мая
2012 года N 156 "Об установлении
предельной цены на закупки и
реализацию семян первой, второй и
третьей репродукций и утверждении
объемов субсидий
сельскохозяйственных культур"
Предельная цена на закупки сельхозтоваропроизводителями и
реализацию семеноводческими хозяйствами семян первой, второй и
третьей репродукций и размер субсидий на 1 тонну семян по видам
сельскохозяйственных культур на 2012 год
N
Наимено-
вание
культуры
Предель-
ная цена
на
реализа-
цию
1 тонны
семян
первой
репродук-
ции,
тенге
Предель-
ная цена
на
реализа-
цию
1 тонны
семян
второй
репродук-
ции,
тенге
Предель-
ная цена
на
реализа-
цию
1 тонны
семян
третьей
репродук-
ции,
тенге
Процент
удешев-
ления
стои-
мости
1
тонны
семян
первой,
второй,
третье
и
репро-
дукции
до
40%.
Норматив
субси-
дии на
1 тонну
семян
первой
репро-
дукции,
тенге
Норматив
субси-
дии на 1
тонну
семян
второй
репро-
дукции,
тенге
Норматив
субси-
дии на
1 тонну
семян
третьей
репро-
дукции,
тенге
1
Мягкая
пшеница