Қапшағай қалалық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" N 307-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 05 желтоқсандағы N 9-48 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылдың 11 желтоқсанда N 2229 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" N 307-63 шешіміне (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2-2-130 нөмірімен енгізілген, "Нұрлы өлке" газетінің 2012 жылғы 02 қаңтардағы 01-02 (175), 10 қаңтардағы 03-04 (176), 20 қаңтардағы 05-06 (177) нөмірлерінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 17 ақпандағы N 2-8 "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 307-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 22 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2-2-133 нөмірімен енгізілген, "Нұрлы өлке" газетінің 2012 жылғы 1 наурыздағы 12 (181), 8 наурыздағы 13 (182), 15 наурыздағы 14 (183), 26 наурыздағы 15-16 (184-185) нөмірлерінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 3-22 "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 307-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2-2-136 нөмірімен енгізілген, "Нұрлы өлке" газетінің 2012 жылғы 24 сәуірдегі 18 (187), 2 мамырдағы 19 (188), 10 мамырдағы 20 (189) нөмірлерінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 8 маусымдағы N 4-33 "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 307-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2-2-138 нөмірімен енгізілген, "Қапшағай" газетінің 2012 жылғы 28 маусымдағы 24, 2012 жылғы 19 шілдедегі 27 нөмірлерінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 6 қыркүйектегі N 6-39 "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 307-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 қыркүйекте нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2111 нөмірмен енгізілген, "Қапшағай" газетінің 2012 жылғы 27 қыркүйектегі 1 нөмірінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 05 қарашадағы N 8-47 "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 307-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (2012 жылғы 13 қарашада нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2169 нөмірімен енгізілген, "Қапшағай" газетінің 2012 жылғы 16 қарашадағы 8 нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата N 307-63 от 23 декабря 2011 года "О городском бюджете города Капшагай на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Капшагай Алматинской области от 05 декабря 2012 года N 9-48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2012 года N 2229
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2011 года "О городском бюджете города Капшагай на 2012-2014 годы" N 307-63 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года N 2-2-130, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" N 01-02 (175) от 02 января 2012 года, N 03-04 (176) от 10 января 2012 года, N 05-06 (177) от 20 января 2012 года), решение городского маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-8 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2011 года N 307-63 "О городском бюджете города Капшагай на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года N 2-2-133, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" N 12 (181) от 1 марта 2012 года, N 13 (182) от 8 марта 2012 года, N 14 (183) от 15 марта 2012 года), N 15-16 (184-185) от 26 марта 2012 года), решение городского маслихата от 13 апреля 2012 года N 3-22 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2011 года N 307-63 "О городском бюджете города Капшагай на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года N 2-2-136, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" N 18 (187) от 24 апреля 2012 года, N 19 (188) от 2 мая 2012 года, N 20 (189) от 10 мая 2012 года), решение городского маслихата от 8 июня 2012 года N 4-33 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2011 года N 307-63 "О городском бюджете города Капшагай на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 20 июня 2012 года N 2-2-138, опубликовано в газете "Капшагай" от 28 июня 2012 года N 24, от 19 июля 2012 года N 27), решение городского маслихата от 6 сентября 2012 года N 6-39 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2011 года N 307-63 "О городском бюджете города Капшагай на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 19 сентября 2012 года N 2111, опубликовано в газете "Капшагай" от 27 сентября 2012 года N 1), решение городского маслихата от 05 ноября 2012 года N 8-47 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2011 года N 307-63 "О городском бюджете города Капшагай на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 13 ноября 2012 года N 2169, опубликовано в газете "Капшагай" от 16 ноября 2012 года N 8) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "кірістер" "7531144" саны "7660326" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "6391817" саны "6520999" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1375974" саны "1357473" санына;
"нысаналы даму трансферттері" "3493378" саны "3641061" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "7575441" саны "7704623" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының
төрағасы, қалалық
мәслихаттың хатшысы                        Қ. Ахметтаев
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қапшағай қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Сатыбалдиева Айгүл Төлекқызы
05 желтоқсан 2012 жыл
Қапшағай қалалық мәслихатының
2011 жылғы 23 желтоқсандағы
"Қапшағай қаласының 2012-2014
жылдарға арналған қалалық
бюджеті туралы" N 307-63 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы қалалық
мәслихаттың 05 желтоқсандағы
2012 жылғы N 9-48 шешіміне
1-қосымша
Қапшағай қалалық мәслихатының
2011 жылғы 23 желтоқсандағы

1) "доходы" цифру "7531144" заменить на цифру "7660326", в том числе:
"поступлениям трансфертов" цифру "6391817" заменить на цифру "6520999", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1375974" заменить на цифру "1357473";
"целевые трансферты на развитие" цифру "3493378" заменить на цифру "3641061".
2) "затраты" цифру "7575441" заменить на цифру "7704623".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
городского маслихата,
секретарь городского маслихата             К. Ахметтаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
города Капшагай"                           Сатыбалдиева Айгуль Толековна
05 декабря 2012 года
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 5 декабря 2012 года N 9-48
"О внесении изменений в решение
Капшагайского городского маслихата
"О городском бюджете города
Капшагай на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению Капшагайского городского
маслихата от 23 декабря 2011 года
N 307-63 "О городском бюджете города