Алакөл ауданы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстарын ұйымдастыру және өткізу туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 04 қыркүйектегі N 9-324 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 15 қазанда N 2145 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қазандағы N 10-352 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы әкімдігінің  28.10.2013 N 10-352 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағының 14) тармақшасына сәйкес Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 16 ақпандағы "Алматы облысы аумағында ауылшаруашылығы жануарларына (түйе, жылқы, ұсақ мал, шошқа) бірдейлендіру іс-шараларын жүргізу жоспарын бекіту туралы" N 29 қаулысын жүзеге асыру үшін, Алакөл аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алакөл ауданы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстары қосымшаға сәйкес ұйымдастырылып, өткізілсін.
2. "Алакөл ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі(Саят Жұмабеков), қала, кент, ауылдық округ әкімдері аумақтардағы ауылшаруашылығы жануарларына (түйе, жылқы, ұсақ мал, шошқа) бірдейлендіру жұмыстарының жүргізілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Оспан Мұхаметқалиевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің уақытша
міндетін атқарушы                          Д. Қанағатов
Алакөл ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 04 қыркүйектегі
"Алакөл ауданы бойынша
ауыл шаруашылығы жануарларын
бірдейлендіру жұмыстарын
ұйымдастыру және өткізу
туралы" N 9-324 қаулысына
қосымша
р/с
N
Округтер
атауы
Бірдейлендіруге жататын ауыл
шаруашылығы жануарлардың
нақты саны (бас)
Ветеринариялық
төлқұжатты рәсімдеумен
ауыл шаруашылығы
жануарларды сырғалау
түйе
жылқы
ұсақ
мал
шошқа
Басталу
мерзімі
Аяқтау
мерзімі
1
Үшарал
қалалық
округі

Об организации и проведении работ по идентификации сельскохозяйственных животных по Алакольскому району
Постановление акимата Алакольского района Алматинской области от 04 сентября 2012 года N 9-324. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 октября 2012 года N 2145. Утратило силу постановлением акимата Алакольского района Алматинской области от 28 октября 2013 года N 10-352
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алакольского района Алматинской области от 28.10.2013 года N 10-352.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О Ветеринарии" и во исполнение постановления акимата Алматинской области от 16 февраля 2012 года N 29 "Об утверждении Плана мероприятий по проведению идентификации сельскохозяйственных животных (верблюдов, лошадей, мелкий рогатый скот, свиней) на территории Алматинской области", акимат Алакольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и провести работы по идентификации сельскохозяйственных животных по Алакольскому району согласно приложения.
2. Государственному учреждения "Отдел ветеринарии Алакольского района" (Жумабеков Саят) акимам города, поселка и сельских округов обеспечить проведение идентификации сельскохозяйственных животных (верблюдов, лошадей, мелкий рогатый скот, свиней) на подведомственной территории.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мухаметкалиеву Оспану.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района                   Д. Канагатов
Приложение
к постановлению акимата района
от 04 сентября 2012 года
"Об организации и проведении
работ по идентификации
сельскохозяйственных животных
по Алакольскому району" N 9-324
График проведения идентификации сельскохозяйственных животных
N
п/п
Наименование
города,
поселка,
сельских
округов
Фактическое количество
сельскохозяйственных животных,
подлежащих идентификации
/голов/
Биркование
сельскохозяйствен-
ных животных с
оформлением
ветеринарного
паспорта
верблюды
лошади
мелкий
рогатый
скот
свиньи
Дата
начало
Дата
завершения
1
Ушаралский
городской
округ