Талдықорған қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау бірыңғай тарифін белгілеу туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 17 қыркүйектегі N 27-933 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 20 қыркүйекте N 2126 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 26 маусымдағы N 12-640 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 26.06.2013 N 12-640 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабы 2-тармағына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифі барлық маршруттар үшін 50 (елу) теңге көлемінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Талғат Қанатұлы Қайнарбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Е. Алпысов
КЕЛІСІЛДІ:
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы                       Марат Дарибекұлы Бопазов
17 қыркүйек 2012 жыл

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Талдыкорган
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 17 сентября 2012 года N 27-933. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 сентября 2012 года N 2126. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 26 июня 2013 года N 12-640
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 26.06.2013 N 12-640.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении для всех маршрутов в размере 50 (пятьдесят) тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кайнарбекова Талгата Канатовича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Е. Алпысов
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата                       Бопазов Марат Дарибекович
17 сентября 2012 года