Алакөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" 48-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 маусымдағы N 5-2 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Алакөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 20 маусымда N 2-5-179 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 30-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 15.04.2014 № 30-2 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-1 шешіміне (2011 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-5-163 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 28 қаңтардағы N 4 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2-1 шешіміне (2012 жылы 22 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-5-166 нөмірімен енгізілген), 2012 жылғы 31 наурыздағы N 13-14 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 3-2 шешіміне (2012 жылы 19 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-5-171 нөмірімен енгізілген), 2012 жылғы 30 сәуірдегі N 17-18 "Алакөл" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) Кiрiстер "6385058" саны "6408173" санына ауыстырылсын, соның iшiнде:
"трансферттердің түсiмдері" "5409173" саны "5232288" санына ауыстырылсын, оның iшiнде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1499094" саны "1398361" санына ауыстырылсын.
"нысаналы даму трансферттері" "1523383" саны "1447231" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "6431569" саны "6453574" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 48-1 "О бюджете Алакольского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Алакольского района Алматинской области от 09 июня 2012 года N 5-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области 20 июня 2012 года N 2-5-179. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15 апреля 2014 года № 30-2
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15.04.2014 № 30-2.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" 23 декабря 2001 года, Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 48-1 "Об районном бюджете Алакольского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2011 года за N 2-5-163, опубликовано в газете "Алаколь" от 28 января 2012 года N 4), решение Алакольского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата 21 декабря 2011 года N 48-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года N 2-5-166, опубликовано в газете "Алаколь" от 31 марта 2012 года N 13-14 ), в решение Алакольского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 3-2 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата 21 декабря 2011 года N 48-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года N 2-5-171, опубликовано в газете "Алакол" от 30 апреля 2012 года N 17-18), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифры "6385058" заменить цифру "6408173", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифру "5409173" заменить цифру "5232288", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1499094" заменить цифру "1398361".
"целевые трансферты на развитие" цифру "1523383" заменить цифру "1447231".
2) "Затраты" цифру "6431569" заменить цифру "6453574".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.