Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 28 наурыздағы N 7-274 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Талдықорған қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 12 сәуірде N 2-1-160 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 13 маусымдағы N 19-567 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2012.06.13 N 19-567 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына, 7-бабының 5-4) тармақшасына18-1 бабына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Талдықорған қаласының жұмыспен қамту орталығы" (Құсайынов Жамалдин Зікірияұлы) және "Талдықорған қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"(Мұхаметжан Шайзада Базарбайұлы) мемлекеттік мекемелері халықтың нысаналы топтары қатарындағы азаматтарды ұйымдастырылған әлеуметтік жұмыс орындарына орналасу үшін жұмыс берушілерге жіберсін және жұмыс берушілермен әлеуметтік жұмыс орнын құру туралы шарттар жасалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғалиасқар Төлендіұлы Сарыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Е. Алпысов
КЕЛІСІЛДІ:
"Талдықорған қаласының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бөлім бастығы                  Шайзада Базарбайұлы Мұхаметжан
28 наурыз 2012 жыл
"Талдықорған қаласының
жұмыспен қамту орталығы"
мемлекеттік мекемесінің
директоры                                  Жамалдин Зікірияұлы Құсайынов
28 наурыз 2012 жыл
Талдықорған қаласы
әкімдігінің 2012 жылдың
28 наурыздағы N 8-274
"Әлеуметтік жұмыс
орындарын ұйымдастыру
туралы" қаулысына
қосымша
2012 жылға өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес
әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің
тізбесі
Рет
саны
Жұмыс
берушілер-
дің
тізбелері
Кәсіптер
(лауазым
дар)
Ұйымдасты-
рылатын
әлеуметтік
жұмыс
орындарының
саны
Айлық
жалақы
мөлшері
(теңге)
Жұмыстың
ай
бойынша
ұзақтығы
Мемлекеттік
бюджет
қаражатына
өтелетін
айлық
жалақының
мөлшері
1.
"Акашева"
жеке
кәсіпкер
Жүргізуші
1
52000
теңге
бір
адамға
есепте-
лінген
9
6 ай
-26000
теңге бір
адамға
есептелін
ген
3 ай –
15600
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
Әлеумет
қызмет
көрсету
2
52000
теңге
бір
адамға
есепте-
лінген
9
Есепші
1
52000
теңге
бір
адамға
есепте-
лінген
8
6 ай–
26000
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
2 ай–
15600
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
2.
"Барс"
жауапкер-
шілігі
шектеулі
серіктес-
тік
Инструктор
мастері
1
30000
теңге
бір
адамға
есептелін-
ген
8
6 ай–
15000
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
2 ай–
9000 теңге
бір адамға
есепте-
лінген
Бағдар-
ламашы
1
30000
теңге
бір
адамға
есепте-
лінген
9
6 ай–
15000
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
3 ай–
9000 теңге
бір адамға
есепте-
лінген
Іс
жүргізуші
1
30000
теңге
бір
адамға
есепте-
лінген
9
6 ай–
15000
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
3 ай–
9000 теңге
бір адамға
есепте-
лінген
3
"Бриз-
элит"
жауапкер-
шілігі
шектеулі
серіктес-
тік
Кинолог
2
52000
теңге
бір
адамға
есепте-
лінген
8
6 ай–
26000
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
2 ай–
15600
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
4
"Бета АС"
жауапкер-
шілігі
шектеулі
серіктес-
тік
Кеңсе
менеджері
1
34000
теңге
бір
адамға
есепте-
лінген
8
6 ай–
17000
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
2 ай–
10200
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
Жылжымай-
тын мүлік
бойынша
менеджер
2
34000
теңге
бір
адамға
есепте-
лінген
Есепші
1
34000
теңге
бір
адамға
есепте-
лінген
9
6 ай–
17000
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
3 ай–
10200
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
5
"Ербол"
жауапкер-
шілігі
шекеулі
серіктес-
тік
Менеджер
1
30000
теңге
бір
адамға
есепте-
лінген
9
6 ай–
15000
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
3 ай–
9000 теңге
бір адамға
есепте-
лінген
6
"Карменов"
жеке
кәсіпкер
Дизайнер
1
52000
теңге
бір
адамға
есепте-
лінген
8
6 ай–
26000
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
2 ай–
15600
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
Жарнама
маманы
1
52000
теңге
бір
адамға
есепте-
лінген
8
Жарнама
маманы
1
52000
теңге
бір
адамға
есепте-
лінген
9
6 ай–
26000
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
3 ай–
15600
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
7
"Казторг
техника"
жауапкер-
шілігі
шектеулі
серіктес-
тік
Дизайнер
1
30000
теңге
бір
адамға
есепте-
лінген
9
6 ай–
15000
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
3 ай– 9000
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
8
"Қазақ
соқырлар
қоғамы
"Жетісулық
қоғамдық
бірлес-
тігінің
оқу-
өндірістік
кәсіпорны"
жауапкер-
шілігі
шектеулі
серіктес-
тік
Жихаз
жасаушы
1
30000
теңге
бір
адамға
есепте-
лінген
8
6 ай–
15000
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
2 ай– 9000
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
9
"Майка
Инвест"
жауапкер-
шілігі
шектеулі
серіктес-
тік
Есепші
1
52000
теңге
бір
адамға
есепте-
лінген
8
6 ай–
26000
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
2 ай–
15600
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
10
"Мирас"
Машиналық
завод
жауапкер-
шілігі
шектеулі
серіктес-
тік
Инженер-
дәнекер-
леуші
1
50000
теңге
бір
адамға
есепте-
лінген
9
6 ай–
25000
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
3 ай–
15000
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
Темір
жонушы
1
50000
теңге
бір
адамға
есепте-
лінген
9
6 ай–
25000
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
3 ай–
15000
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
Конструк-
тор
1
52000
теңге
бір
адамға
есепте-
лінген
9
6 ай–
26000
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
3 ай–
15600
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
Хатшы-
референт
1

Об организации социальных рабочих мест
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 28 марта 2012 года N 7-274. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 12 апреля 2012 года N 2-1-160. Утратило силу - Постановлением акимата города Талдыкорган от 13 июня 2012 года N 19-567
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Талдыкорган от 13.06.2012 N 19-567
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 5-4) статьи 7статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан" от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень работодателей на 2012 год, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы социальные рабочие места.
2. Государственным учреждениям "Центр занятости города Талдыкорган" (Кусаинов Жамалдин Зикриевич) и "Отдел занятости и социальных программ города Талдыкорган" (Мухаметжан Шайзада Базарбаевич) направить граждан из целевых групп населения для трудоустройства на организованные социальные рабочие места к работодателям и заключить с работодателями договоры о создании социальных рабочих мест.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарыбаева Галиаскара Толендиевича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Е. Алпысов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ
города Талдыкорган"                        Мухаметжан Шайзада Базарбаевич
28 марта 2012 года
Директор государственного
учреждения "Центр занятости
города Талдыкорган"                        Кусаинов Жамалдин Зикриевич
28 марта 2012 года
Приложение
к постановлению акимата
города N 8-274 от
28 марта 2012 года
"Об организации социальных
рабочих мест"
Перечень работодателей на 2012 год, где в соответствии с
потребностью регионального рынка труда будут организованы
социальные рабочие места
N
п.п.
Наименование
работодателей
Профессия
(должность)
Количес-
тво
органи-
зуемых
социаль-
ных
рабочих
мест
Размер
месячной
заработ-
ной
платы
(тенге)
Продолжи-
тельность
работы в
месяцах
Размер
месячной
заработной
платы,
который
будет
компенси-
рован из
средств
государс-
твенного
бюджета
1
Индивидуаль-
ный
предпринима-
тель
"Акашева"
Водитель
1
52000
тенге
расчитано
на
одного
человека
9
6 месяцев
-26000
тенге
расчитано
на одного
человека
3 месяцев
– 15600
тенге
расчитано
на одного
человека
Сфера
обслужива-
ния
2
52000
тенге
расчитано
на одного
человека
9
Бухгалтер
1
52000
тенге
расчитано
на одного
человека
8
6 месяцев
– 26000
тенге
расчитано
на одного
человека
2 месяцев
– 15600
тенге
расчитано
на одного
человека
2
Товарищество
ограниченной
ответствен-
ности Барс"
Мастер
инструктор
1
30000
тенге
расчитано
на одного
человека
8
6 месяцев
– 15000
тенге
расчитано
на одного
человека
2 месяцев
– 9000
тенге
расчитано
на одного
человека
Програм-
мист
1
30000
тенге
расчитано
на одного
человека
9
6 месяцев
– 15000
тенге
расчитано
на одного
человека
3 месяцев
– 9000
тенге
расчитано
на одного
человека
Делопроиз-
водитель
1
30000
тенге
расчитано
на одного
человека
9
6 месяцев
– 15000
теңге бір
адамға
есепте-
лінген
3 месяцев
– 9000
тенге
расчитано
на одного
человека
3.
Товарищество
ограниченной
ответствен-
ности
"Бриз-элит"
Кинолог
2
52000
тенге
расчитано
на одного
человека
8
6 месяцев
– 26000
тенге
расчитано
на одного
человека
2 месяцев
– 15600
тенге
расчитано
на одного
человека
4
Товарищество
ограниченной
ответствен-
ности "Бета
АС"
Офис
менеджер
1
34000
тенге
расчитано
на одного
человека
8
6 месяцев
– 17000
тенге
расчитано
на одного
человека
2 месяцев
– 10200
тенге
расчитано
на одного
человека
Специалист
по
недвижи-
мости
2
34000
тенге
расчитано
на одного
человека
8
Бухгалтер
1
34000
тенге
расчитано
на одного
человека
9
6 месяцев
– 17000
тенге
расчитано
на одного
человека
3 месяцев
– 10200
тенге
расчитано
на одного
человека
5
Товарищество
ограниченной
ответствен-
ности Ербол"
Менеджер
1
30000
тенге
расчитано
на одного
человека
9
6 месяцев
– 15000
тенге
расчитано
на одного
человека
3 месяцев
– 9000
тенге
расчитано
на одного
человека
6
Индивидуаль-
ный
предпринима-
тель
"Карменов"
Дизайнер
1
52000
тенге
расчитано
на одного
человека
8
6 месяцев
– 26000
тенге
расчитано
на одного человека
2 месяцев
– 15600
тенге
расчитано
на одного
человека
Мастер
реклам-
ного дела
1
52000
тенге
расчитано
на одного
человека
8
Мастер
реклам-
ного дела
1
52000
тенге
расчитано
на одного
человека
9
6 месяцев
– 26000
тенге
расчитано
на одного
человека
3 месяцев
– 15600
тенге
расчитано
на одного
человека
7
Товарищество
ограниченной
ответствен-
ности
"Казторг-
техника"
Дизайнер
1
30000
тенге
расчитано
на одного
человека
9
6 месяцев
– 15000
тенге
расчитано
на одного
человека
3 месяцев
– 9000
тенге
расчитано
на одного
человека
8
Товарищество
ограниченной
ответствен-
ности
"Жетысуское
учебно-
производст-
венное
предприятие
обществен-
ного
объединения
"Казахское
общество
слепых""
Мебельщик
1
30000
тенге
расчитано
на одного
человека
8
6 месяцев
– 15000
тенге
расчитано
на одного
человека
2 месяцев
– 9000
тенге
расчитано
на одного
человека
9
Товарищество
ограниченной
ответствен-
ности
"Майка
Инвест"
Бухгалтер
1
52000
тенге
расчитано
на одного
человека
8
6 месяцев
– 26000
тенге
расчитано
на одного
человека
2 месяцев
– 15600
тенге
расчитано
на одного
человека
10
Товарищество
ограниченной
ответствен-
ности
"Машинный
завод
"Мирас""
Инженер-
сварщик
1
50000
тенге
расчитано
на одного
человека
9
6 месяцев
– 25000
тенге
расчитано
на одного
человека
3 месяцев
– 15000
тенге
расчитано
на одного
человека
Токарь
1
50000
тенге
расчитано
на одного
человека
9
6 месяцев
– 25000
тенге
расчитано
на одного
человека
3 месяцев
– 15000
тенге
расчитано
на одного
человека
Конструк-
тор
1
52000
тенге
расчитано
на одного
человека
9
6 месяцев
– 26000
тенге
расчитано
на одного
человека
3 месяцев
– 15600
тенге
расчитано
на одного
человека
Секретарь-
референт
1