Қапшағай қалалық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсанындағы "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" N 307-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 08 маусымдағы N 4-33 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 20 маусымда N 2-2-138 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" N 307-63 шешіміне (2011 жылғы 27 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2-2-130 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 02 қаңтардағы N 01-02 (175), 10 қаңтардағы N 03-04 (176), 20 қаңтардағы N 05-06 (177) "Нұрлы өлке" газетінде жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" N 307-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-8 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2-2-133 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 1 наурыздағы N 12 (181), 8 наурыздағы N 13 (182), 15 наурыздағы N 14 (183), 26 наурыздағы N 15-16 (184-185) "Нұрлы өлке" газетінде жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Қапшағай қалалық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" N 307-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 3-22 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2-2-136 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 24 сәуірдегі N 18 (187), 2 мамырдағы N 19 (188), 10 мамырдағы N 20 (189) "Нұрлы өлке" газетінде жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "7280584" саны "7348390" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "154000" саны "194000" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "6181257" саны "6209063" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1276543" саны "1307964" санына;

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 23 декабря 2011 года N 307-63 "О городском бюджете города Капшагай на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Капшагай Алматинской области от 08 июня 2012 года N 4-33. Зарегистрировано Управлением юстиции города Капшагай Департамента юстиции Алматинской области 20 июня 2012 года N 2-2-138
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата от 23 декабря 2011 года N 307-63 "О городском бюджете города Капшагай на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года за N 2-2-130, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 02 января 2012 года N 01-02 (175), от 10 января 2012 года N 03-04 (176), от 20 января 2012 года N 05-06 (177), в решение Капшагайского городского маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-8 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2011 года N 307-63 "О городском бюджете города Капшагай на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-2-133, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 1 марта 2012 года N 12 (181), от 8 марта 2012 года N 13 (182), от 15 марта 2012 года N 14 (183), от 26 марта 2012 года N 15-16 (184-185), в решение Капшагайского городского маслихата от 13 апреля 2012 года N 3-22 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 23 декабря 2011 года N 307-63 "О городском бюджете города Капшагай на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-2-136, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 24 апреля 2012 года N 18 (187), от 2 мая 2012 года N 19 (188), от 10 мая 2012 года N 20 (189) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифру "7280584" заменить на цифру "7348390", в том числе:
"поступлениям от продажи основного капитала" цифру "154000" заменить на цифру "194000";
"поступлениям трансфертов" цифру "6181257" заменить на цифру "6209063",
в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1276543" заменить на цифру "1307964";

"нысаналы даму трансферттері" "3382249" саны "3378634" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "7394981" саны "7439687" санына ауыстырылсын;
4) "қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" "0" саны "23100" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.
6. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының
төрағасы, қалалық
мәслихаттың хатшысы                        Қ. Ахметтаев
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қапшағай қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Айгүл Төлекқызы Сатыбалдиева
08 маусым 2012 жыл
"Қапшағай қаласының 2012-2014
жылдарға арналған қалалық
бюджеті туралы" Қапшағай
қалалық мәслихатының 2011 жылғы
23 желтоқсандағы N 306-73 шешіміне
1-қосымша
Қапшағай қалалық мәслихатының
2011 жылғы 23 желтоқсандағы
"Қапшағай қаласының 2012-2014
жылдарға арналған қалалық
бюджеті туралы" N 307-63
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы қалалық мәслихаттың
08 маусымдағы N 4-33 шешіміне
1-қосымша
Қапшағай қаласының 2012 жылға арналған қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А Т А У Ы
I. Кірістер

"целевые трансферты на развитие" цифру "3382249" заменить на цифру "3378634".
2) "затраты" цифру "7394981" заменить на цифру "7439687".
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить на цифру "23100".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на "Постоянную комиссию по социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства" городского маслихата.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии городского
маслихата, секретарь
городского маслихата                       К. Ахметтаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
города Капшагай"                           Сатыбалдиева Айгул Толековна
08 июня 2012 года
Приложение 1
к решению Капшагайского
городского маслихата от 23 декабря
2011 года N 307-63 "О городском
бюджете города Капшагай на
2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению городского маслихата от
08 июня 2012 года N 4-33
"О внесении изменений в решение
Капшагайского городского маслихата
от 23 декабря 2011 года N 307-63
"О городском бюджете города Капшагай
на 2012-2014 годы"
Городской бюджет города Капшагай на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы