"Қазақстан-Қытай" магистральдық газ құбырының С желісі желілік бөлігін орналастыру үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 05 қарашадағы N 346 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 19 қарашада N 2193 тіркелді
Ескерту. Тақырыпқа өзгерістер енгізілді Алматы облыстық әкімдігінің 14.03.2014 N 72 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексiнiң 1669106131–баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес "Қазақстан-Қытай" магистральдық газ құбырының С желісі желілік бөлігін орналастыру үшін жер учаскелерін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай екі жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы облыстық әкімдігінің 14.03.2014 N 72 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)қаулысымен.
2. "Азиялық Газқұбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі орман және ауыл шаруашылығы алқаптарын орман және ауыл шаруашылығын жүргiзумен байланысты емес мақсатта пайдалану үшiн алып қоюдан туындаған орман шаруашылығы және ауыл шаруашылығы өндiрiсiнiң шығындарын республикалық бюджеттiң кiрiсiнен өтесiн және жұмыс аяқталғаннан кейін бүлінген жерді қалпына келтіру жұмыстарын жүргізсін.
3. "Азиялық Газқұбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша) жер учаскелерінің меншік иелері мен жер пайдаланушыларына шығынды толық көлемде өтесін және тараптардың келісімімен шығынның мөлшері мен олардың өтемақы төлеу тәртібі белгіленсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Тынышбай Досымбекұлы Досымбековке жүктелсiн.
5. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оны алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі                                А. Мұсаханов
Облыс әкімдігінің 2012 жылғы 5 қарашадағы
""Қазақстан-Қытай" магистральдық газ
құбырының желілік бөлігін орналастыру
үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы"
N 346 қаулысына 1-қосымша

Об установлении публичного сервитута для размещения линейной части нитки С магистрального газопровода "Казахстан-Китай"
Постановление акимата Алматинской области от 05 ноября 2012 года N 346. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 ноября 2012 года N 2193
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением акимата Алматинской области от 14.03.2014 N 72 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 1669106131 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на два года, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей для размещения линейной части нитки С магистрального газопровода "Казахстан-Китай" согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Алматинской области от 14.03.2014 N 72 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Азиатский Газопровод" возместить в доход республиканского бюджета потери лесохозяйственного и сельскохозяйственного производства, вызванные изъятием лесных и сельскохозяйственных угодий, для использования их в целях, не связанных с ведением лесного и сельского хозяйства и по окончании работ провести рекультивацию нарушенных земель.
3. Товариществу с ограниченной ответственностью "Азиатский Газопровод" (по согласованию) возместить убытки собственникам земельных участков и землепользователям в полном объеме, размер убытков и порядок их компенсации определить соглашением сторон.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Досымбекова Тынышбая Досымбековича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               А. Мусаханов
Приложение 1 к постановлению акимата области
от 5 ноября 2012 года N 346 "Об установлении
публичного сервитута для размещения линейной части
магистрального газопровода "Казахстан-Китай""

42,5294
Облыс әкімдігінің 2012 жылғы 5 қарашадағы
""Қазақстан-Қытай" магистральдық газ
құбырының желілік бөлігін орналастыру
үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы"
N 346 қаулысына 2-қосымша
Ауыл шаруашылығы өндірісіндегі шығасының мөлшері
Ескерту. Қаулы 2-қосымшамен толықтырылды - Алматы облыстық әкімдігінің 14.03.2014 N 72 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)қаулысымен.
Р/н
Ауыл шаруашылығы алқаптарының түрі
Көлемі,
гектар
Топырақ түрі
Ауыл шаруашылығы өндірісіндегі шығасының мөлшері,
мың теңге
Еңбекшіқазақ ауданы
1.
Көпжылдық екпелер, жайылымдық, тәлімді егістік, суармалы егістік, шабындық

42,5294
Приложение 2 к постановлению акимата области
от 5 ноября 2012 года N 346 "Об установлении
публичного сервитута для размещения линейной части
магистрального газопровода "Казахстан-Китай""
Размеры потерь сельскохозяйственного производства
Сноска. Постановление дополнено приложением 2 в соответствии с постановлением акимата Алматинской области от 14.03.2014 N 72 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
N п/п
Вид
сельскохозяйственных угодий
Площадь,
гектар
Типы почв
Размер
потерь сельскохозяйственного производства,
тысяч тенге
Енбекшиказахский район
1.
Многолетние насаждения, пастбища, пашня богарная, пашня орошаемая, сенокосы