Текелі қаласы мен Рудничный кентінің жерлерiн аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекiту туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 5-32 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Текелі қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 16 мамырда N 2-3-113 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 36-231 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 19.12.2014 № 33-231 шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексiнiң 8-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған Текелі қаласы мен Рудничный кентінің жерлерiн аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) бекiтiлсiн.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау жер қатынастары саласындағы мәселелеріне жетекшілік ететін қала әкімінің орынбасарына және Текелі қалалық мәслихатының бюджет және экономика мәселесі бойынша тұрақты комиссиясының төрағасына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының
V шақырылымындағы кезекті
V сессиясының төрайымы                     Э. Иманбердиева
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласының жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                Болат Бүркітбайұлы Есболатов
13 сәуір 2012 жыл

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Текели и поселка Рудничный
Решение маслихата города Текели от 13 апреля 2012 года N 5-32. Зарегистрировано Управлением юстиции города Текели Департамента юстиции Алматинской области 16 мая 2012 года N 2-3-113. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 36-231
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 19.12.2014 № 36-231 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пункта 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпункта 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый проект (схему) зонирования земель города Текели и поселка Рудничный.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города, курирующего вопросы в области земельных отношений и на председателя постоянной комиссии Текелийского городского маслихата по бюджету и экономике.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
V сессии V созыва
Текелийского городского
маслихата                                  Э. Иманбердиева
Секретарь Текелийского
городского маслихата                       Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений города Текели"                   Есболатов Болат Буркитбаевич
13 апреля 2012 года
продолжение таблицы
продолжение таблицы