2011 жылғы 21 желтоқсанындағы "Талдықорған қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 320 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 20 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талдықорған қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 22 ақпанда N 2-1-154 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы № 131 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 05.06.2013 № 131 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 44-бабының 7-тармағына, 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 320 шешіміне (2011 жылғы 28 желтоқсанында Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-153 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 2 "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "11076795" саны "12408682" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "9893214" саны "11225101" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "11690795" саны "12851751" санына ауыстырылсын.
4) "қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" "0" саны "82063" санына ауыстырылсын.
5) "бюджеттің тапшылығы (профициті)" "-1025948" саны "-937080" санына ауыстырылсын.
6) "бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)" "1025948" саны "937080" санына ауыстырылсын.
7) "қарыздар түсімі" "1026508" саны "1016747" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихат аппаратының жетекшісі Қауысбеков Владимир Оңалбайұлына жүктелсін.
6. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
4 сессияның төрағасы,
қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Бопазов
КЕЛІСІЛДІ:
Қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Мәженов Қайрат Рысханұлы
17 ақпан 2012 жыл
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 17 ақпандағы
"2011 жылғы 21 желтоқсандағы
"Талдықорған қаласының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті туралы"
N 320 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 20 шешіміне
1-қосымша
Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы
21 желтоқсандағы "Талдықорған
қаласының 2012-2014 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 320 шешіміне
1-қосымша
Талдықорған қаласының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
2012 жыл
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года N 320 "О бюджете города Талдыкорган на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 17 февраля 2012 года N 20. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 22 февраля 2012 года N 2-1-154. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 05 июня 2013 года № 131
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 05.06.2013 № 131.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 7 статьи 44, пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 21 декабря 2011 года "О бюджете города Талдыкорган на 2012-2014 годы" № 320 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном регистрационном Реестре нормативных правовых актов 28 декабря 2011 года за N 2-1-153, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 13 января 2012 года N 2) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "11076795" заменить на цифру "12408682", в том числе:
"поступлениям трансфертов" цифру "9893214" заменить на цифру "11225101".
2)"затраты" цифру "11690795" заменить на цифру "12851751".
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить на цифру "82063".
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-1025948" заменить на цифру "-937080".
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "1025948" заменить на цифру "937080".
7) "поступление займов" цифру "1026508" заменить на цифру "1016747".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата маслихата Кауысбекова Владимира Оналбаевича.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной 4 сессии,
секретарь городского
маслихата                                  М. Бопазов
СОГЛАСОВАНО:
Начальника городского отдела
экономики и бюджетного
планирования                               Маженов Кайрат Рысханович
20 февраля 2012 года
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О внесении изменений в решение
от 21.12.2011 года N 320 "О бюджете
города Талдыкорган на 2012-2014 годы"
от 17 февраля 2012 года N 20
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О бюджете города Талдыкорган на
2012-2014 годы" от 21 декабря
2011 года N 320
Бюджет города Талдыкорган на 2012 год
Категория
2012
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы