Қапшағай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы N 11-51 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 28 желтоқсанда N 2265 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 43-183 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 29.12.2014 № 43-183 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5812318 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 941904 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16186 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 154000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4700228 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер – 1927148 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері – 1628445 мың теңге;
субвенция – 1144635 мың теңге;
2) шығындар – 6214249 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14409 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15218 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 809 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 18288 мың теңге;
оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 18288 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -434628 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 434628 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 278077 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 59686 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 216237 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 06.03.2013 N 14-73; 03.06.2013 N 17-88; 04.07.2013 N 19-90; 19.08.2013 N 22-96; 08.11.2013 N 24-107; 05.12.2013 N 25-111 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 5346 мың теңге сомада бекітілсін.
3. 2013 жылға арналған қалалық бюджеттің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізімі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О бюджете города Капчагай на 2013-2015 годы
Решение маслихата города Капчагай Алматинской области от 22 декабря 2012 года N 11-51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2012 года N 2265. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 29 декабря 2014 года № 43-183
Сноска. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 29.12.2014 № 43-183.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2013-2015 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5812318 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 941904 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16186 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 154000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4700228 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты - 1927148 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие - 1628445 тысяч тенге;
субвенции - 1144635 тысяч тенге;
2) затраты – 6214249 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14409 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15218 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 809 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18288 тысяч тенге:
в том числе: приобретение финансовых активов – 18288 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -434628 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 434628 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 278077 тысяч тенге;
погашение займов – 59686 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 216237 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Капшагай Алматинской области от 06.03.2013 N 14-73; 03.06.2013 N 17-88; 04.07.2013 N 19-90; 19.08.2013 N 22-96; 08.11.2013 N 24-107; 05.12.2013 N 25-111 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2013 год в сумме 5346 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2013 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства.

5. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы                Қ. Ахметтаев
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қапшағай қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Сатыбалдиева Айгүл Төлекқызы
22 желтоқсан 2012 жыл
"Қапшағай қаласының 2013-2015
жылдарға арналған бюджеті туралы"
Қапшағай қалалық мәслихатының
2012 жылғы 22 желтоқсандағы

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
городского маслихата,
секретарь городского маслихата             К. Ахметтаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
города Капшагай"                           Сатыбалдиева Айгуль Толековна
22 декабря 2012 года
Приложение 1
к решению Капшагайского городского
маслихата от 22 декабря 2012 года