Алакөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 желтоқсандағы N 10-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 10 желтоқсанда N 2222 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 30-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 15.04.2014 № 30-2 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-1 шешіміне (2011 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-5-163 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 28 қаңтардағы N 4 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2-1 шешіміне (2012 жылы 22 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-5-166 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 31 наурыздағы N 13-14 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 48-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 3-2 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-5-171 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 30 сәуірдегі N 17-18 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 маусымдағы "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 48-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 5-2 шешіміне (2012 жылғы 20 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-5-179 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 6 шілдедегі N 27 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 қыркүйегіндегі "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 48-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 7-1 шешіміне (2012 жылғы 19 қыркүйекте нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2108 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 13 қазанда N 39-40 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 5 қарашадағы "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 48-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 9-1  шешіміне(2012 жылғы 13 қарашада нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2171 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 24 қараша N 45 "Алакөл" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдары бойынша:

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 48-1 "О бюджете Алакольского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Алакольского района Алматинской области от 05 декабря 2012 года N 10-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 декабря 2012 года N 2222. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15 апреля 2014 года № 30-2
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15.04.2014 № 30-2.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 декабря 2001 года, Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 48-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2011 года N 2-5-163, опубликовано в газете "Алаколь" от 28 января 2012 года N 4), в решение Алакольского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата 21 декабря 2011 года N 48-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года N 2-5-166, опубликовано в газете "Алаколь" от 31 марта 2012 года N 13-14), в решение Алакольского районного маслихата 13 апреля 2012 года N 3-2 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата 21 декабря 2011 года N 48-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года N 2-5-171, опубликовано в газете "Алаколь" от 30 апреля 2012 года N 17-18), в решение Алакольского районного маслихата 9 июня 2012 года N 5-2 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата 21 декабря 2011 года N 48-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июня 2012 года N 2-5-179, опубликовано в газете "Алаколь" от 6 июня 2012 года N 27), ), в решение Алакольского районного маслихата 6 сентября 2012 года N 7-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата 21 декабря 2011 года N 48-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 сентября 2012 года N 2108, опубликовано в газете "Алаколь" от 13 октября 2012 года N 39-40), в решение Алакольского районного маслихата 5 ноября 2012 года N 9-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата 21 декабря 2011 года N 48-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 ноября 2012 года N 2171, опубликовано в газете "Алаколь"), от 24 ноября 2012 года N 45 внести следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) Кiрiстер "6649708" саны "6634576" санына ауыстырылсын, соның iшiнде:
"трансферттердің түсiмдері" "5473823" саны "5458691" санына ауыстырылсын, оның iшiнде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1535401" саны "1520531" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1551726" саны "1551464" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "6695109" саны "6679977" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Кезекті 10 сессияның
төрағасы                                   Дюсебаева Ұ.Б.
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Сейрбаев Б.Т.
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Бекболатов Сатай Нұрмұхашұлы
05 желтоқсан 2012 жыл
"Алакөл ауданы мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсанда
қабылданған "Алакөл ауданының
2012-2014 жылдарға арналған аудан
бюджеті туралы" 48-1 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы"
Алакөл ауданы мәслихатының
2012 жылғы 05 желтоқсанда

1) "Доходы" цифры "6649708" заменить цифрами "6634576", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифры "5473823" заменить цифрами "5458691", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифры "1535401" заменить цифрами "1520531";
"целевые трансферты на развитие" цифры "1551726" заменить цифрами "1551464".
2) "Затраты" цифры "6695109" заменить цифрами "6679977".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "Об экономике, бюджета соблюдению законности".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2012 года.
Председатель
очередной 10 сессии                        Дуйсебаев У.Б.
Секретарь районного маслихата              Б.Т.Сейрбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник районного отдела
экономики и бюджетного
планирования                               Бекболатов Сатай Нурмукашевич
05 декабря 2012 года
Приложение N 1
к решению маслихата Алакольского
района от 05 декабря 2012 года