Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-319 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 08 маусымдағы N 5-46 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ақсу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 20 маусымда N 2-4-155 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 11-90 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 22.01.2013 N 11-90 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің" 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-319 шешіміне (2011 жылғы 27 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-4-142 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 7 қаңтардағы N 2(9585) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Ақсу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-319 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-8 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-4-146 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 3 наурыздағы N 10 (9592) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Ақсу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-319 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4-30 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-4-150 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 28 сәуірдегі N 18 (9600) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4208331" саны "4244092" санына ауыстырылсын, оның ішінде: "салықтық түсімдер" "85677" саны "84569" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "3910" саны "4600" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "3019" саны "3437" санына ауыстырылсын;
"трансферттер түсімдері" "4113784" саны "4149545" санына ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 54-319 "О районном бюджете Аксуского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Аксуского района Алматинской области от 08 июня 2012 года N 5-46. Зарегистрировано Управлением юстиции Аксуского района Департамента юстиции Алматинской области 20 июня 2012 года N 2-4-155. Утратило силу решением маслихата Аксуского района Алматинской области от 22 января 2013 года № 11-90
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аксуского района Алматинской области от 22.01.2013 № 11-90.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 "Бюджетного Кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 54-319 "О районном бюджете Аксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года за N 2-4-142, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 7 января 2012 года N 2 (9585), в решение Аксуского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-8 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 54-319 "О районном бюджете Аксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-4-146, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 3 марта 2012 года N 10 (9592), в решение Аксуского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 4-30 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 54-319 "О районном бюджете Аксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-4-150, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 28 апреля 2012 года N 18 (9600) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "4208331" заменить на цифру "4244092", в том числе:
"налоговые поступления" цифру "85677" заменить на цифру "84569";
"неналоговые поступления" цифру "3910" заменить на цифру "4600";
"поступления от продажи основного капитала" цифру "3019" заменить на цифру "3437";
"поступления трансфертов" цифру "4113784" заменить на цифру "4149545".