2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 320 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 06 қыркүйектегі N 72 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 19 қыркүйекте N 2118 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы № 131 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 05.06.2013 № 131 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабының 34-тармақтарына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 320 шешіміне (2011 жылғы 28 желтоқсанында Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-153 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 2 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 320 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 20 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпанында Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-154 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 8 наурыздағы N 10 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі "2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 320 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 38 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірде Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-161 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 27 сәуірдегі N 17 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 маусымдағы "2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 320 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 50 шешіміне (2012 жылғы 20 маусымда Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-166 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 29 маусымдағы N 26 "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года N 320 "О бюджете города Талдыкорган на 2012-2014 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 06 сентября 2012 года N 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 сентября 2012 года N 2118. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 05 июня 2013 года № 131
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 05.06.2013 № 131.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пунктами 34 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 21 декабря 2011 года N 320 "О бюджете города Талдыкорган на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2011 года за N 2-1-153, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 13 января 2012 года N 2), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 17 февраля 2012 года N 20 "О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года N 320 "О бюджете города Талдыкорган на 2012-2014 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-1-154, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 8 марта 2012 года N 10), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 10 апреля 2012 года N 38 "О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года N 320 "О бюджете города Талдыкорган на 2012-2014 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-1-161, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 27 апреля 2012 года N 17), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 13 июня 2012 года N 50 "О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года N 320 "О бюджете города Талдыкорган на 2012-2014 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июня 2012 года за N 2-1-166, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 29 июня 2012 года N 26) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1)"Кірістер" "14914597" саны "15572928" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "13715716" саны "14374047" санына ауыстырылсын.
2)"шығындар" "15311306" саны "15986137" санына ауыстырылсын.
4)"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" "82063" саны "78563" санына ауыстырылсын.
5)"бюджеттің тапшылығы (профициті)" "-885866" саны "-898866" санына ауыстырылсын.
6)"бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)" "885866" саны "898866" санына ауыстырылсын.
7)"қарыздар түсімі" "1011136" саны "1024136" санына ауыстырылсын.
3-тармақта:
"11064" саны "8514" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
7. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 11 сессияның
төрағасы                                   Р. Валишанов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Бопазов
КЕЛІСІЛДІ:
Қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Мәженов Қайрат Рысханұлы
06 қыркүйек 2012 жыл
Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы
06 қыркүйектегі "2011 жылғы
21 желтоқсандағы "Талдықорған
қаласының 2012-2014 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 320 шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 72 шешіміне
1-қосымша
Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы
21 желтоқсандағы "Талдықорған
қаласының 2012-2014 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 320 шешіміне
1-қосымша
Талдықорған қаласының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
2012 жыл
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

1) "Доходы" цифру "14914597" заменить на цифру "15572928", в том числе:
"поступлениям трансфертов" цифру "13715716" заменить на цифру "14374047".
2) "затраты" цифру "15311306" заменить на цифру "15986137".
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "82063" заменить на цифру "78563".
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-885866" заменить на цифру "-898866".
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "885866" заменить на цифру "898866".
7) "поступление займов" цифру "1011136" заменить на цифру "1024136".
В пункте 3:
цифру "11064" заменить на цифру "8514".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
7.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной 11 сессии                     Р. Валишанов
Секретарь городского
маслихата                                  М. Бопазов
СОГЛАСОВАНО:
Начальника городского
отдела экономики и
бюджетного планирования                    Маженов Кайрат Рысханович
06 сентября 2012 года
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О внесении изменений в решение
от 21 декабря 2011 года N 320
"О бюджете города Талдыкорган
на 2012-2014 годы"от 06 сентября
2012 года N 72
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О бюджете города Талдыкорган на
2012-2014 годы" от 21 декабря
2011 года N 320
Бюджет города Талдыкорган на 2012 год
Категория
2012
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы