Текелі қаласы бойыша әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы N 21 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Текелі қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 13 ақпанда N 2-3-105 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 29 маусымдағы N 188 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2012.06.29 N 188 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-4) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы № 836 Қаулысына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.  Әлеуметтік жұмыс орындарын нысаналы топтар үшін уақытша жұмыс орнын беру немесе құру арқылы ұйымдастырылсын.
2. Еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3.рОсы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қаласының әкімі                     Қ. Айтжанов
Текелі қаласы әкімдігінің
2012 жылғы "31" қаңтардағы
"Текелі каласы бойынша әлеуметтік
жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы"
№ 21 қаулысына қосымша
Еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес әлеуметтік жұмыс
орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі
Жұмыс берушілердің тізбелері
Кәсіптер (лауазымдар)
Ұйымда-
стырылатын
әлеу-
меттік
жұмыс
орында
рының
саны
Айлық жалақы мөлшері
(теңге)
Жұмыстың ай бойынша ұзақтығы
Мемлекеттік бюджет қаражатынан өтелетін айлық жалақының мөлшері
1
"Алтын Чажа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Жұмысшылар
5
25000 бір адамға есептелінген
4
17439 бір адамға есептелінген
2
"Контракт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Жұмысшылар
3
25000 бір адамға есептелінген
4
17439 бір адамға есептелінген
3
"Файзула Б" жеке кәсіпкер
Жұмысшылар
2
22000 бір адамға есептелінген
4
17439 бір адамға есептелінген
4
"Текели Кондитер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Жұмысшылар
1
44000 бір адамға есептелінген
6
22000 бір адамға есептелінген
44000 бір адамға есептелінген
3
13200 бір адамға есептелінген
5
"Ергожанов К.А." жеке кәсіпкер
Жұмысшылар
5
44000 бір адамға есептелінген
6
22000 бір адамға есептелінген
44000 бір адамға есептелінген
3
13200 бір адамға есептелінген
6
"Текелі кенді қайта өңдеу кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Көгалдандыру бойынша жұмысшылар
1
33000 бір адамға есептелінген
6
16500 бір адамға есептелінген
Жұмысшылар
1
33000 бір адамға есептелінген
6
16500 бір адамға есептелінген
33000 бір адамға есептелінген
3
9900 бір адамға есептелінген
7
"Фирма СМР" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Жұмысшылар
15
44000 бір адамға есептелінген
6
22000 бір адамға есептелінген
44000 бір адамға есептелінген
3
13200 бір адамға есептелінген
8
"Кусманов К.Ч." жеке кәсіпкер
Жұмысшылар
1
44000 бір адамға есептелінген
6
22000 бір адамға есептелінген
44000 бір адамға есептелінген
3
13200 бір адамға есептелінген
9
"Болашақ-БСЕ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Жұмысшылар
1
44000 бір адамға есептелінген
6
22000 бір адамға есептелінген
44000 бір адамға есептелінген
3
13200 бір адамға есептелінген

Об организации социальных рабочих мест по городу Текели
Постановление акимата города Текели Алматинской области от 31 января 2012 года N 21. Зарегистрировано Управлением юстиции города Текели Департамента юстиции Алматинской области 13 февраля 2012 года N 2-3-105. Утратило силу - Постановлением акимата города Текели Алматинской области от 29 июня 2012 года N 188
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Текели Алматинской области от 29.06.2012 N 188
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места путем предоставления или создания временных рабочих мест для целевых групп.
2. Утвердить перечень работодателей, где в соответствии с потребностью рынка труда будут организованы социальные рабочие места, согласно приложению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима города.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Текели                         К. Айтжанов
Приложение к постановлению
акимата города Текели
от "31" января 2012 года
№ 21 _"Об организации социальных
рабочих мест по городу Текели"
Перечень работодателей, где в соответствии с потребностью рынка
труда будут организованы социальные рабочие места
Наименование работодателя
Профессии (должность)
Количество
организуемых
социальных
рабочих
мест
Размер месячной заработной платы
(тенге)
Продолжи-
тельность
работы
в месяцах
Размер месячной заработной платы, который будет компенсирован из средств государственного бюджета
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алтын Чажа"
Разнорабочие
5
25000 расчитано на одного человека
4
17439 расчитано на одного человека
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Контракт"
Разнорабочие
3
25000 расчитано на одного человека
4
17439 расчитано на одного человека
3
Индивидуальный предприниматель "Файзула Б"
Разнорабочие
2
22000 расчитано на одного человека
4
17439 расчитано на одного человека
4
Товарищество с ограниченной ответственностью "Текели Кондитер"
Разнорабочие
1
44000 расчитано на одного человека
6
22000 расчитано на одного человека
44000 расчитано на одного человека
3
13200 расчитано на одного человека
5
Индивидуальный предприниматель "Ергожанов К.А."
Разнорабочие
5
44000 расчитано на одного человека
6
22000 расчитано на одного человека
44000 расчитано на одного человека
3
13200 расчитано на одного человека
6
Товарищество с ограниченной ответственностью "Текелийский горно-перерабатывающий комплекс"
Рабочий по озеленению
1
33000 расчитано на одного человека
6
16500 расчитано на одного человека
Подсобный рабочий
1
33000 расчитано на одного человека
6
16500 расчитано на одного человека
33000 расчитано на одного человека
3
9900 расчитано на одного человека
7
Товарищество с ограниченной ответственностью "Фирма СМР"
Разнорабочие
15
44000 расчитано на одного человека
6
22000 расчитано на одного человека
44000 расчитано на одного человека
3
13200 расчитано на одного человека
8
Индивидуальный предприниматель "Кусманова К.Ч"
Разнорабочие
1
44000 расчитано на одного человека
6
22000 расчитано на одного человека
44000 расчитано на одного человека
3
13200 расчитано на одного человека
9
Товарищество с ограниченной ответственностью "Болашак-БСЕ"
Разнорабочие
1
44000 расчитано на одного человека
6
22000 расчитано на одного человека
44000 расчитано на одного человека
3
13200 расчитано на одного человека