Текелі қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 12-77 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 28 желтоқсанда N 2262 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 26-168 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 10.02.2014 N 26-168 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылы мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2032225 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 113968 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 2312 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 13500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 1902445 мың теңге;
2) шығындар 2043182 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицитi) -25957 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану):
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 10957 мың теңге;
қарыздар түсiмi 15000 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 06.03.2013 N 13-85; 04.06.2013 N 15-102; 03.07.2013 N 17-111; 21.08.2013 N 21-128; 08.11.2013 N 22-133; 06.12.2013 N 24-146 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2013 жылға субвенция мөлшері жалпы 854912 мың теңге сомасында облыс бюджетінен белгіленсін.
3. 2013 жылға қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 2111 мың теңге сомасында бекітілсін.
4.аТекелі қаласының 2013 жылға арналған бюджетінің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5.аТекелі қаласының 2013 жылға арналған даму тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Осы шешімнің атқарылуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының бюджет және экономика мәселесі бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
7. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының
V шақырылымындағы кезекті
ХII сессиясының төрағасы                   К. Нестеров
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Мырзахметова Файзагүл Сванқызы
21 желтоқсан 2012 жыл
Текелі қалалық мәслихатының
"Текелі қаласының 2013-2015
жылдарға арналған бюджеті туралы"
2012 жылғы 21 желтоқсандағы

О бюджете города Текели на 2013-2015 годы
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 21 декабря 2012 года N 12-77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2012 года N 2262. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 10 февраля 2014 года № 26-168
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 10.02.2014 № 26-168.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Текели на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы всего 2032225 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 113968 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям 2312 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 13500 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов 1902445 тысячи тенге;
2) затраты всего 2043182 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета -25957 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета:
используемые остатки бюджетных средств 10957 тысяч тенге;
поступление займов 15000 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Текели Алматинской области от 06.03.2013 N 13-82; 04.06.2013  N 15-102; 03.07.2013 N 17-111; 21.08.2013 N 21-128; 08.11.2013 N 22-133; 06.12.2013 N 24-146 (вводится в действие с 01.01.2013)
2. Установить на 2013 год размер субвенции из областного бюджета в сумме 854912 тысячи тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Текели на 2013 год в сумме 2111 тысячи тенге.
4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета города Текели на 2013 год согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень бюджетных программ развития города Текели на 2013 год согласно приложению 5.
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата по вопросам бюджета и экономики.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель очередной
ХII сессии V созыва
Текелийского городского маслихата          К. Нестеров
Секретарь Текелийского
городского маслихата                       Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Текели"                             Мырзахметова Файзагуль Свановна
21 декабря 2012 года
Приложение 1
к решению Текелийского городского
маслихата от 21 декабря 2012 года