Алматы облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 28 қарашадағы N 11-68 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 06 желтоқсанда 2209 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 2–тармағының 4)-тармақшасына, 108–бабының 4–тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21–бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 қарашадағы "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы N 1428 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 1469 қаулысына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне (2011 жылғы 13 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2081 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 12 қаңтардағы N 5-6 "Огни Алатау" және 2012 жылғы 12 қаңтардағы N 5-6 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 8 ақпандағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 2-12 шешіміне (2012 жылғы 17 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2085 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 6 наурыздағы N 29 "Огни Алатау" және 2012 жылғы 6 наурыздағы N 29 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 3 сәуірдегі "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар  енгізу туралы" N 3-19 шешіміне (2012 жылғы 10 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2087 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 24 сәуірдегі N 47 "Огни Алатау" және 2012 жылғы 24 сәуірдегі N 47 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 1 маусымдағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 5-33 шешіміне (2012 жылғы 7 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2094 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 14 маусымдағы N 67 "Огни Алатау" және 2012 жылғы 14 маусымдағы N 67 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 23 тамыздағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 8-47 шешіміне (2012 жылғы 6 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2101 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 14 қыркүйектегі N 106-107 "Огни Алатау" және 2012 жылғы 14 қыркүйектегі N 106-107 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 24 қазандағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 9-54 шешіміне (2012 жылғы 2 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2159 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 24 қарашадағы N 133 "Огни Алатау" және 2012 жылғы 24 қарашадағы N 133 "Жетісу" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 28 ноября 2012 года N 11-68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 06 декабря 2012 года N 2209
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, со статьей 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2012 года N 1469 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года N 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012-2014 годы", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 декабря 2011 года за N 2081, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 12 января 2012 года N 5-6 и "Жетісу" от 12 января 2012 года N 5-6), в решение Алматинского областного маслихата от 8 февраля 2012 года N 2-12 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2012 года за N 2085, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 6 марта 2012 года N 29 и "Жетісу" от 6 марта 2012 года N 29), в решение Алматинского областного маслихата от 3 апреля 2012 года N 3-19 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 апреля 2012 года за N 2087, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 24 апреля 2012 года N 47 и "Жетісу" от 24 апреля 2012 года N 47), в решение Алматинского областного маслихата от 1 июня 2012 года N 5-33 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 июня 2012 года за N 2094, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 14 июня 2012 года N 67 и "Жетісу" от 14 июня 2012 года N 67), в решение Алматинского областного маслихата от 23 августа 2012 года N 8-47 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 6 сентября 2012 года за N 2101, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 18 сентября 2012 года N 106-107 и "Жетісу" от 18 сентября 2012 года N 106-107), в решение Алматинского областного маслихата от 24 октября 2012 года N 9-54 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 2 ноября 2012 года за N 2159, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 24 ноября 2012 года N 133 и "Жетісу" от 24 ноября 2012 года N 133) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "216210203" саны "215161316" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері бойынша" "190239031" саны "189190144" санына ауыстырылсын;
"республикалық бюджеттен түсетін трансферттер - барлығы" "166612359" саны "165563462" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "33714470" саны "32780157" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"білім беруге" "6188482" саны "6153817" санына ауыстырылсын;
"денсаулық сақтауға" "8197319" саны "8508260" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмекке" "778730" саны "722844" санына ауыстырылсын;
"елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін" "148532" саны "144583" санына ауыстырылсын;
"ауыл шаруашылығын дамытуға бағытталған субсидиялар" "8362946" саны "7802214" санына ауыстырылсын;
"ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыру және жүргізуге" "452808" саны "450469" санына ауыстырылсын;
"көші-кон полициясының қосымша штат санын материалдық - техникалық жарақтандыру және ұстау, оралмандарды құжаттандыруға" "144172" саны "79399" санына ауыстырылсын;
"Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға" "1230747" саны "1212976" санына ауыстырылсын;
"аймақтық тұрақтандыру қорын қалыптастыруға" "1727597" саны "1222458" санына ауыстырылсын;
"дамытуға арналған нысаналы трансферттер" "29015102" саны "28900518" санына ауыстырылсын;
"білім беру объектілерін салуға" "4788788" саны "4585506" санына ауыстырылсын;
"денсаулық сақтау объектілерін сейсмикасын күшейтуге" "228132" саны "195410" санына ауыстырылсын;
"елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға" "2399543" саны "2383454" санына ауыстырылсын;
"коммуналдық шаруашылығын дамытуға" "2680282" саны "2817791" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "220401308" саны "219184977" санына ауыстырылсын.
5) "тапшылық" "-7251045" саны "-7083600" санына ауыстырылсын.
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "7251045" саны "7083600" санына ауыстырылсын.
5-тармақтағы:
"6574710" саны "6549276" санына ауыстырылсын;
"4987424" саны "4873442" санына ауыстырылсын;
"2875659" саны "2976157" санына ауыстырылсын;
"237626" саны "237452" санына ауыстырылсын;
"190890" саны "141170" санына ауыстырылсын;
"1103884" саны "1060163" санына ауыстырылсын;
"43826" саны "22961" санына ауыстырылсын;
"1652439" саны "1675834" санына ауыстырылсын.
6-тармақтағы:
"1200396" саны "1135805" санына ауыстырылсын;
"844134" саны "779543" санына ауыстырылсын.
7-тармақтағы:
"8197319" саны "8508260" санына ауыстырылсын;
"4870511" саны "4947990" санына ауыстырылсын;
"2724691" саны "2958844" санына ауыстырылсын;

1) "Доходы" цифры "216210203" заменить на цифры "215161316";
"поступлениям трансфертов" цифры "190239031" заменить на цифры "189190144";
"трансферты из республиканского бюджета-всего" цифры "166612359" заменить на цифры "165563462";
"целевые текущие трансферты" цифры "33714470" заменить на цифры "32780157", в том числе на:
"образование" цифры "6188482" заменить на цифры "6153817";
"здравоохранение" цифры "8197319" заменить на цифры "8508260";
"социальную помощь" цифры "778730" заменить на цифры "722844";
"реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" цифры "148532" заменить на цифры "144583";
"субсидии, направленные на развитие сельского хозяйства" цифры "8362946" заменить на цифры "7802214";
"организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных" цифры "452808" заменить на цифры "450469";
"содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов" цифры "144172" заменить на цифры "79399";
"реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020" цифры "1230747" заменить на цифры "1212976";
"формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров" цифры "1727597" заменить на цифры "1222458";
"целевые трансферты на развитие" цифры "29015102" заменить на цифры "28900518", в том числе на:
"строительство объектов образования" цифры "4788788" заменить на цифры "4585506";
"сейсмоусиление объектов здравоохранения" цифры "228132" заменить на цифры "195410";
"на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах" цифры "2399543" заменить на цифры "2383454";
"развитие коммунального хозяйства" цифры "2680282" заменить на цифры "2817791".
2) "затраты" цифры "220401308" заменить на цифры "219184977".
5) "дефицит" цифру "-7251045" заменить на цифру "-7083600".
6) "финансирование дефицита бюджета" цифру "7251045" заменить на цифру "7083600".
в пункте 5:
цифры "6574710" заменить на цифры "6549276";
цифры "4987424" заменить на цифры "4873442";
цифры "2875659" заменить на цифры "2976157";
цифры "237626" заменить на цифры "237452";
цифры "190890" заменить на цифры "141170";
цифры "1103884" заменить на цифры "1060163";
цифры "43826" заменить на цифры "22961";
цифры "1652439" заменить на цифры "1675834";
в пункте 6:
цифры "1200396" заменить на цифры "1135805";
цифры "844134" заменить на цифры "779543";
в пункте 7:
цифры "8197319" заменить на цифры "8508260";
цифры "4870511" заменить на цифры "4947990";
цифры "2724691" заменить на цифры "2958844";

"599636" саны "598945" санына ауыстырылсын.
10-тармақтағы:
"644118" саны "614622" санына ауыстырылсын;
"35187" саны "5691" санына ауыстырылсын.
11-тармақтағы:
"582440" саны "559794" санына ауыстырылсын;
"105891" саны "96852" санына ауыстырылсын;
"9737" саны "8237" санына ауыстырылсын;
"118936" саны "106829" санына ауыстырылсын.
12-тармақтағы:
"9007" саны "7200" санына ауыстырылсын.
12-1 тармақтағы:
"1230747" саны "1212976" санына ауыстырылсын.
13-тармақтағы:
"8362946" саны "7802214" санына ауыстырылсын;
"1288578" саны "847356" санына ауыстырылсын;
"тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға – 119510 мың теңге" деген сөздер алып тасталсын.
16-тармақтағы:
"148532" саны "144583" санына ауыстырылсын.
18-1 тармақтағы:
"452808" саны "450469" санына ауыстырылсын.
20-тармақтағы:
"10255033" саны "10066490" санына ауыстырылсын.
21-тармақтағы:
"8404844" саны "8397022" санына ауыстырылсын;
"3185181" саны "3189124" санына ауыстырылсын.
22-тармақтағы:
"7841684" саны "7821029" санына ауыстырылсын.
23-тармақтағы:
"4670618" саны "4765598" санына ауыстырылсын.
24-тармақтағы:
"564664" саны "558257" санына ауыстырылсын.
26-тармақтағы:
"370034" саны "369689" санына ауыстырылсын.
29-тармақтағы:
"296529" саны "284782" санына ауыстырылсын.
33-тармақтағы:
"282009" саны "327009" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 7-1 қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 8-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 9-қосымшасы осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 12-қосымшасы осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 13-қосымшасы осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11. Көрсетілген шешімнің 14-қосымшасы осы шешімнің 10-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Көрсетілген шешімнің 15-қосымшасы осы шешімнің 11-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
13. Көрсетілген шешімнің 16-қосымшасы осы шешімнің 12-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

цифры "599636" заменить на цифры "598945";
в пункте 10:
цифры "644118" заменить на цифры "614622";
цифры "35187" заменить на цифры "5691";
в пункте 11:
цифры "582440" заменить на цифры "559794";
цифры "105891" заменить на цифры "96852";
цифры "9737" заменить на цифры "8237";
цифры "118936" заменить на цифры "106829";
в пункте 12:
цифры "9007" заменить на цифры "7200";
в пункте 12-1:
цифры "1230747" заменить на цифры "1212976";
в пункте 13:
цифры "8362946" заменить на цифры "7802214";
цифры "1288578" заменить на цифры "847356";
слова "субсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства – 119510 тысяч тенге" исключить;
в пункте 16:
цифры "148532" заменить на цифры "144583";
в пункте 18-1:
цифры "452808" заменить на цифры "450469";
в пункте 20:
цифру "10255033" заменить на цифру "10066490";
в пункте 21:
цифру "8404844" заменить на цифру "8397022";
цифру "3185181" заменить на цифру "3189124";
в пункте 22:
цифру "7841684" заменить на цифру "7821029";
в пункте 23:
цифру "4670618" заменить на цифру "4765598";
в пункте 24:
цифру "564664" заменить на цифру "558257";
в пункте 26:
цифру "370034" заменить на цифру "369689";
в пункте 29:
цифру "296529" заменить на цифру "284782";
в пункте 33:
цифру "282009" заменить на цифру "327009".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 7-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
11. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему решению.
13. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.

14. Көрсетілген шешімнің 17-қосымшасы осы шешімнің 13-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
15. Көрсетілген шешімнің 19-қосымшасы осы шешімнің 14-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
16. Көрсетілген шешімнің 21-2 қосымшасы осы шешімнің 15-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
17. Көрсетілген шешімнің 22-қосымшасы осы шешімнің 16-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
18. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, қаржы және тарифтік саясат жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
19. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Е. Қошанбеков
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    Е. Келімсейіт
КЕЛІСІЛГЕН:
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
28 қараша 2012 жыл
Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 28 қарашадағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2012-2014 жылдарға
арналған облыстық бюджеті туралы"
N 53-296 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 11-68 шешіміне
1-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы "7" желтоқсандағы
"Алматы облысының 2012-2014
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы"
N 53-296 шешіміне
1-қосымша
Алматы облысының 2012 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы
мың
теңге
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

14. Приложение 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 13 к настоящему решению.
15. Приложение 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 14 к настоящему решению.
16. Приложение 21-2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 15 к настоящему решению.
17. Приложение 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 16 к настоящему решению.
18. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, финансов и тарифной политики".
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
сессии областного маслихата                Е. Кошанбеков
Секретарь областного
маслихата                                  Е. Келемсейт
СОГЛАСОВАНО:
Начальник областного
управления экономики и
бюджетного планирования                    Сатыбалдина Нафиса Тулековна
28 ноября 2012 года
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 28 ноября 2012 года
N 11-68 "О внесении изменений
в решение маслихата Алматинской
области от 7 декабря 2011 года
N 53-296  "Об областном бюджете
Алматинской области на
2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 7 декабря 2011 года
N 53-296 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2012-2014 годы
Областной бюджет Алматинской области на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы